Jump to content

Song Seung Heon (Сонг Сънг Хон)


Recommended Posts

Въй, Злати сега вече наистина ще се гътне. Тя си е написла, че е от Сливен, ама аз заради друга закачка съм я наредила при старозагорките. Виновна :( , отстъпвам мястото си в тройката :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Люси, аз по принцип съм бургазлийка. Нищо, че от сто години живея в Сливен. Тъй че най безсрамно мога да се набутам при другите бургазлийки. :28558: Само да е по-близо до Хони ;) . Ако до тогава не съм получила някой инфаркт де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, Злати, камък ми падна от сърцето.

 

Еее, мацко, аз този път те хванах в крачка. Ето с какво се занимавaш

 

34ilrvc.jpg

 

 

Ама ние си го взехме, изкъпахме си го :P и повече няма да го пускаме да си играе с лоши момичета като вас <_<:lol2:

 

Да бе, че го взехте, взехте го, ама ти на това изкъпали ли му викаш? (Злати, предупреждавам има опасност от инфаркт)

 

ip5pvc.jpg

35c0co1.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ади сега компромати, това беше преди да го изкъпем

Ето какво стана в моята баня :P Всичко съм документирала.

 

Song-Seung-Heon-my-princess.jpg

 

И понеже нямаше какво да облече, му дадох моята блузка с Мики Маус :P :P

 

the-face-song-pic33.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради неоспорими доказателства, обвинението се оттегля.

Ама кой го намаца така горкото момче? В прав текст, някой разбра ли откъде са тези снимки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Злати повече няма да коментира, защото се е свила в ъгъла със сърцетуп и се срамува, че беше разконспирирана от Люси. :lol:

Знае откъде са снимките /нали беше там и мацаше на воля/, ама няма да каже :P .

Мацкова, аз затова ли толкова му се старах? Нищо не остана след вашата баня!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Злати повече няма да коментира, защото се е свила в ъгъла със сърцетуп и се срамува, че беше разконспирирана от Люси. :lol:

Знае откъде са снимките /нали беше там и мацаше на воля/, ама няма да каже :P .

Мацкова, аз затова ли толкова му се старах? Нищо не остана след вашата баня!

Хубаво го беше омацала, Златце. От все сърце ти благодаря! :bow: Да знаеш колко дълго :lol: трябваше нежно да свалям всичката тази кал от Сони :P След банята вече така го наричам :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, браво на вас. Той затова преди няколко дни сподели, че идеалът му за жена е Ким Те Хи, с мнооого лек намек, че вече му е време да се жени. Ким Те Хи в Принцесата голяма преднина набра, така че с едно мацане и къпане няма да стане работата.

 

Много сте лоши, че не казвате откъде са снимките, затова за наказание да ви попее малко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале момичета да бяхте предупредили преди да почнете такъв разговор, като чете човек и почва да му буйства въображението с вашите описания на заниманията си :rolleyes: Моля не бъдете лоши слагайте предупреждения :excl: за последствия като :tongue: , че съседите ще почнат да се оплакват от наводнения. Дано сте така добри да ставите и поне косъмче от него и за някои други градове не само за Бургас, Сливен и Стара Загора, че иначе... А относно Ким Те Хи бяха сладка двойка, а и явно са се поопознали щом вече смята, че е идеала му за жена, въпреки че ако знае тук колко от идеала си за жена ще намери :lol2: Само да ми кажете коя от вас мили дами го остави така замислен и сам да яде, не ви ли е срам 032a59835a478944.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам, явно много липсва една темичка от старият форум ;) . Няма лошо, така някои от нас имаме възможност да се наслаждаваме, макар и мълчешком от по задните редове :P .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен едно поздравче за всички фенове, който без да искам пренебрегнах и особено за спийди с благодарности.

 

If you had a bad day, have a Caffe Bene with Song Seung Heon

 

 

 

Здравче да ти е честито. А аз чувам славейчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я марш да си направите ново Гнездо, че дан почвам с шамарите. И подкупите във вид на хубави батковци в различни конфигурации никак няма да... Абе кво да се лъжем, помагат. :D :D :D

БТВ, който се смее последен... загрява най-бавно. LOL

Мерси за песничката, харесвам я, за моя изненада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като непрестанно търся нещо за любимеца ни, намерих едно интервю на Song Seung Heon и Han Ye Seul и няколко снимки от фото сесията им и веднага ги споделям с вас жалко само че не успях да го намеря с английски субтитри ама знам, че това не пречи да му се насладим :i love this:

, а ето и малко снимки

 

b1056006b5658494.jpg

645436e95fb40d3c.jpg

3073ffc89011d65e.jpg

4c4ce301ddc3d65b.jpg

72c0cf767ef532ed.jpg

ee511459be5a812f.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета тук на тази темичка да сложите знак "забранено да се отваря в работно време". :D Не може така, ще ме уволнят заради вас. Този "спор" :P дето вихрите тука просто ме остави без дъх от смях. Благодаря ви за хубавите снимки, информация,и настроението с което ме заредихте за дни напред.

И да не е съвсем спам ето и нещо скромничко но от сърце и от мен

 

 

115a43415f584ad3.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Iva, Dundy и аз мерси за снимките, радвам се, че се забавлявате.

Интервюто на Ива беше много интересно. Нищо не разбрах, обаче 2 часа се смях, даже и другите му части изгледах. Ама тази мацка (Han Ye Seul) гледай я ти, оппа това, оппа онова. Никакъв оппа, за нея само сънбе.

Тези дни все попадам на негови голи снимки или клипчета какво прави по време на снимките и толкова смешни неща прави, че като му вляза в темата, ми е трудно да се сдържам. Ето защо днес няма да ви пускам материал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също това си помислих то през 5 сек. имаше оппа това оппа, онова нещо прекали ми се струва това момиче, ако знаеше каква жена има тук нямаше да посмее да му каже оппа, че ако знае като я хване за косата и ...:lol2:, но пък се забавляваха и ми беше интересно.Само lussy моля те недей с лошото, ти разбуди любопитството и ни оставяш на сухо после :unsure: няма заспиване така сподели с нас тази красота, която си гледала :kiss2: и понеже не мога да подмина ще сложа още някоя снимка :P

11283c697001b50c.jpg

a6fcba10052dca46.jpg

8c7ef75905712723.jpg

06d5d221a7559346.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...