Jump to content

Song Seung Heon (Сонг Сънг Хон)


Recommended Posts

Люси, провокира ме да се включа(предавам се!) и аз в този дълбокосмислен разговор за наш Хони. Що така разбуни старозагорската група? :lol: Че то и аз не разбирам какъв е проблемът около този скандал, но и на мен ми е интересно дали въпросната дама не е господин?! Освен това, Гале, ти май си забравила, че в Корея забременяват само от допиране на устните. :lol2: А смятай какво става, ако на т.нар. скандални снимки има повече от това. :rolleyes: Ех, че ми липсват едни 100 милиона...

За оплакване на очото Сънг Хон облечен в дрешките на Паркланд

 

parklandis47019.jpg

parklandis47020.jpg

parklandis47021.jpg

parklandis47048a.jpg

parklandis47049.jpg

 

А тука батко се е снимал на 01.01.2011 година с един певец, станал наскоро известен в Корея - Хо Гак. Който, между другото, пее страхотно. :)

20110101119672011010189.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй тъй, Златце, нищо не е виновен. Ама и ний какво сме виновни, че искаме нещо по-пикантно :tongue:

Имаше в стария форум една темичка за лиготийки и за изпускане на парата, ама тук я няма, нали сме вече примерни :28558:

 

Ний не сме виновни въ-об-ще! Ама и никого не изнудваме :lol:

Тръгнали те с наш убавец да се занимават! Айде, стойте си на топло 2 години!

Спирам, че вече ще ми забършат глупостите :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де, Люси, бургазлийки искате да му отмъкнете шортите на момчето :lol: , а пък ние заралии не даваме. Много сте напористи, къш!! :lol: :lol:

 

Еми такива сме си, напористи, нахални, дори едни шорти няма да му оставим на човека :lol::lol:

 

Здравче, радвам се, че се включи да ме подкрепиш. Ама много облечени тези Паркланд. Нямат ли сесия по бански? :D

 

Колкото до изнудването със снимките, нещата са били доста сериозни. И естествено не е ставало въпрос за такива снимки, просто исках малко да разведря покрай това чакане за субтитри. Все пак това е информация от неговата собствена агенция и много ясно, че няма да кажат, за какви точно снимки става въпрос. Предполагам е нещо по-пикантно от младините му.

И понеже виждам, че ви се смее, ето още

с нашия човек.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3драсти, 3дравче! :lol:

Бургас и Стара 3агора нали ще се обединяваме! Няма се караме заради едни шорти я! Пък били те и на Сънг Хон! :P

Много хубави снимки, ама май трябва да го снимат само по бански.

С дрехи определено изглежда кльощав... А като се поразсъблече... хич не е... ;)

А относно снимките... сигурна съм, че не е било невинно.... Има нещо мръснишко в погледа му. :lol2:

П.П. Майкъл Джексън ряпа да яде! (кимчи)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си призная честно не съм много запозната с актьорското майсторство на тоз хубавец /с изключение на He Was Cool, където естествено е доста добър/..

Но не мога да отрека, че това е един от най-красивите корейци.. Много атлетичен, чаровен и стилен пичага.., така че се присъединявам..:) Особено на Здравчето много се радвам, че се появи..Поздрави!;)

Подбрала съм по нещичко..

 

img2731552011.jpg

img273149072.jpg

img273150763.jpg

img273149920.jpg

img273150788.jpg

img273152035.jpg

img2731494825.jpg

 

 

Който иска, може да доизплакне оченце на страничките тук.

Да отбележа, че и мъжката компания е размазваща..

Новото сериалче не ми е нещо по вкус, но двата му последни филма ще ги гледам задължително..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, как ще се караме за едни шорти!? Няма такова нещо, ще си ги разделим и шортите, и другото :D

 

farfallina добре дошла и мерси за снимките. Под душа винаги са ми били любими, а и във вана го има. Ако искаш да го гледаш, ти препоръчвам Fate и Make It Big- тука яко полудяха и той и двете му приятелчета.

 

Вече много ми се гледа The Invincible, ама чакам руснаците, уж са го почнали превода. И докато ги чаках, попаднах на ех тази близалка

И четиримата са страшни.

За този филм нашият човек е направил солидна подготовка: научава се да свири на пияно, да кара моторница, започва пак да пуши (след 5 годишна пауза), но въпреки всичко смята, че не е успял да даде 100% от себе си и е можел да го изиграе по-добре, ако бил имал повече време за подготовка. Бюджетът на самия филм е ₩ 10 000 000 000 (USD 8.5mil).

Някой гледа ли го вече?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, момичета :)

Много се зарадвах на темичката, но това е нищо в сравнение с това което изпитах, когато разглеждах снимките и гледах клипчета - браво момичета :yes:

така не съм плакнала очички от доста време :rolleyes:

Всички негови снимки са страхотни! Без малко да получа удар като го видях под душа :tongue:, прииска ми се да съм хавлийката, която ще използва :wub:. Така хубаво щях да се увия около него, че нямаше да може да се отърве от мен :28558:. Затова падне ли ми, независимо къде го сгащя - дали под бургаско или корейско слънце, ще го изям с парцалките :D и тъй като не съм егоист, ще го споделя :) .

Такова хубаво, младо и здраво момче може да издържи на ..... много неща :i love this:

 

 

ПС.Искам и аз да допринеса със снимков материал и затова като ми остане малко повечко време, ще се разровя в нета пък дано го намеря малко по-оскъдно облечен, въпреки че снимките, където го раздава "бандитски бос" с този бял костюмец също са многоооо добри :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Мели и Алеко и добре дошли

Аз не съм модераторката на темата, просто се радвам, че почитателите се увеличават, затова от вътре ми идва да ги поздравя. Ако някой се чувства засегнат, да не се притеснява да ми каже да спра да го правя

 

И за да не си помислите, че съм скрънза и не искам да деля нашето момче

Специално за всички и най-вече за Злати (която толкова го искааа, филма де). Тази, дето се крие зад леглото, да си признава веднага :huh:Аз го гледах със затворени очи, че мъжо ако разбере, ще иска развод :rolleyes:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааааа, не така :wub::blink: ! Бяхте се кротнали няколко дни, сега какво пак ви стана :lol: ?

Люсинце, мерси за поздравчето, ама се разболявам бе, душко! Такива рошави, събуждащи се и потягащи се много ги обичам :rolleyes: !

Обаче вече само с дрешки го пускай, че студено. Като Паркланд, може и по-заушен и загърнат с дебело шалче!

А аз продължавам да си го искам /филма.../!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една малко позакъсняла новина - нашият човек води класацията в Япония по популярност. Гласуването е от 1.01 цък

Освен това има компютърна игра с него , ама защо такава са я направили? А дали можете да познаете, кой му партнира? Ето тук може да се играе онлаин.

А ако някой случайно е гладен, угощавайте се

Снимки няма да пускам, защото други вече са обещали :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй тоя сладур съм го гледала само в един филм и като гледам колко е възмажал ,определено трябвада се поправя и да го гледам и в други продукции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко нови снимки

 

264ml8p.jpg

 

Принцесата не съм я почвала, но по снимките много ми прилича на визиата му от ранните му неща преди 2000г.

 

221dgg.jpg

Няма друго такова изразяване на емоции- много е добър.

 

Ето какво ще ми краси десктопа този месец

261daop.jpg

3130jgw.jpg

 

 

Ау колко е миличък

2czr2q8.gif317drir.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, извинявайте за голямото забавяне, то не беше сесия, то не беше работа :blink:

Рових се в нета няколко дни и намерих много снимчици на нашия хубавец и подготвих един малък микс от негови снимки, които на мен много ми харесват :). Не са от новите му, защото честно да ви кажа много не ми харесва късата му косичка в My princess, искам да е малко по-дългичка както беше в East of eden. Да има какво да хванеш в някои определени моменти :28558:

Предварително се извинявам ако някои от тях вече са публикувани във форума. Уж разгледах всичко, но все пак може да се получи дублиране на някои снимки, пък може и на всички :lol:. Задачата да намеря фотота на Сонг Сънг-Хон беше с повишена трудност - във форума са публикувани най-хубавите му снимки, за което съм БЕЗКРАЙНО благодарна и ако можех да ударя по една целувка на всеки, който носи вина за това, определено щях да го направя :kiss2:.

Надявам се да ми простите ако се повтарят, все пак всички ще плакнем око по Сонг Сънг-Хон :wub:

 

 

20090211_songseungheon.jpg

song-seung-hun-90430006.jpg

00221917eae80b070f8a4c.jpg

SongSeungHunsJedilook.jpg

2009_03_EOE06.jpg

00221917eae80b070f8a4f.jpg[/img]

98d83a33f7e260_full.jpg

 

 

 

Люси, ти получаваш бонус към целувката и голяма прегръдка от мен :es: това твое клипче ми докара такива хубави порочни мисли....... Няма спор, че той си е талант и половина. Има не само визия, но и актьорската му игра е на ниво. На мен лично най-много ми хареса в East of eden. Още не съм почвала My princess, но скоро и това ще направя ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, такива корици обичам!!!

Да са живи и здрави от GQ (Корея) и поне още няколко броя да празнуват 10 годишнината си :P .

Tези четиримата, заедно и поотделно, могат да напълнят очите и фантазиите на доста народ, на тази и на всички останали планети...

gq4covers2011.jpg

 

Иначе Mr. P много ме радва в "Принцесата", първо ми идваше да му отрежа устата, дето не я използва по предназначение :lol:, но после му свикнах и влюбен е адски различен..

Някак много лесно влезе в образ и Сънг-Хон и ме радва с физиономии...

http://www.youtube.com/watch?v=iTPEWWaAP0s

 

Хайде..нали е време за сън, а и пижамите подкарах..

1298126146_201102192338004271207701_0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех таква корици кой не обича :) Благодаря, че си ги постнала.

 

Мели и ти имаш голяма прегръдка от мен.

 

Дочаках да гледам A Better Tomorrow и с чиста съвест мога да кажа, че играта му беше перфектна. Не знам какво е недоволен той самият, но с този филм най-накрая му се сбъдна детската мечта B) Сега вече мога да почна Принцесата.

Излезе и пролетната колекция на Паркланд, насладете се

nr0sy0.jpg

 

1z68pz5.jpg

 

 

И да полеем последните му проекти :beer:

2nknh35.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes:Ох, нещо ми се допи биричка .

Люси, мерси, много приятни снимчици.

Аз днес цял ден се точа, потривам ръце и тръпна, и довечера сядам и ще гледам A better tomorrow, пък каквото ще да става! Никой ни мой ма мръдна! :lol:

А сега, като чета, че ти е харесал... малеее... B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпи мои, специално за вас от все сърце :)

Надявам се това клипче да подобри настроението ви, така както направи с моето ;)

 

 

 

ПС. Двама от любимците ми ги има в клипчето, но като бонус има и още няколко екземпляра, които радват окото :es:

 

ПС2. В “2011 Korea’s Most Handsome Male Artist”, нашето момче е заело трето място. Радва ме фактът, че първите две места са заети от Бини и Ким Хьон Джунг. Не знам за вас, но мен тази звездна тройка напълно ме устройва :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бини пое по пътя на войника, а наш Хони се завърна към казармените тренировки, защото е в някакви си запасни отряди ли са, що са?! :huh:

Но междувременно завърши сладкото сериалче с Ким Те Хи и направи реклама за заведенията Сaffebene.

Много се радвам, когато го виждам до Хан Йе Съл. Тя не ми допада много като актриса, но виж като модел е просто зашеметяващо красива.

 

caffebeneh6.jpg

caffebeness2.jpg

caffebenessku1.jpg

 

caffebenessku2.jpg

caffebenessku3.jpg

caffebenessku6.jpg

caffebenessku7.jpg

 

 

И докато съм се наканила, помествам и снимките на Хони от юбилейния брой на GQ.

 

61367572.jpg

 

15387479.jpg

000oty.jpg

 

0000er.jpg

00000ko.jpg

000000ws.jpg

0000000.jpg

00000000.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...