Jump to content

Song Seung Heon (Сонг Сънг Хон)


Recommended Posts

Снимките на новия му сериал приключиха и естествено пак даде голямо интервю за радост на феновете си, ето част от него

пак за мен говори :P

 

int1a.jpgint2a.jpgint3a.jpgint4a.jpg

 

 

Освен това подписа договор за реклама с Kolping. За съжаление все още няма хубави снимки

 

314344_225250630930452_1973283341_n.jpg

 

Сбъдна ми и другата мечта с Ха Джи Уон :D

 

391565_222277171227798_1744971193_n.jpg

 

А ако някой има път към Сеул да не пропуска фен срещата с него на 31.08-01.09 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Восъчна фигура на Song Seung Heon ще бъде изложена през Декември тази година в Пусан.

423928_4549892831361_836614457_n.jpg

 

539485_4549609384275_1314154371_n.jpg

408337_4549931472327_69026918_n.jpg

577103_431988633504657_595623279_n.jpg

 

 

 

Има 13 фигури на Мадам Тюсо по целия свят, включително в Холивуд, Лондон и сега ще бъдат изложени в Пусан, на корейската знаменитост Song Seung Heon , който ще бъде първият в Корея с восъчна фигурка. Музея на Мадам Тюсо има много световни знаменитости, включително Брад Пит, Брус Уилис, и т.н. и Song Seung Heon ще бъде изложен с тях. Според музея на Мадам Тюсо, причината за избора на Song Seung Heon е: "Изборът за восъчна фигура е на база не само множество проучвания и изследвания но също така и лица които са обичани и уважавани от обществеността. В този смисъл, Song Seung Heon е правилният избор за първата селекция от музея на Мадам Тюсо в Пусан. Също така, неговата восъчна фигура се очаква да бъде популярна за много туристи от Япония и Китай "

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Сънг Хон, да е все така очарователен и земен, да ни зарадва с нов филм през декември и да открие най-накрая половинката си!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красив, атлетичен и голям мъжкар(поне така изглежда).Направо привлича като магнит да си го гледаш.Доста ми допада като артист.Не бих имала нищо против да се запознаем лично,че долу горе го докарваме на години. :tongue:

Дано ни радва с още страхотни проекти. :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В новата романтична драма на MBC, "When A Man Falls In Love"/‘When a Man Loves‘, Сонг Сънг Хон е сигурен в главната роля.

0128-ddd03.jpg

Мелодрамка за човек, доверен на шефа на компанията за която работи, влюбвайки се в дъщеря му.

Хони ще е любовчията, ще му приляга,....и то трагично влюбен ще играе. Обектът на неговите чувства ще е младата щерка на шефа, който ще почине.

Ролята е предложена на Шин Се Кьонг, но се очаква потвърждението й.

Режисьор на тв драмата е Ким Санг Хо (Fantastic Couple, Arang and the Magistrate), а сценарият е дело на Ким Ин Йонг(Man of the Equator).

Излъчването на серила е предвиден след "7th Grade Civil Servant"

 

credit: newsen

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Участието му за съжаление все още не е сигурно, медиите го разгласяват, ама то вече им стана навик да го набеждават, че уж приел, а после се отказал, пък той човекът още не е прочел сценария, че да знае ще приеме ли. Както той, така и компанията му все още мълчат по въпроса. Ако може да сложите двете му официални страници в профила му, за да следим всички Song Seung Heon и Storms ( мдр там периодично вървят и игри с награди и две наши момичета вече спечелиха B) ) . Според сумпи Both Song and Shin are in final negotiations, which means that the casting isn’t technically finalized, but most outlets are treating it as a done deal.

Сюжетът също не е ясен още. Основната версия е, че Хони ще играе дясната ръка на мафиотски бос, който умира, а дъщеря му се влюбва в Хони, той пък е влюбен в друга :lol: Има и други версии за сюжета ;)

Нещото обаче, което вече е факт, е каталогът на Колпинг със страшни снимки

 

1d_zps48ef34fc.jpg

 

и още

 

1c_zpse9aa7415.jpg1b_zps30d08975.jpg1a_zps04203aa4.jpg1_zpsb88aacba.jpg

 

 

А това е от варианта на Колпинг, който снима в момента

1f_zps9667e8c7.jpg

 

И самата реклама, вече поостаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блеки се оказа права и участието му в When a Man Loves не само е сигурно, но и вече започна. Ще го раздава суров гангстер и типичен мачо

 

22_zps621b51de.jpg

23_zpsdab5c95a.jpg

23a_zpsa0662dee.jpg

 

 

 

 

Как пък все в студа го събличат

26_zpsbc645989.png

 

И от четенето на сценария

21_zpsf29e39c7.jpg

20-1_zps393f6538.jpg

 

 

Но въпреки че започна да снима сериал, не му пречи днес да се озове в Сингапур за промотирането на Др.Джин и ето го на сингапурското летище

 

19_zpse459ae63.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да изплакнем окото покрай снимките на новия му сериал When A Man Loves. Част от снимките са на о-в Гуам, било много романтично местенце, така че шансовете да излезе хубава романтична драма се увеличават :)

 

0a_zps049fb2d4.jpg0_zpsb7791e8e.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес имаше втора пресконференция на новия сериал на Хони. Ееее, както разправяше, че иска жена и 3 деца, след като ме видя мен, почна да охка колко било трудно с жените  :na2: Аз пък искам да го видя на сватбата му (не ма бийте много). Иначе и аз мисля, че си е като Хан Те Санг, винаги така съм си го представяла.

 

На днешната пресконференция Сонг Сънг Хон разкрива, че в реалния живот той много прилича на героя си от новата драма When A Man Loves. И споделя: „Моите срещи с жени са били подобни на тези на Хан Те Санг. Във всичките ми досегашни връзки винаги аз първи съм се влюбвал в момичето. Трябва да ме привлича, за да започна връзка с нея. Никога не съм се впускал във връзка с надеждата, че впоследствие ще харесам жената до мен. Имало е и жени, които са ми отказвали  среща. А една от приятелките ми ми изневери. Феновете бяха изненадани, че всяка жена може би има шанс при разбичача на сърца Сънг Хон, наскоро класирал се в Топ 10 перфектни коремни плочки (+специалния приз Краля на сцените с душове).
Те феновете хубаво изненадани, ама той като иска мен  :bee: 

 

 

4-1_zps65fbc8eb.jpg5-1_zpsbecfde77.jpg

 

 

Коя двойка ви харесва повече?


7-1_zps357bb7be.jpg6-1_zps6696e43c.jpg

 

 

кредит: http://www.allkpop.com/2013/04/song-seung-hun-reveals-his-dating-style-is-similar-to-his-character-on-when-a-man-loves

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учудвам се, че никой не е споменал, че оппа ще участва в първата си еротична мелодрама (19+, уаууу). :up:

Филмът ще се казва "Human Addiction". В главната женска роля ще видим Jo Yeo-jung.

Действието ще се развива по време на Виетнамската война. Оппа ще играе висш офицер, който се влюбва в жената на свой подчинен. Ще има доста горещи сцени....

Снимките започват през октомври. Очаква се филмът да излезе следващата година.

 

Интересен избор, предвид последната му роля...Очаквам с нетърпение!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не го споменава, за да няма разочаровани. В главната роля всъщност ще играе някаква нова искаща да бъде актриса Lim Ji yeon, която незнайно откъде изкопаха и е доста мъничка, за да се залъгваме, че ще направи еротика. И самата мелодрама вече не я водят 19+,  R-rated romance film. Така че филмът си е военен, очакваме го първата половина на следващата година.

 

http://www.hancinema.net/korean_movie_Human_Addiction.php

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се радвам за филма! И знам, че ще се справи! Само сюжета ми се иска да е по-интересен и както първоначално подадоха

интригуващ...

 

Да ви напълня очите и сърцата, ще сложа няколкото първи фотоса на Хони за едно от любимите ми корейски издания - High Cut!

А нашето момче е толкова мъжествен, и прилежно естествен. Насладете се на един есенно-фешън джентълмен, позиращ пред камерата...

04_zps6330cdd4.jpg~original.jpg

 

 

02_zps8bdd7815.jpg~original.jpg

03_zps426dec4c.jpg~original.jpg

 

 

01_zps052d7e37.jpg~original.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ни е честит рожденика. Дано ни радва с още много и все по-добри филми и сериали.

 

Благодаря на всички момичета, които допринесоха със снимки и колажи за това клипче  :kissy:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,гледах доста филми на актьора,но има филми които наистина искам да гледам, но не можах да ги открия.  Моля някой да помогне с инфо ,къде да намеря тези негови филми смятам че информацията ще помогне и на други фенове на Хонито :) :) :)  

 

TV Сериали:

 Law Firm (SBS, 2001)
* Popcorn (SBS, 2000)
* Love Story (SBS, 1999)
* Happy Together (SBS, 1999)
* Message (SBS, 1999)
* Cheat (SBS, 1998)
* You and I (MBC, 1997)
* Beautiful Lady 아름다운 그녀 (SBS, 1997)
* Three Guys and Three Girls (MBC, 1996)

 

Филми:

  Messenger (2013)
* Lucid Dreaming (2012, късометражен)
* A Destiny (2007)
* Ice Rain / Bing Woo (2004)
* So Close (2002)
Make It Big (2002)
Calla (1999)

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Престраших се да преведа "накъсаното" му интервю от 20.02.2012, постнато от lussy.

Комплименти към нея :beer:

 

Song Seung Heon

 

“Не искам да съм собственик на лъскави витрини,

искам да давам гостоприемно обслужване, стремя се

да превърна това място в един от най-известните ресторанти”.

 

“Една звезда, която не е кулинарен експерт, за да бъде управител на ресторант”.

 

За популярността на ресторанта свидетелстват посещенията на фенове от Япония, Тайван и Китай, които идвайки в Сеул, са включили ресторанта в част от маршрута си. Иненадващото било, че всички посетители имали изключително точна информация за него.

 

Освен, че участва в корейски сериали и филми, Song Seung Heon се захваща с бизнес, с който цели да представи Корейската кухня на всички.

 

В менюто на ресторанта има спагети, пици и други италиански специалитети. “Black’Smith” е втория бранд на компанията “CaffeBеne”, която се занимава с управлението на кафетерии.

 

Името “Black’Smith” означава ковач, който придава форма на горещото желязо върху огъня. Причината ресторанта да носи това име е, че готвача “изковава” гозбата в духа на ковача – внимателно и съсредоточено. Интериора на ресторанта прилича на работилницата на ковача.

 

 

Ресторант “Black’Smith”, Song Seung Heon

 

В началото ресторантът се менажирал от “CaffeBеne”. Скоро обаче, Song Seung Heon, който участвал в реклами за “CaffeBеne” и “Black’Smith”, с позволението на “CaffeBеne”, започнал да управлява заведението.

След дебюта си, Song Seung Heon, който винаги е бил върховен идол, изглежда доволен от текущото си занимание. Той няма никакъв опит в кулинарния бизнес.

 

Каква е всъщност истинската причина, която е накарала Song Seung Heon да се захване с това?

 

“Когато бях малък, мечтаех да имам собствен ресторант. Споменавал съм това и при моя дебют на сцената. Когато бях дете, празнувахме рождения ден на баща ми в ресторант. Аз бях впечатлен от изобилието, а храната бе толкова невероятно вкусна. От тогава бях решен да отворя ресторант, който да предлага вкусни специалитети.”

“Би било чудесно, когато порасна, да съм собственик на ресторант. Всеки ден ще ям хубава храна. Само като си помислех за това, се чувствах сит.

Разбира се, сега искам да бъда просто актьорът, който хората харесват. Но сега мога да сбъдна една отдавнашна мечта и това много ме радва.”

 

От толкова много известни ресторанти, защо избра точно “Black’Smith”?

 

“Защото вярвам много на г-н Ким (собственика на“CaffeBеne”), в неговите познанията относно този бизнес. По време на работата ми като модел в рекламите за “CaffeBеne”, имах възможност да обменя възгледи относно кулинарния бизнес с г-н Ким. Доволен съм, защото управлявайки ресторанта успях да вникна в кулинарния свят и успявам да направя ресторанта по-търсен”.

 

След като сподели, че се захваща с кулинарен бизнес, Song Seung Heon получи подкрепата на всички хора около него. Агенцията му “StormS Company” го подкрепи и дори подпомогна ръководенето на ресторанта.

 

“От началото на дебюта ми, съм много горд с всяка една реклама, в която съм участвал, тъй като продуктът е наистина добър. Това не се е променило до ден днешен. Въпреки, че имам съвсем малко опит в този бизнес, съм сигурен, че мога да превърна “Black’Smith” в един от най-добрите ресторанти, не само заради думите: Song Seung Heon е собственика на това място”....(усмивка )

 

Основната му работа е актьорството. Ето защо, неговата агенция търси хора, които имат опит в управлението на ресторанти. Въпреки това обаче той предлага помощта си зад кулисите.

 

“Прекарвайки доста време с екипа и дискутирайки менюто, развитието, промоциите и други въпроси, може да ти хрумнат интересни идеи, например: на обяд да се предлага безплатно кафе; да се увеличи разнообразието от предлагани вина. Всичко това е наистина много интересно. Обикновено посещавам често ресторанта. Обичам да общувам със служителите. Чувствам ги като свое семейство. Като ученик работех в кафене, и когато се срещам със служителите усещам, че може да бъдем приятели.”

 

“Искам да дам на бездомните деца вкусна храна”

 

С него са и добрите му приятели – Shin Dong Ye, Han Ye Seul, Kim Jae Jong, Kim Min Jung и още много други.

 

Song Seung Heon разкрива, че освен актьори, ресторанта се посещава и от хора, занимаващи се с правенето на филми и сериали. “Ако имам късмет, мога да участвам в някой филм smile.gif”. Тайно се говори, че именно това е целта.

 

“Обиновено сред нашите клиенти избираме г-н и г-жа “Black’Smith”, изработваме сувенир за спомен, след което аз, Kim Tae Hee и Park Yo Chun заснемаме рекламата.”

 

 

 

“ Lucid Dream”

 

Song Seung Heon не е приемал роля от началото на миналата година, след приключването на сериала “My Princess”. Много хора се притесняват, но истината е, че той няма да спре да снима. Миналата есен, известния продуцент MV, направи кратък филм със заглавието “ Lucid Dream”. Филмът трае 30 минути и разказва за “Необикновеният случай на Song Seung Heon”.

 

Този филм показва почти всичко за Song Seung Heon и е създаден специално за феновете му. ДВД-то ще излезе в средата на тази година и ще бъде пуснато едновременно в Корея, Япония, Китай, Тайван и други страни.

 

 

 

 

 

 “ Lucid Dream”.

Филмът трае 30 минути и разказва за “Необикновеният случай на Song Seung Heon”.

 

Този филм показва почти всичко за Song Seung Heon и е създаден специално за феновете му. ДВД-то ще излезе в средата на тази година и ще бъде пуснато едновременно в Корея, Япония, Китай, Тайван и други страни.

 

Къде можем да гледаме този филм?????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...