Jump to content

Song Seung Heon (Сонг Сънг Хон)


Recommended Posts

Какво единомислие! :lol: Всички дружно се притесняваме за Сънг Хон :P

Цял списък с кандидат-булки имаме даже, само да избира. Стига е ходил сам по премиери ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да не се притесняваме? Ще вземе накрая да избяга с Джи Соп-а, язък за момчето. Даже и

са им пускали :lol: Добре че от агенцията му спретват по някое скандалче и държат проектите му в мистерия, че да има тръпка.

 

Момичета, радвам се, че се кефите на интервюто. Аз бях обещала и такова със Санг У, ама го затрих някъде. Но беше нещо в този дух:

 

:excl: Предупреждавам, не е за хора със слаби сърца

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го четох това, щом и Джи Соб се е притеснил работата е сериозна момичета. Ама Zlaty тези момчета явно не са никак наясно какъв дълъг списък с кандидатки има, само да кажат :rolleyes: Ама сега вече странни ми се виждат отказите му ... lussy как можа бе душицо да не предупредиш, че не само за хора със слаби сърца, ами и за такива преди лягане не става клипа, ами сега какво ще правя :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама сега вече странни ми се виждат отказите му ...

 

Иве, това е, защото се пази чист и непорочен за мен. :282: Настрани не поглежда! Така че не се притеснявай за сватбата.

Все пак на Спиди хорце съм обещала ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В навечерието на Вси светии, тези тримата омагьосват без карнавални костюми и нажежават прожекторите, без дори да има горящи свещи..

Добре, че е само реклама, щото "този сериал" много щях да го гледам... :lol2:

 

Но колкото повече гледам таз реклама за новото "Black Smith" на Caffe Bene, толкова повече не спирам да се питам колко жежко и веселко е било под прожекторите? То, не бива едно хубаво същество там, а цели три си е направо верижна експлозия за очите ми...

Та как да ме/ни вълнува Сънг Хон какво

, щом може да "прави" да изглежда така, а?

 

68a0db76d4adeb7c29388a1c.jpg

 

..и после, защо искаме скоро да чуем и пишем за негов нов проект. Хайде давайте му роля, да не го вземем за нов, български сериал....вече? :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,не са ли страхотни Сънг-Хон и Kim Tae Hee като двойка?? ;)

Толкова много си отиват милите....Ако Сънг-Хон ще ни изненадва някога с някоя новина за сватба то дано избраницата да е тази.

Направо ми пълнят душата :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ау blacky направо ми съживи деня :kissx: ,как да не ти се появи усмивка след като видиш тази реклама :D Мисля да споделя с вас,вчера си намерих календарче за новия месец, който да краси десктопа ми :inlove: насладете му се и вие.

 

096a9dc08ed95acd.jpg

c4feab77334c4a98.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хони, който винаги поражда интересни дискусии във форума, но този път (Благодаря, Блеки) в компанията на любимката Ким Те Хи и не по-малко очарователния Мики. Определено и на мен ми се прииска да съм в това заведение Black Smith, хайде да не казвам в чия компания. Не знам за вас, но на мен ми е трудно да реша от тримата кой е най-харизматичен.

201110bs05104joyconcert.jpg

201110bs09042.jpg

201110bs10184189.jpg

 

30412125798258758208924.jpg

708532161000696173435.jpg

708532161000870173442.jpg

 

 

Май никъде не видях снимки от "Диамант за теб", макар и събитие от преди 4-5 месеца. Там Хони си е, меко казано, очарователен.

mjcindex50.jpg

mjc1024wp3.jpg

 

mjc1024wp4.jpg

mjcpbook3.jpg

mjcpbook11.jpg

mjc1024sep4.jpg

 

 

Освен рекламните снимки и тези от самото събитие в Япония. http://www.tvlife.jp/news/detail.php?news_id=49537

Но как да не и завиди човек на дамата, на която лично Хони слага диамантен пръстен?

48505.jpg

 

Едно кратко, но доста ефикасно клипче за предизвикване на безсънна нощ.

 

 

И понеже често в Корея се говори за възрастта и най-вече за старостта едва ли не като порок, ако не си женен до определена възраст, та това ме наведе на мисълта за младия Хони. Който иска да разгледа старите моделски снимки на Хони, или поне това което има в китайския сайт, http://www.seungheonplanet.com/bbs/viewtopic.php?t=668&postdays=0&postorder=asc&&start=0 но определено младежът не ми е толкова хубав и представителен, колкото "чичкото" Сънг Хон. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен!

Сонг Сънг Хон моя №1 !!!! Той, преди петнадесет години, и сега, и след още петнадесет, пак ще си е №1- хубавото си е хубаво! Какво може да се каже още? Нищо! Давайте нови снимки :P:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Люси, пристрастна си, душо. :lol: Но то не пречи вкусът ми да е поизкривен.

Тъй като в момента нови проекти няма, остава да поствам реклами и снимки. И понеже съм си фенче на порастналия Хони, снимките са нови.

На мен много ми допада този облечен, елегантен и сериозен мъж, в който се превръща Хони с дрешките на, бих казала, запазената му марка Паркланд.

parklandwinter2011f1.jpg

parklandwinter2011f2.jpg

 

jhasswinter20114.jpg

nhlbw.jpg

wtveq.jpg

 

 

За повече може да разгледате електронния вариант. Есенният ТУК

И зимният ТУК

 

Не сте забравили рекламата за Our home Сон Су с тези сладури, нали?

 

sonsoosep20115.jpg

sonsoossh10.jpg

Рекламата

 

 

Малко снимки от Black Smith

 

blacksmithpos14.jpg

 

blacksmithpos15.jpg

blacksmithpos16.jpg

blacksmithpos18.jpg

 

 

Отново нещо сериозно от Лоте.

 

lottedfslottenov20113.jpg

 

И понеже навън стана много студено, за финал нещо лятно. За употреба - според личните нужди. ;)

 

ykggx.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чорапки, много набързо го показаха. ;) Аз най-много се кефих на Хьорито.

 

Някой, ако има път към Сингапур в края на месеца, да заповяда на музикалните награди Мама, където лично ще може да види наш Хони. За да улесня заминаващите, :lol2: ето информацията. ТУК

 

Който е бил в Корея на 17(вчера или онзи ден по корейски време) и е успял да си вземе автографчето лично от нашия любимец, си е за завиждане. А за останалите - опитайте следващия тираж!!! От мен само снимковият материал.

 

5d2wnynhmpalcabgnxxil.jpg

 

Тези снимки не разбрах, но май са от Япония през лятото.

 

25c7d605d5f6d04e830c524.jpg

0afb7cae6cade1dcf476cef.jpg

636b84208ef6efa543b521c.jpg

 

896c56696a1231be0690805.jpg

41a1ae4c094f071b3da3893.jpg

5080d8c21961b02f1c1914b.jpg

bb5e7cd488125e431c5472c.jpg

 

445838862.jpg

 

 

За да не питате, ще кажа, че ДА!!! - снимката е от Бургас. Много звезди са при нас, така че да си знаете като видите плаж. :lol2:sshjp2408112.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето новите две календарчета lotte duty free , които красят този месец компютъра ми и в допълнение няколко снимки от наградите МАМА ,където определено ме изненада с английския си

3210a839a309649b.jpg

06330d27a994782d.jpg

49a411ed8fc5ab2d.jpg

7bdfa65f8f2ef8d2.jpg

37f53cfe2c06a3d3.jpg

a3697dee91b31afe.jpg

cb79e6b8640777cb.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...