Jump to content

Song Seung Heon (Сонг Сънг Хон)


Recommended Posts

Аууууу, момичета като слагате снимки тип "мммммм сладура Съни на хоризонта", слагайте знак: Забранено за слаби сърца, Следващите снимки причиняват сърцетуп или пък Забранено за хора с голямо въображение :lol2:. Всичките снимки, които нямам са свалени и сложени в архив Съни, за да им се радвам когато ми стане студено и самотно :rolleyes:.

Iva, получаваш голямо благодарско от мен, защото тази последната фотосесия, която си сложила я нямам (интересно как съм я проспунала тц тц ) :kiss2:.

Той определено е The man

74341299067444495709044.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшни снимки момичета :yes: , благодаря. И да поясня, че аз съм против насилието :ph34r: , а за косата много мразя да дърпам :asian: . Айде да не съм на празно

 

mbmqgp.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:excl: Така, така намерих доказателства, че пак е имало покушение от страна на бургазлийките я бързо си признавайте коя го дръпна

656a10ba587bebd2.jpg

 

 

После сте го разхождали и сте си играли по плажа май, а? :lol:

 

62a167fbcfdb3c4c.jpg

4d92b823ae7ba6a5.jpg

d1245a4c581fa0af.jpg

b2ac98d25c3fb126.jpg

 

 

А коя успя да му се полюбува докато спи изморен от обиколките по плажа

 

678dbc90d8be0c04.jpg[/img]

7b3e1c60a9ae4fbc.jpg

 

 

Момичета, толкова много снимки си намерих с него,ама няма как да споделя всичко с вас наведнъж затова ще качвам по някоя снимка от време на време за да у се радваме а как му отива розовкото :inlove:

2ff43e8954f12191.jpg

395b2d8a280e27e1.jpg

dc7875a7163ccd13.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А коя успя да му се полюбува докато спи изморен от обиколките по плажа

 

678dbc90d8be0c04.jpg[/img]

7b3e1c60a9ae4fbc.jpg

 

 

Виновата :rolleyes:

Ето доказателството :i love this:

 

1298126146_201102192338004271207701_0.gif

 

Моя милост имаше късмета да му се радва докато се облича на другата сутрин - Внимание, вижда се плът :D

 

98d83a33f7e260_full-1.jpg

 

 

То снимки с него, за наше огромно щастие има много :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много весело върви темата за младежа. Искрено ме забавлявате, затова пускам една снимка и от моя личен архив :P

 

http://imageshack.us/f/164/normal112813581914iw1.jpg

 

Успешна седмица на всички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора хора ,трябва да си забършем лигите че лошо, но как да стане с тези хубави снимчици дето слагате :) ! Имам чувството, че колкото повече го гледам, токова повече не мога да повярвам,че има такива хора.Всичко си има поне на пръв поглед, ем красив ем талантлив, и в такива моменти се питам как може боже на едни да дадеш толкоз много, а на други нищо, направо да не повярва човек :) .Тия корейки как още не са се избили за него, не знам, пък може и да са :D , ако има жена до себе си, мога само да се радвам за нея (и да завиждам благородно) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като преди няколко дена свърши с гледането на "На изток от Рая" (Благодаря на Parab за препоръката),където наистина изигра невероятна роля просто :bow: пред него и още не мога да спра да мисля за филма,защото е толкова разтърсващо,че не намирам думи да го опиша, ще споделя няколко снимки с вас да предупредя да не кажете после нещо :excl:

4103e99060976d5a.jpg

2804d02441a40207.png

b47e46b5e5e88d09.jpg

3d0f51ad78076b53.jpg

977cc45fb20018c6.png

6afe1a0c982d7bf6.jpg

5338aa9f7033b155.jpg

c365e54dca5f16dd.jpg

fa8012e8f202f439.jpg

 

 

И да добавя нещо :inlove:

 

e9ad097dfd520b4f.gif

a3a4ba3bbab532de.gif

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иве, честито и добре дошла в клуба :) Аз едно време го гледах при руснаците и те бяха изписали над 50 страници за този сериал. По принцип не чета коментари докато не го изгледам, но по средата не се сдържах и отворих последните и точно там снимките от свадбата, ау каква радост беше, а после като стигнах до серията със свадбата ъ . Да ти кажа гледах го преди 2 години и още емоцията не ме е пуснала. така че свиквай :D

Ето нещо свежарско, макар че героите от версия 2010 повече ми харесваха, затова пък декораторът на тази е по-добър B)

http://www.youtube.com/watch?v=-96pKK4MFXY

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се иска да го видя в роля в исторически филм или сериал. (мисля че не е участвал в такъв)

Според мен е достатъчно опитен и зрял да изиграе някой сериозен исторически персонаж.

Би било изключително любопитно и заинтригуващо как би се справил с подобно предизвикателство. ;)

 

п. с.

Някой знае ли нещо за следващите му проекти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен това ми се иска, дано да дочакаме :)

За следващи проекти нищо не се чува. А този филм "Дух" определено си заслужи заглавието, всички са чували за него,ама никой не го е виждал :lol: Тук там почна да изкача вече, ама субтитри....

 

Иначе момчето не стои без работа все пак. Parkland го зарадва с нова колекция

 

006.jpg

 

и още малко снимки

 

 

001.jpg

002.jpg

и пак розовички

003.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А този филм "Дух" определено си заслужи заглавието, всички са чували за него,ама никой не го е виждал :lol: Тук там почна да изкача вече, ама субтитри....

Има го и тук с английски буквички. Много ми хареса :Dцък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сонг Сънг Хон обмисля завръщане на малкия екран. Един от най-харесваните и секси корейски актьори търси новата си тв роля. На първи пас, излезе инфо за интересен проект с писателката Ким Су–Хьон и скрипта й с работно заглавие „Forget Me Not”. История за мъж, който трябва да отгледа детето си сам, след смъртта на съпругата си.

От агенцията на актьора още не потвърждават новината, защото обмислят проекта, след споменаването и на вероятната главна актриса - Нам Санг Ми.

Тв драмата е планирана за излъчване през семтември по SBS, в обичайно силните дни, понеделник-вторник, след сериала "The Warrior, Baek Dong-soo", който стартира днес.

via: 10 asie

 

Знаем Сънг-Хон колко е силен в драматичните образи, ако реши да поеме ролята, ще е любопитно и заради мераците на тандема режисьор и сценаристка да гонят висок рейтинг. Но най-любопитно за всички си остава коя ще е главната актриса в каста :P. Да почакаме и да видим..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охх, наистина е много горещо тук в тази темичка, направо останах без думи :tongue: :tongue: :tongue: Този сладур от сутрин до вечер да го гледам, пак няма да му се наситя. А след всички разгледани снимки в темата има да сънувам интересни сънища довечера. Уникално красив,изключително талантлив актьор, абе една отрицателна черта не мога да му намеря на баткото. В "East of Eden" направи невероятна роля, сега подхващам "My princess" и така подред. Наумила съм си да изгледам всичко с него. :yes: :yes: :yes: Присъединявам се с две ръце към фен клуба :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен!!!

Както виждам сте стахотна компания....всички сме болни от една болест наречена Song Seung-heon :tongue: :tongue: :tongue:

Забавлявах се доста,докато четях постовете ви.От скоро се сбъсках с Song Seung-heon и съм като замаяна :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои допълнения към биографията му

 

profile1.jpg

 

Да разбирам ли, че любимата му храна е кучешко :huh:

080608-1.jpg

 

Мисля че идеята е - Освен кучешко, всичко друго става.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашият сладур днес има рожден ден, нека бъде жив и здрав и все така чаровен и да ни радва, дано скоро пак го видим на екрана с някой нов проект и ОППА замисли се, време ти е вече да те женим :P , момичета мисля, че ще ме подкрепите, че му е време да намери някоя, дори и да не е идеала му за жена :)

0a9aa5c0459ba8c6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит да му е рожденият ден на наш Хони! Да си остане все същия, че с годинките все по-готин става. А повече има ли накъде? Това граничи с безобразие :tongue:

момичета мисля, че ще ме подкрепите, че му е време да намери някоя, дори и да не е идеала му за жена :)

 

Аз откога му го говоря... Защото просто по-идеална от мен няма да намери. :P:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

80.jpg

Честит рожден ден на патерици то от много празнуване не ми остана време да му честитя

 

Момичета, не се притеснявайте, баткото и момиче си намери и от новия проект Brian се отказа, защото вече няма време да се снима в сериали :D

и подарък за рождения ден също получи :P

 

212.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...