Jump to content

Song Seung Heon (Сонг Сънг Хон)


Recommended Posts

И той е направил дарение за жертвите на земетресението в Япония. Човека е дарил $175 000.

И е казал една много голяма истина: " Ако всеки дари по нещо малко, голямата положителна промяна може бъде постигната ". Браво. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Song Seung Heon + Song Joong Ki + Yoon Sang Hyun = какъв прекрасен вкус! :lol:

heartbreaker.gif

Ако чудите защо са ги събрали заедно, ще ви кажа - те са новите лица на кампанията “Our Home” и съвместно с ресторант SONSOO (ресторант, който предлага корейския вариант на бърза храна за вкъщи, пибимбап и домашно приготвени сандвичи с марката babidabida и Saboten ) ще радват малкият екран от април и всички женски същества, предполагам.

3stars.jpg

 

Концепцията е ясна на груповата мъжка атака, обяснено така:

Сонг Сънг Хон – Най-силното визуално усещане

Юн Санг Хьон – Готин мъж

Сонг Джун Ги – Набиращ популярност, от младото поколение, мъж

 

П.п: 1.Само браво мога да кажа и нямам нищо против, освен да се снимат в рекламата, нямам против и да разнасят храна по домовете НИ, точно тези тримата :D.

2.Голяма забава е да разпитват (за кой ли път) Сънг Хон за идеала му за жена...хич не му е лесно между вселено-корейската любимка Юна и Ким Те Хи... :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакайте, че и аз се задъхах, докато го прочета. :282: Все пак имаше няколко точки за цвят!

Иначе от запетайки ум да ти зайде!

Направо съм щастлива, че Сънг Хон не ми влияе чак по такъв начин! :rofl: То страшна работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че е време и аз да се включа към фенките тук, мили дами искам да ви кажа,че тотално ме накарахте да :tongue: след като прочетох и разгледах всички снимки, които сте качили. Вчера изгледах My princess много хубаво за разтоварване или поне за мен беше такова , бяха много сладки с караниците, които си спрятаха и двамата се справиха страхотно с ролите си, а и с тези физиономиики направо мисля, че тотално съм :inlove: Няма такова излъчване,поглед, способностите му.... няма смисъл да ги коментирам направо :wub: от вчера се лутам из нета да си сваля още снимки, но ми беше доста трудно, тъй като вече сте качили едни от най-хубавите му снимки не знам дали няма да се повторя с това, което ще сложа и аз,извинявайте ако нещо се повтори, но никога не е излишно да му се насладим още малко

 

136c33e0c24baa2e.jpg

b0bc52fcc93ae7e0.jpg

9b9a383709544769.jpg

ee66776144d7166c.JPG

b189916d2a3f29a1.jpg

ebb3bd03ad2513d8.jpg

de71e10f796b958f.jpg

2ec289d86fa6f211.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мила Iva, благодаря ти за снимките. :kiss2: Дори и да се повтаряш няма проблем, никой не се оплаква от хубавото. Изключително добре ми се отрази поредицата фотоси, които си подбрала, особено след натоварения работен ден.Взех си дозата и се чувствам добре. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Parab точно него съм пуснала да се сваля, бях го почнала веднъж ама нещо не можах да изтърпя да изгледам и 1 серия, ама сега щом е с него просто няма как да се откажа, след като ще мога да му се наслаждавам 54 серии, ето и още някоя снимка от мен

 

3355a015ebcb8bf9.jpg[/img]

f748a7ef23084828.jpg

a3ddf4298de1d1b8.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу, засрамена съм. :blush: Но как да се скрие пристрастието към красив, висок, добре играещ кореец в лицето на Сънг Хон? Напоследък съм на вълна със снимки, заснети в Хавай. А който иска може и да си поръча дивиди, за да е насладата още по-пълна. Тук

За тези, които ще пропуснат, ето едно кратко видео, благодарение на японския фен клуб.

 

И малко снимки, защото никога не са достатъчно.

Започваме с “Our Home” и не един, двама, ами цели трима красиви корееца, за които ни информира малко по-нагоре Блеки. От мен снимковите доказателства :D

sonsooevent.jpg

sonsoomallssh1.jpg

sonsooevent1.jpg

sonsoomainmodel3set.jpg

sonsoomallbody.jpg

sonsoomallssh2.jpg

sonsoomallssh3.jpg

 

 

Малко снимки и от календара на Хони

ssh1.jpg

ssh2.jpg

ssh3.jpg

 

Без малко да забравя за Хавай - 2009, 2010, специално за Люси, че да й вървят изпитите по вода и редакцията на сериалчето да се нуждае от много малко поправки. :kissx:

 

hawaii2cap21.jpg

 

hawaiipb4.jpg

hawaiipb16.jpg

hawaii2cap32.jpg

hawaii2cap38.jpg

hawaiibench1.jpg

hawaiipb22.jpg

hawaiipb23.jpg

sshhawaiidatv1.jpg

 

 

И един диамант Тук

dw7yy.jpg

diamondforyou1.jpg

 

In MJC, "DIAMOND FOR YOU" to the new Diamond Series launch event will invite 20 people over the age of 20 from the public.

 

Presentation Outline

■ DIAMOND FOR YOU a new Diamond Series

[Date] Thursday May 19, 2011

[Location] somewhere in Tokyo

- Special Guest - Song Seung Heon

 

■ Application Guidelines

Application Period: Friday, April 15, 2011 - 11:00 - 23:59 Monday May 2

 

 

 

Нещо забавно и фенско тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Здравче :kiss2: колко е хубаво да се появяват нови информации за дейността му в момента. Малее що аджуми имаше :blink: и как го нацелуваха, горко му ако го бяха докопали на живо :lol2: сигурно нямаше да остане нищо по него. Дано скоро да се чуе нещо за някой нов проект, а не само реклами за да може да му се наслаждаваме.Аз и сега го правя в East of Eden е невероятен и като игра и като излъчване, така ми става мъчно като го видя да плаче, че и на мен ми се насълзяват очите. Ето още малко материал за очите :P

3101c3407d56a3cb.jpg

18ae6d57176b5e0d.jpg

e77703103c3d1d72.jpg

5d3b298b71ce51b2.jpg

eca77cd27702951d.jpg

75912e65cc728a8e.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравчеее, нямаш представа колко ме зарадва с тез хубави снимки, а как нацели да ме поздравиш баш с най-любимата ми сесия и любимите ми снимки, не знам :kissx: :kissx: Само една си пропуснала dyxji9.jpg

Поздрав szzqir.gif

 

А това ми се струва работа на старозагорките

 

vxg49g.jpg

27y69m8.jpg

 

 

И за всичките му фенове 1199zco.jpg

 

 

След като откри концерта на групата "Teen Top" с новата си песен, нашият батко направи дарение от 200 млн вона за жертвите в Япония. А коя е новата му песен ли? Е не е чак толкова нова, но в нов стил. Май в ютуб още не са я сложили, но може да я гледате ето тук - второто клипче. След това вече направо ще умра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казно, колкото и голям фен да съм на Сънг Хон, не мога да издържа да го слушам как пее. Фалшиво, провлачено, звучи ми прекалено виещо и дразнещо. Особено пък тази толкова красива песен Saying the Truth When Drunk, която обичам да слушам в изпълнението на FTTS и кой ли още не; като се започне от Пак Хьо Шин, И Бом Су в "On Air"...

Но пък браво, че помага с каквото може, в случая финансово на съседите. Има личности, които правят дарения не заради известността си и някаква изкривена пиар концепция, а защото така смятат, че е правилно и това диктува сърцето им. Вярвам, че нашата любима звезда е от този вид. И много ми се иска следващия му филмов проект да е наистина качествен, макар че може пък римейка на "Призрак" да ми задоволи високите изисквания. :lol: А дано скоро и ние да можем да го гледаме.

 

Люси, тази снимка наистина съм я пропуснала и само едно нещо не ми харесва, че аз липсвам там. :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липсваш, защото ти си я правила. Другият път да си вземеш фотоапарата, дето сам прави снимки ;)

Не ми звучи дразнещо, особено I Love You като я чух за първи път, щях да се разплача. Друг е въпросът, че рап не се пее толкова лесно, колкото изглежда. Ама и той затова не е певец. Както и да е, за мен по принцип няма значение, важното да е Made in SSH :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След всичките тези снимки по единички и по тройки :wub: бях решила да се свия в някой ъгъл и тихо и кротко да си се гътна.

Но след музикалните напъни на наборчето се отказах. Защото той с това пеене и мъртвите може да вдигне :lol2: . Трябва да му забранят да го прави! Нега само да се усмихва, да мига на парцали и да въздиша! Мислех, че след опитите си да пее в East of Eden се е отказал, но не би! :28558:

Иначе, без майтап, дарението за Япония го приветствам с две ръце! Даже бих го нацелувала лично, но то от бургазлийки не може да се вреди човек! :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз явно съм много пристрастна. На всички им звучи фалшиво, само на мен като славейче :D Тук пее само, за да подкрепи групата. Нали знаете какво събитие е в Корея, когато известни артисти присъстват на концерт на някого, това направо става част от автобиографията им :D

С баткото вече мислим еднакво. Само да кажа, че някой е красив и опаа оппа се снима с него. В другата тема четох, че иска да играе с Ха Джи Уон, ами и аз това го искам от години. Ако участва и в нещо историческо, ще ми сбъдне всичките мечти :D

 

След всичките тези снимки по единички и по тройки :wub: бях решила да се свия в някой ъгъл и тихо и кротко да си се гътна.

:rofl:

Сакън, не се гътвай, ще ги правим само по тройки (снимките де)- старозагорка, баткото, бургазлийка :28558:

 

2m3iq94.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Злати е от Сливен... ама и старозагорки искаме да се включим в някоя "тройка" със Сънг Хон! :28558:

Нали, Мацкова?

Така, така. Ама това с калта ми се струва работа на Бургазлийки. Наклепали сте момчето с поморийска кал :lol: Ама ние си го взехме, изкъпахме си го :P и повече няма да го пускаме да си играе с лоши момичета като вас <_<:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...