Jump to content

Song Seung Heon (Сонг Сънг Хон)


Recommended Posts

Хайде на атлетичното тяло....

Фотосесията е студена, суровичка...малко дъждовна, но точно пипната за Сънг-хон..

Браво на Zippo, уцелили са модела, дрехите изглеждат доста добре в Lotte-то(Сеул) ;)

1269007304557151.jpg

А ето и самият мейкинг:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, рядко чаровен тип. Първо го гледах в He's so cool и веднага ми залепнаха очите. После проверих и за други неща с него-е наложи се

да ги гледам онлайн, но такъв е живота B) . Ще ме прощат почитателите на по-красивите актьори, но в случая съм почитател на максимата,

"Че много хубаво не е на хубаво". Пък и моята и на азиатците представа за "хубаво" доста често се разминават-така че ще чакам новия сериал с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен актьор! Още в Autumn tale очите ми се приковаха основно върху него(напомня един друг кореец - мой любимец). Притежава някакъв много силен магнитизъм и да, предварително си избърсах лигите. След като изгледах няколко неща със Сънг-Хон, тогава обърнах внимание, че е модел. Определено не ми направи впечатление със скована игра, а си е доста естествен. Но може и да съм пристрастна в този случай. Малко снимки...

 

78338593.jpg20723392.jpg

49968298.jpg

още малко...

 

62438994.jpg

92774192.jpg

34162778.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една нова рекламка се появи днес на 1 юни.

Малко ме избива на смях като я гледам. Странен ми е като пингвинче :blink:

 

 

И това ми попадна от днес...бъркам или това е мадамата, с която ще си партнира в My princess?

 

12754120442010060202081.gif

 

Освен това Сънг-хон ще участва и в римейк на известния американски филм "Призрак" (Патрик Суейзи, Деми Мур).

Работното заглавие е "Love and Soul" и е японска продукция. Режисьор - Taro Otani (Gokusen 1,2,3).

Партньорка на Сънг-хон ще е Nanako Matsushima (Yamato Nadeshiko,Hana Yori Dango).

 

matsushimananako.jpg

 

Очаква се заснемането на филма да започне този месец, а есента ще може и ние да му се насладим. :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ме е хванала лигнята, но всеки път като го видя на съвместна снимка с приятеля му Со Жи Соб/май така се произнасяше/ започвам да се чудя-що няма толкова снимки с жени-то бива, бива да прави поведение... Но подобно нещо навежда на други мисли-двама хубави мъже, обличащи се стилно и кой знае защо все са заедно-мда определено навежда на други мисли :blink: / на това му се вика мръсно подсъзнание-абе направо си е съзнание :lol: /. Чак се изненадвам, че още не са излязли такива хипотези в таблоидите. Не ме разбирайте погрешно-нямам нищо против, но защо всички хубави мъже на определен етап завиват в противоположната посока :huh: . Ама ха-както казах-хванала ме е лигнята :P .

 

P.S. Сега очаквам-ще се изразя културно-вълната от протести.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината, вчера докато разглеждах един фенски форум за Сънг-хон и на мен ми минаха тези мисли през главата. Доста често се виждат двамцата с Джи-соп. Заедно на сватби, на голф, на мероприятия и така нататък. Не ме интересува кой знае колко каква е истината, но пустото му любопитство. Мен ми е достатъчно да ме радва, когато го гледам в различните му участия. А личният му живот - нека си е личен. (Или поне си давам вид, че не ме интересува. :rofl: ) Сори, ама от мен без протести. :lol:

Иначе, заснемането на "My princess" се очаква да започне август. Гледането - към края на годината. Сценаристката на сериалчето има зад гърба си реализирани ето тези заглавия:

The City Hall (시티홀 - 2009)

On Air (온 에어 - 2008)

Hello! Miss (KBS2, 2007)

Lovers (연인 - 2006)

Lovers in Prague (프라하의 연인 - 2005)

Lovers in Paris (파리의 연인 - 2004)

South of the Sun (SBS, 2003)

 

И малко снимки...

 

20100422153315bodyfile.jpg

myprincess1.jpg

sj2w.jpgsj3w.jpg

 

 

mpkth1.jpg

mpsshkth2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нищо странно не виждам да ги виждам заедно с Джи-соп, даже ме радват. :D Те си падат малко "философи". (или са в тази възраст,

дето залагат повече на кариерата, отколкото на връзките с жените) и се събират по мъжки когато могат, не знам какво ще ти/ни роди съзнанието

при гледката на повече от 5-ма мъже тогава :lol: Може би знаете, че са много, ама много добри приятелчета конкретно с господина,

познават се от доста време и са преминали през доста професионални и лични премеждия.Позвават се добре, което особено за единят е доста от значение,

а и батко му (Сънг-Хон :lol: )винаги може да "замаже" очите на журналисти и фенки, да измъкне Джи от някоя по-заплетена ситуация, когато са заедно.

На сватби ходят заедно, да, но често има присъстващи и други актьори, голфът им е кажи-речи от новите страсти - доколкото знам, Сонг Сънг-Хон

е доста добър и често тренира ;)

Истината е проста, в тяхната професия е много трудно да се поддържат приятелства, а те са от малкото хора с истинско такова.Имат още един френд -

актьора и певеца Park Yong Ha, голяма картинка са тримата заедно :lol:.Но това не означава, че не се събират в компания с други актьори, някак

поколението с актьори над 30-те, е по-запазено и доста се уважават.А пък по-младите уважат пък тяхното и така, в тази част на света, всеки, който

се стреми към нещо и постига нещо, се уважава от хората.Колко има да учим от тях..не ми се мисли!

 

Мерси zdrav4eto76, за новините около проекта "My princess" и на мен ще ми е интересен, малкото на мацето не съм и супер фенка..нищо лично, но пък

е чаровница, модел, в Корея доста я харесват и като актриса, но пък съм сигурна в способностите и влиянието на Сънг-Хон към зрителя и предполагам,

че ще е интересно сериалче.

Скоро разбрах друго интересно, че една актриса Kim Jung Eun се е присъединила към собствената агенция на звездата, а новата й главна роля е

в музикалният проект "I am a legend"."Семейството" на Сонг Сънг-Хон от добри актриси се увеличава :D .A това само ме радва.

 

П.П.Нямам търпение за новият му филм..."Invincible"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така, Kim Tae Hee е мацката избрана в главната роля на "My princess" .Лично, по ми е симпатична от другата....

Двамцата се познват добре от разни модни подиумчета и ревюта :)

sshkth6.jpg

 

 

А филмчето римейк на "A better tomorrow " - "The Invincible" е поканено да участва в програмата на 67-ят филмов фестивал във Венеция.

Филмът излиза официално по кината септември.

Ето кой филм, ще гледкамееееее на чист корейски :es: !

tn_1278548463_1123551224_0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към почитателите на Song Seung-heon за мен той е един от най-добрите корейски актьори.Ролята на И Донг Чол все едно беше писана за него.Има невероятно присъствие на екрана поне за мен.

Ето трейлър към новия му филм Chost

http://www.youtube.com/watch?v=Z7p-rB3n5oQ&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен актьорски талант! Невероятни -чар,визия и сексапил.С всеки филм или сериал с негово участие,който гледам все повече и повече ме впечатлява :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този месец ще се полюбуваме повече на Сънг Хон в няколко фотосесии за различни списания. Да започнем с:

 

InStyle

 

instyle0910sh1.jpg

instyle0910sh4.jpg

instyle0910sh5.jpg

 

 

instyle0910sh7.jpg

instyle0910sh9.jpg

instyle0910sh11.jpg

 

 

Harper's Bazaar

 

sbazaar1.jpg

bazaar2.jpg

 

bazaar3.jpg

bazaar4.jpg

 

bazaar5.jpg

bazaar6.jpg

 

 

Естествено, малко и от есенната колекция на Parkland

 

parkland2010fall001.jpg

parkland2010fall026.jpg

parkland2010fall034.jpg

parkland2010fall021.jpg

 

Японската версия на "Призрак" вече е заснета и я очакваме на големия екран ноември месец.

Ето третия трейлър с част от песента, участваща в саундтрака.

Тук

 

Премиерата на филмът "A better tomorrow"(Invincible) буквално е след няколко дни - 16,09,2010

Кратко интервю с режисьора на продукцията(с англ.превод)

 

Какво ли са сътворили тези четири, красиви и талантливи мъже?

 

abthp3.jpg

 

За съжаление заснемането на така очакваната от мен драмичка със Сънг Хон не е започнало. Очаква се това да стане през октомври, а ние ще имаме удоволствието да го гледаме в края на януари следващата година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво са сътворили дано разберем по-скоро. Само знам, че Сонг Сънг Хон и Чу Джин Мо събрани на едно място, могат да ми докарат инфаркт! :kissx::wacko:

Благодаря за снимките. Този човек е невероятно красив! С тези големи черни очи! Пък и талантлив. Какви майки ги раждат тези корейци! Отплеснах се...

Та, докато чакаме A Better Tomorrow, да има с какво да плакнем окото! :tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм забравила, кой е другият рожденик днес...тамън е време да ходи да празнува :D .

HAPPY BIRTHDAY, SSH, Oppa!!!

 

Да работи усилено, да подкрепя приятелите си и да..пръска сексапил!

Новите черно-бели кадри от октомврийския GQ са предостатъчни за наш подарък...

9ae2654308eb371abb8606658b7917d2_large.jpg

650dfbaebc68d5689454fd5f5b55fcb6_large.jpg

 

2347f251d9a77c3f2e1ad2c0fb5ac3f2_large.jpg

848f00536f9d8dba331e970946b83720_large.jpg

697d5117a52d5d25e501fd0edbd53dfc_large.jpg

291d03baac0d2a6cfb4ab89f4635489c_large.jpg

5c13521a99db9e8f2484edae3b0f49f2_large.jpg

6f01ed7d74893938ae64d939ed8e15d7_large.jpg

fbbd427682a257e9502ff3d8fb14d02c_large.jpg

 

05da578374ce9bacfd68b9e48a6b654b_large.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден ден на мъжа с едни от най-красивите очи!

Пожелавам на набора да е жив и здрав и мнооооого нови проекти /красота и талантът му трябва да бъдат показвани/!

И да вземе да се ожени вече, време му е! Тези гени трябва да се предават на поколенията! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йонги, първото видео много радва. Хони усмихнат, забавен, естествен...За чуденка си е как толкова различни характери - неговия и на Джи-соп - са си паснали и е прерастнало в това добро приятелство. Но горкия като певец изобщо не го бива. Не мога да издиря видео в ютуб от края на септември, когато Сънг Хон участва в предаването Chocolate. Останах като втрещена като чух изпълнението му на една любима моя песен, естествено на FTTS - Saying the truth when drunk. Ако има любопитни, дръпнете си изпълнението Тук

И докато чакаме интернет пиратите да ни предоставят възможността да се насладим на японската версия на "Призрак" и на римейка на "A better tomorrow" малко от последните фотоси.

 

43027008.jpg

 

8copy681.jpg

 

За Elle

 

elle2010oct1.jpg

elle2010oct2.jpg

elle2010oct3.jpg

 

На къде без Lotte

 

 

lottedfs2010fw3.jpglottedfs2010fw4.jpg

lottedfs2010fw18.jpg

lottedfsfallwinters03.jpg

lottedfs2010fw5.jpglottedfs2010fw7.jpg

lottedfs2010fw8.jpglottedfs2010fw10.jpg

lottedfs2010fw17.jpglottedfs2010fw14.jpg

lottedfs2010fw16.jpg

lottedfs2010fw21.jpglottedfs2010fw22.jpg

lottedfsfallwinters01.jpglottedfsfallwinters04.jpg

lottedfsfallwinters07.jpglottedfsfallwinters05.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Ghost : In Your Arms Again" излиза в Корея на 25.11!!!

Копродукцията между Южна Корея и Япония дано скоро дойде и при нас...

Заповядайте целия трейлър:

 

Любопитна съм за интервюто му в японския Vogue, както и новия сериал. Новината днес е избраната втората женска роля за My Princess.

Радвам се за Park Ye Jin и очаквам сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешната премиера на Ghost в Сеул....

Първо пресконференцията е минала при завиден медиен интерес.

Но V.I.P премиерата вечерта...още повече. Наявярно чакащите фенове на студа и не на студа в днешния, не особено приятен за родината, ден

са били най-стоплени и доволни.

Сонг Сънг-Хон много скромен ми изглежда в тези черни одежди. Някак плах и невинен вид, дали заради ролята или заради случилото се,

е притеснен? Поне за ролята, знам че се е справил...точно той, как няма!

Но е ...хубав и леко стреснат, както и японската актриса Nanako Matsushima.

201011231290504923.jpg

23105796.jpg

 

Агитката приближени приятели актьори и музиканти беше най-впечатляваща за мен. Ако питате защо, сякаш ми изглеждаха еднакво облечени

или поне тези сладури с тези якенца?

Дали предварително не са се разбрали за спортната линия? Не ме разбирайте криво, много ме изкефиха...земни, свежи, зимни.

Важното е че са там, че подкрепят най-важния човек на вечерта и разнежват фенове с усмивки, ръкомахания и поздравления... :D

20101123211534693.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...