Jump to content

Hwan Hee (Хуан Хи)


Recommended Posts

Една сладка скрита камера от 2009 за Hwanhee... :P

 

 

 

 

По принцип винаги го раздава мачо и със самочувствие, но се вижда, че си е и малко притеснителен. И като човек ми изглежда много готин :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито му уволнение на Фани :)


 


Днес в 10 и 30 сутринта (корейско време) е излязал и поздравил феновете си.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wub: Този прекрасен изпълнител и актьор открих днес от филма " Звезда".

Не помня вече, колко часа слушам песните му и все повече ми харесват.Има страхотен глас и мисля,че толкова добри изпълнения не съм слушала до сега.Ако греша моля поправтете ме :wub:  :) Благодаря предварително и ако съм сгрешила с нещо, моля извинете ме, Все още съм нова и не много добре информирана, което ме навежда на мисълта "незнанието не те оправдава " :rolleyes:



Тези корейци не са добре.....каква е тази казарма 2 години,направо ще ни съсипят :cry:Добре е ,че се е уволнил и го чакаме с нови проекти :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ме завладя това момче! Невероятен!!  :wub:  :inlove:

 

Моля, кажете към днешна дата от къде може да се свали дискографията му?

 

 Заповядай ;)

:click:

Между другото в описанието има дадени линкове :)

Редактирано от bealonenomore
Покрит линк.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам единствено песента от саундрака на Pretty Man липсва, иначе е цялата му соло дискография. Ако искаш и тази на групата му, трябва да отидеш в темата на Fly to the sky в музикалния раздел....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смях се с глас ТУК и направо паднах от стола! :lol: Този човек пее толкова добре въпреки всичко, което изтърпя на сцената. Има невероятен глас и страхотна усмивка, а погледът му говори.

(А тя, ....тя беше толкова зле, че се чудя нямало ли е някакъв предварителен подбор все пак?! И какво е това шоу?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...