Jump to content

Hwan Hee (Хуан Хи)


Recommended Posts

Дааа...и той! И не че не ми е тъжно, май напротив, но всеки минава от там и си мисля, че все пак тази промяна ще му донесе повече плюсове в личен, а и в професионален план. А дали това, че няма да е на активна служба, ще е улеснение - времето ще си покаже.

Ще споделя няколко клипа от концерта на 14 октомври, защото за първи път там видях един по-мек и достъпен Хуанхи. Който следи изпълненията му и всякакви други участия, знае, че си е със странен и особен характер и обикновено показва голямо самочувствие на сцената, някаква хладина и дистанцираност. Тук е различен, някак тъжен и доста по-земен. Мисля, че ни показа за малко човека Хуанг Юн Сук, а не само звездата. Ей точно на този концерт, ако можеше, бих искала да бях присъствала.

 

 

Това е малко за друга тема във форума, но... групата му направи своето първо участие на живо, както и рекламния тийзър. Да си призная честно, харесаха ми, но си приличат с доста други групички. Добре се справят с голямото подскачане и с пеенето едновременно. Песничката е приятна, ритмична, но едва ли ще ми стане най-любима. Както и да е, надявам се да имат успех, защото са млади, нахъсани и талантливи, но най-вече, защото като фен на Хуанчо, ми се иска да има успех във всяко начинание.

 

 

 

Информативността на поста ми леко се смеси с личните чувства, но какво да се прави...фенщинийка. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз си гледам клипчета от миналото на групата, когато и двамата с Браян са били с мнооого смешни прически. Останах изненадана, че Хуанхи е изпълнявал песента на Им Дже Бом " За теб"(която изпя в 14 брой на Beautiful concert)и през далечната 2000 година. За съжаление записите са лоши, но пак добре, че ги има.



Кадри от училището на Юн Сок, когато е завършвал и лудите фенки, крещящи Хуани опааа... laugh.gif



И няколко години по-късно...вече с по-нормална прическа.


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Често съм срещала името на Hwan Hee тук във форума но никога не бях чувала негово изпълнение.
До снощи.Гледам в момента Over The Rainbow,да казвам ли колко много ми хареса песента Tomorrow....и понеже съм достоен родственник на жирафите не захапах отначало ,че е негово изпълнение.
Е това момче извади глас :slap: !!!Направо съм безкрайно възхитена....свалих всичко негово до каквото се докопах и не спирам да го слушам.Заедно с Park Hyo Shin са моите фаворити.....прекалено лесно ме разплакват. wink.gif
Определено след корекциите изглежда доста по добре-хваща око wink.gif
Относно слуховете за сексуалните му предпочитания и въпреки ,че съм засичала негови снимки в един гей сайт(което според мен е по скоро грозна шега) а и да не е то това си е негов личен избор и не ме бърка.
Аз ще продължавам да харесвам,въпреки всичко този невероятен глас. :bow::kissx:
Лека служба му желая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички и най-вече на zdrav4eto76 за линковете с албумите.Бих искала да гледам и нещо друго с негово участие освен

Over The Rainbow.Ей,този 82 набор много взривоопасен;)

Фен клуб на корейската армия нямали?

:kissx:

 

601926.jpg

601928.jpg

601912.jpg601911.jpg

 

601927.jpg601913.jpg

601908.jpg601909.jpg

601907.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ели, добре си дошла. И моят интерес започна от сериалчето, но за съжаление всички следващи филмови проекти, кажи-речи, си бяха неуспешни. То не че са и кой знае колко. :( Ако схващаш английски поне малко, ти препоръчвам да гледаш предавания. We got married с Хуанхи и Хуайоби, където определено ще се забавляваш много. Сериите с Хуанчо и Браян в Love letter, имаха участие и в X man. Останалите епизодични участия в други предавания, вече са за луди фенове като мен, защото нямат преводи и е по-трудно да се разбере за какво иде реч. Но да си призная, фен, фен , обаче едва преди няколко дни открих дуетната песен на FTTS и Lisa, макар да знаех за нея много отдавна. :blush: Хуанхи тук не пее толкова много, но и малкото е достатъчно. Така че поздрав за теб и Надето. Някакви новини около него в момента няма, миналата седмица пишеше в Туитър колко било студено, феновете да се пазели, бля, бля, глупости...Аз чакам инфо къде ще си кара службата, приготвям баничките и на път. :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравче,как да го намеря в Туитър ?

Тия предавания в youtube ли да ги търся?Малко съм непросветена ;)

Случайно да знаеш ,това някакъв вид реклама ли е публикуването на негови снимки из гей сайтовете .... пичага ми изглежда не мека китка.От чисто любопитство питам. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ели, малко със закъснение ти огтоварям. blush.gif
Официалният туитър на Хуанхи - ТУК

За предаванията, ето за We got married. Той се появява в 25 до 44 епизод. Има линкове и във форума, не знам до колко са активни. http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=1096
Друг вариант за теглене е от ТУК
По принцип цялото шоу е голямо забавление, без значение дали си фен на някого или не. Ако си решила да гледаш, почвай смело от първа серия и няма да съжаляваш. В Ю туб навремето ги имаше, но трябва да се поразровиш.
За гей сайтовете, хм, това викам на лични да го коментираме. :asian: Аз съм на мнението, че това, че някъде нещо фигурира, не е гаранция за нищо. А и хомосексуалистите имат право да бъдат с добър вкус, нали? :lol2: Дали е или не, той си знае най-добре. От гледна точка на жените, ще си е чиста загуба да е на левия бряг, но...те вече са толкова много, че... sad.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За последен път Хуанхи изпя песен към саундтрак в драмата "Път номер едно". И тъкмо разбрахме, че ще има нова песен, този път към хитовия сериал "Padam Padam… ", и вместо на обявената дата 16, вече е в интернет пространството. Много съм доволна. Какво прави в казармата и дали се скатава или не, за мен важното е да има нови и нови песни, с които да ни радва.
Може да си я изтеглите от ТУК

И понеже ми е любима песента, певецът и сериалът - да си припомним. А дано и за новата да се появи MV.

http://www.youtube.com/watch?v=uoC-S5H-9iY

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснат е трейлър на фима «Звезда: сияеща любов» с Хуан Хи в главнта роля":

20120914_star_radiantlove_poster_hwanhee1.jpg

 

В Интернет се появи трейлър на филма «Звезда: сияеща любов».

Бившия член на групата Fly to the Sky, Хуан Хи, играе главната роля във филма, в който се разказва за любовна история между популярна K-поп звезда и момиче, което е било въвлечено в скандал с него.

Той ще участва във филма заедно с новия актьор Кан Ю Хван и Ким Су Йон. В допълнение към любовния триъгълник, главните герои ще изпълнят песни във филма, които са записани в студио.

Хуан Хи, който в момента е в армията, завършил снимките за филма, преди да постъпи в армията. Япония е инвестирала в производството на филма. 60% от филма е бил заснет на остров Исигаки, а 40% в Южна Корея.

Премиерата на филма «Звезда: Сияеща любов» ще бъде на 11 октомври в Корея и Япония. А ето и трейлъра:

http://www.youtube.com/watch?v=xfeTYu6kz-g&feature=player_embedded#t=6s

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам особено големи очаквания за филма "Звезда" с Хуанхи, но дано да бъда опровергана. Ето и музикалното видео.

 

http://www.youtube.com/watch?v=1w2Go7wmido&feature=player_embedded#!

 

Кредит : http://www.topstarnews.net

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С такова нетърпение го чакам този филм,а той все още го няма...Търсих къде ли не.И нищо не се споменава.Много странно.Освен трейлъра нищо друго не откривам. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Amazonka, отиваш в Корея и спокойно ще го гледаш на голям екран. :lol: Все пак излезе преди броени дни. Обаче с този "голям" интерес там към филма, хм, не знам дали няма да почакаш повечко. Дано да греша...Да не си съвсем валат, ето малко кадри и песен от филма.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за кадрите,Zdrav4e.

Много искам да посетя Корея,но поне засега нямам шанс.Ще чакам колкото трябва.Филма ми изглежда много приятен,сюжета не блести с оригиналност,но се надявам поне малко да се повиши интереса към него...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не видях пускана тази песен, но колкото повече я слушам, повече ми харесва :rolleyes:

(дори не съм сигурна, че се казва така)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласът му много ми харесва.

Слушала съм негови изпълнения на живо, с които доказва, че е един наистина страхотен певец. 

Много привлекателен мъж, добър актьор и изобщо за него мога да говоря само положително.

Забавлявах се много докато гледах  "We got married".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moже ли и аз да кацна на клончето ? Току що догледах ,,На края на дъгата'' и вече съм му фенка ,какъв глас само -  невероятно топъл  и харизматичен.Има си и визия момчето да не говорим за танцувалните му умения толкова ме впечатли че се поразрових и ето ме тук :) .Цяла вечер не преставам да въртя  tomorrow.Даже се абонирах за темичката и се надявам и занапред да ни радва с уникалния си глас не бих отказала и нова драмичка с него, след казармата вярвам че ще бъде още по неотразим  :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...