Jump to content

Hwan Hee (Хуан Хи)


Recommended Posts

zdrav4eto76 - притеснявам се за теб, но не мога да не ти кажа, че албума ми хареса ужасно много ;)

Свалих си албума след този ти коментар .- "Сега, ако се появят и хора, които вземат, че му харесат албума, ще изпадна в колапс от изненада и щастие. "

Признавам си че не го харесвах след ролята му в Over the Rainbow и го "натоварих" с негативното си отношение... за което в момента съжалявам!

Нов албум, визия и клип и нова фенка в мое лице !

Песните са толкова приятени, че не усетих кога ги превъртях. Сега чакам да го видя на лайфовете как ще е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че е невероятно,безбожно талантлив-факт...
че новата му песен и клип са добри - факт... но честно казано вече ми идва твърде груб с тази концепция....косата,оскъдното облекло и напомпаното му тяло не ми допадат особено....
Липсва ми нежната му страна и..най-вече косата му ;Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравче, благодаря ти!

Спокойна съм като знам, че ти ъпгрейдваш всичко с голяма скорост за Хуани, така, че не си правя труда да търся

и ползвам на 100 %

Обожавам това момче!

Слушам си го почти всеки ден и то със слушалките на работа

На мен почти всички песни ми харесват, гласът му е завладяващ, вълнуващ....просто е супер

Ако скоро направи и някой филм, ще се радвам още повече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Сега, ако се появят и хора, които вземат, че му харесат албума, ще изпадна в колапс от изненада и щастие. :28558:


Само не изпадай в колапс, моля ти се..wink.gif
И аз съм фенка на другия актьор от Over the rainbow.. и много харесах края на сериала, но пък още тогава бях много впечатлена от гласа на този младеж. Уникален!!!
Благодарности и от мен за албума! И.. много е красив с къса коса, новата визия наистина му отива. Най-много ми харесва с костюма, и с очилата..
хайде и от мен малко, които те видях..
hwanhee-20100715.jpg


0514-whanhee.jpg
wgm-season-2.jpg
Hwanhee+H+Soul+Japan.jpg
0601-hwanhee-surgery.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, човек да не се пошегува. :lol2: Все още съм жива и...заядлива. А любимецът ми продължава да си промотира новия албум. Почти всеки ден е на различни участия, а понякога и по две на ден. Докато в началото имаше леки колебания при изпълнението на "하다가", вече си е направо железен.

Преди няколко дни имаше фен среща в парка, близо до студиото. Направо го съжалих момчето, виждайки какво притеснение изпитва, но...рисковете на професията.

Като пее, пее! Перфектен, без значение дали танцува или е в статично положение. Професионалист, който тренира и пее до изтощение. Дори в горещите дни, вместо да си полегне на хладно, съблича се гол(?) ohmy.gif ...и продължава да тренира. И защо толкова ви вълнува външният му вид? Лично аз го харесвам и като пъпчив тийнейджър, и като мъжественото същество, в което се е превърнал. Но над всичко това стои любовта ми към божествения глас и невероятните песни, които не ми омръзват за слушане и след хилядното слушане. Бил напомпан? За справка - снимка от миналото, където си личи, че и преди си е бил с повече мускулна маса на ръцете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен май ще ме изключвате от фен клуба щото малко със закъснение вече действам ... наскоро си свалих албума и да си призная /с риск да бъда линчувана/ ми хареса само 1 песен /Здравче, обичкам си те затова няма да те докарвам до колапс :)) / Другите ги слушах по 10 хиляди пъти но така и нищо не ме грабна .... не знам защо така ама тоз младеж има страхотен глас но според мен нещо песните му куцат .... ми може и по - добре. Сега чакам да видя ще пусне ли някой нов клип .... май така по ги асимилирам нещата като има и картинки:)

Аз пак вечно недоразбрала, ама все пак да попитам, защо тази тема е в раздел Звездите от киното ?..... младежа с някой филм ли е изгрял па аз да съм го пропущила ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ех, Кате, Кате...Точно ти ли, Бруте? :huh2: Всеки има право да няма добър вкус. :lol2: Шегувам се, но...свят като цвят. А и така има повече за мен. :thanks:


И за да не съм само с лирико-лични отклонения да кажа, че Хуанхи явно е с голям фен клуб в Япония, защото е на първо място в тамошното издание на Mnet.


А на мен ми е изключително любопитно, защо никъде няма инфо за ходенето му в казарма. Промотирането продължава, да не говорим, че вече си има и ученици, които обучава. Явно нещата за него се развиват добре, но...пълно затъмнение по въпроса с казармата. Ето и кратко клипче от гостуването на Хуанхи в Yoo HeeYeol’s Sketchbookmedia. В края един от най-талантливите му ученици запява и...доста е добър. Казва се Oh Chang Gyun, добър приятел с Changmin(от 2АМ). Пожелавам му успешна кариера, като дебютния сингъл се очаква да излезе през юни следващата година - естествено ще е балада. За инфо ще кажа, че момчето се подготвя вече цели 7 години. :huh2: Не е лесно да станеш звезда в Корея. Труд, труд и...много труд.



Кате, Хуани е в звездната зона предполагам, защото тук стана известен след участието му в Over the rainbow. Въпреки, че е много добър актьор, за мен на първо място е страхотен певец. Но силно се надявам да развие актьорската си кариера, защото определено има талант. В сериала I love you, особено много си личи, че си го има. Имаше инфо за участие във военен филм, но защо ми се струва, че това остана на заден план. sad.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно същество е този човечец..какъв глас само.Не е истина колко много му слушам песните от новия албум... Страхотен е.Албума е самото съвършенство откъм музика.Всичко е перфектно <3 За съжаление май все още нищо с него не ъм гледала,но определено ще запълня тази дупка в най-скоро време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си призная албума нали не ми хареса, но песента от Път номер 1 е трепач, както и другия сингъл .... само такива песни да прави момчето smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Военен филм - няма да има, поне за сега. За сметка на това любимецът ми ще се снима в нова драма. Заглавието е “Stormy lovers” и ще се излъчва по MBC. Дневна драма със скромния брой от стотина серии. До сега Хуанхи е участвал в драмите "Over the rainbow" през 2006 и "I love you" през 2008 и ще е интересно отново да е на малкия екран.
В една от женските роли - Choi Eun Seo, която е участвала в следните драми:
Personal Preference (MBC, 2010)
The 1st Shop of Coffee Prince (MBC, 2007)
Dal Ja's Spring (KBS2, 2007)
Sharp 3 (KBS2, 2006)
Sharp 2 (KBS2, 2005)

В една от мъжките роли - Jung Chan, който има наистина достатъчно много роли, но аз не съм му фен. Последните му участия :
My Sister's March (MBC, 2010)
Personal Preference (MBC, 2010)
Dandelion Family (MBC, 2010)
You're Beautiful (SBS, 2009)

В сюжета нищо различно или оригинално...Хуани ще го играе плейбой със странното име Им Хара, който има сензационни идеи как да сваля момичетата. Отраснал в бедно семейство, използвайки своята тъмна страна, за да съблазнява. Никога не е мислил за брак, но се появява по-възрастната от него Lee Tae Hee и той бавно започва да променя своята гледна точка относно женитбата. Структура на взаимоотношенията в драмичката. Не че много схванах. ohmy.gif

Големи очаквания нямам за драмата, но ще ми е кеф да го гледам отново. Вярвам, че има голям потенциал в актьорската професия, който тепърва ще развива. А някой каза ли казарма? Тая мистерия, ако някой ми я разплете, ще черпя. laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей ще ми докараш някой инфаркт с тези снимки :))) ади един поздрав от мене за тебе :) с любимата ми песен :)

http://vbox7.com/play:86c7e25f

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата песничка е страхотна и за мен Хуанчо си е Кралят на баладата, но кой ме пита. Че момчето се опитва да успее да е отново на гребена на вълната - факт! За съжаление, откъм участия във филмовия бизнес, тази година е неуспешна. Сериалът "Stormy lovers” дали е добър или не - не знам. Явно, че и превод на ингилизки няма да има, за да разберем. Но рейтингите се движеха около 8-9% и това наложи доста голямо орязване на сериите. Финалът вече е реалност. Което си има и своите положителни страни за нас феновете, защото този път вече си чакаме обещания цял албум. laugh.gif То и предният трябваше да е, ама накрая мини го изкара, но качествено. smile.gif
А на мен ми се иска да съм от японския фен клуб, защото те не спряха да намазват откъм концерти и различни мероприятия. Поздрав, отново с балада, от Коледния концерт. Къде???? :28558: В Япония. Песента е на Ерик Бенет, но така да му пасва на Хуанхи, а няма да коментирам почти брилянтното изпълнение. Много ми се иска и така модните в момента корейски групи да са поне наполовина толкова добри в изпълненията си на живо. Леки критики към английския, щото да пее 10 години с Браян и да не понаучи повече английския, така че руум да не е луум, а лаинг - раинг , но карай. И за облеклото му съм недоволна. wink.gif
Да вземе да спре да облича само потници основно, че това прекалено подчертаване на мускули и сексуалност, дори на мен взе да ми омръзва. То сигурно японските лелки едва ли се оплакват всъщност. :rofl:

Обещаният поздрав за бургаската група и за останалите, които са отворили на тази страница. Най-малкият фен и същевременно страотен певец на една от невероятните балади на Хуанчо. Пее детето, та се къса...че и шоу прави. :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този човек си е истинска наслада за очите и ушите - невероятен глас и страшен чар! Отскоро съм му фенка благодарение на Over the rainbow, който признавам си успях да изгледам само и единствено заради Хуан Хи. Мога да кажа само, че всеки ден си слушам негови песнички и немога да се нарадвам на гласа му. :rolleyes::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде моментът, в който официално и Хуанхи поема към казармата. Три дни май не ми бяха достатъчни, за да преглътна новината, че изпълненията на любимата ми песен 모르게 от албума, не е промотиране,а прощален подарък за феновете. Почти перфектен в изпълнението на тази невероятна песен, а и с този текст...Оставам изключително разочарована, че няма да има клип.

Все още не се знае точната дата на влизането му, но важното е, че няма да мине между капките и да отърве задълженията си към държавата.(По едно време ми се въртяха такива мисли.) Поради здравословни проблеми с рамото ще изпълнява военната си служба към нещо, наречено Рublic service. Ако някой знае и му се разяснява що за животно е това - ще съм много благодарна.
Преди това обаче му остава да довърши снимките по филма "Star", който снима в Япония. Филмчето ще е романтична история. Нашият човек отново ще играе известна музикална звезда, тоест какво ново да очаквам всъщност като изпълнение? А моите усещания са, че това ще е поредната му неуспешна роля.(Дано да греша този път!) От снимките личи поне, че ще е красиво...

За сметка на това пък съм изключително доволна от албума, защото се върна към старото си амплоа - изпълнител на балади. Макар че обичам много и по-ритмичните му песни. А и смятам, че ще се получи нещо много интересно като звучене, ако се пробва и в рапирането. Но като един, надявам се вече успешен бизнесмен, е разбрал, че може да върне част от славата си в момента само с изпълнението на нежна музика. С любопитство очаквам и дебюта на групата му. Но най-вече се надявам армията да го ползва успешно и по предназначение и ние, феновете, да не останем в 2-годишно очакване, а да продължим да се наслаждаваме на брилянтния му глас.
От многото информация, снимки и участия през изминалия период, ще споделя само още едно изпълнение, което прекрасно показва защо оставам верен фен само на Хуанхи, въпреки безкрайно многото други корейски изкушения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много жалко!!!

Един прекрасен глас ще влезне в казармата.Милия ВI RAIN и той .

И аз всеки ден си го слушам , хем плътен хем топъл глас.Дано корейските командващи армията постъпят и с тях както и с И Жун Ки.

Пишете ,ако някой научи или прочете нещо .Ще ми липсва неговия топъл глас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...