Jump to content

Hwan Hee (Хуан Хи)


Recommended Posts

Hwan Hee

환희

spacer.png

Име: Hwang Yoon Seok (황윤석)
Рожена дата: 17 януари 1982 г.
Рождено място: Сеул, Южна Корея
Височина: 177 см
Кръвна група: Б
Образование: Kyung Hee University (Постмодерна музика)
Компания: H-Entercom, KEYEAST Co.
@codename911

Официално кафе Daum   Официален японски сайт

Сериали:
[2010, MBC] Stormy Lovers
[2008, SBS] I Love You
[2006, MBC] Over the Rainbow

Филми:

[2015] A Vacation

[2015] Five Senses of Love

[2012] STAR

Дискография:

 

 

СВАЛЯНЕ

 

Албуми:
[2011.07.29] HWANHEE

Други албуми:
[2012.10.09] Star: Radiant Love Soundtrack (joint album with Kang Yo Hwan)

Мини-албуми:
[2009.10.22] H Soul

[2010.08.05] H-Hour

Дигитални сингли:
[2010.05.27] Foolish Heart (Hwanhee, SUKI)

[2010.06.23] Road Number One OST Part.1

[2010.07.14]내가 더 아플게 (가슴아파도)

[2011.02.22]왜 사랑은 (IM with Hwanhee)

[2012.01.16] Padam Padam... OST Part.3

Колаборации и Други:
[2005.05.31] Fashion 70's OST ( Although My Heart Aches)

[2006.04.06] MayBee - a LetTer frOm Abell1689 (#10 Joheun Saram Mannayo (feat. Hwanhee))

[2006.07.31] Over the Rainbow OST

[2009.12.15] Song Ji Eun - Eojen (#1 Eojen (Duet with Hwanhee))

[2010.12.29] HwanHee & May Doni – 남남

 

[2013.12.04] Hwanhee & Dear Cloud – Pretty Man OST Part.3 (#1 Fever)

tumblr_mxnjgfFKIE1r3hs1eo4_250.jpg

Свали

 


ВИДЕОГРАФИЯ:

Off Topic

2006:

 

2009:

 

2010:

 

 

 

 

 

2011:

 

 

2012:

 


НАГРАДИ:
2000 SBS Gayo Daejun: Best New Artist
2002 SBS Gayo Daejun: Best R&B Artist
2003 M.net KM Music Festival: Best R&B Music Award
2003 18th Golden Disk Awards: Bonsang
2003 SBS Gayo Daejun: Bonsang
2003 14th Seoul Music Awards: Bonsang
2004 SBS Gayo Daejun: Best R&B Artist
2006 Mnet KM Music Festival: Best R&B Artist
2006 4th Korea Fashion Awards: Best Dressers
2006 22th Golden Disk Awards: Bonsang
2006 SBS Gayo Daejun: Bonsang
2007 14th Korea Entertainment Arts Award: Best Ballad Award

ГАЛЕРИЯ:
spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова много неща искам да кажа за Hwan Hee, ще започна от това че много добре си играе ролите. Много ми хареса играта му в

"Over The Rainbow".

Ролята на Рекс му прилягаше идеално, сякаш направо играеше себе си в този филм. Направи ми впечатление танцте му на сцената,

които после преоткрих и в клипчетата му в youtube, наистина е впечатляващ.

За някой той може да е "Кралят на R&B" за мен той е и "Кралят на сцената", докато гледах клиповете му на сцената, просто подлудявах

и не можех да сваля погледа си от него..., а какво ли би станало ако гледах Live :D

Сега започнах да си свалям дискографията му и все още не съм изслушала всички песни, но това което съм чула и видяла от него ме е впечатлило.

Не съм гледала драмата "I Love You", но ако го намеря ще го изгледам задължително, все пак "Over The Rainbow" гледам заради него

иначе като филм не ми прави такова впечатление.

Много ми харесва I Want U, I Need U от саундтрака на филма, също и I believe I can fly.

Скоро разбрах, че Hwan Hee е част от групата Fly to the Sky...

Нямам думи просто за него, успя да спечели специално място в моята класация и да стане един от мойте любимци.

 

2j3shsi.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Over The Rainbow е страхотен! Това вече повечето от вас сигурно са го видяли. Все едно наистина играеше себе си. :) I Love You го гледах до

11 епизод някъде това лято и ролята му там е не по-малко интересна. Бих казал че е доста различна, там играе обикновен човек... Ама наистина

обикновен, ако го гледате ще разберете какво имам предвид. Неудачник, разведен с дете и току що направил друго дете на сегашната си приятелка.

Много беше смешен. :lol: Тогава нещо не ми пасна на настроението този сериал и го зарязах, ама може да го довърша някой ден, малко остана. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам мерак да го намеря "I Love You" и да го гледам, ще се разровя някоя почивка или след работа да си го потърся. Колкото до

"Over The Rainbow" гледам клипчета рязани от филма и такива от концерти, разлика почти никаква. Танците и пеенето всичко беше същото,

все така добър и също така адски сексапилен.

Hwan Hee е впечатляващ и наистина добре се справя, героя му Рекс е напълно негово въплащение стана ми любимец още в началото

на филма :inlove: и така ще си остане и до последните няколко епизода които са ми останали, за разлика от другите актьори които имат по

дразнещи роли в драмата..., само Рекс внасяше настроение във филма Иначе както казах, лично мое мнение сериала не е лош но има какво

да се желае още, за мен главната причина да го догледам е Hwan Hee <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е странен. Fly to the sky никога не съм харесвала особено, да не говорим че след слуховете за него и Браян съвсем охладняха.

Винаги ми е бил някак твърде напудрен, макар и чаровен, има един много пуделски поглед. За сметка на това е с чаровна усмивка, а и патньора

му харесвам повече. Обаче в "Over The Rainbow" беше толкова добър, че забравих цялата си неприязън към него...Та не е като да ми е любимец,

но определено му признавам заложбите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Много ми е странен. Fly to the sky никога не съм харесвала особено, да не говорим че след слуховете за него и Браян съвсем охладняха.
Винаги ми е бил някак твърде напудрен, макар и чаровен, има един много пуделски поглед. За сметка на това е с чаровна усмивка, а и патньора
му харесвам повече. Обаче в "Over The Rainbow" беше толкова добър, че забравих цялата си неприязън към него...Та не е като да ми е любимец,
но определено му признавам заложбите.



Не знам нищо за групата му, тепърва ще разучавам подробно. Не знам и за слуховете за него.
Не искам и да знам де, не съм от хората които се хващат за всичко което се говори.
Hwan Hee ме кефи, не ме интересува как живее и какво прави и дали пее в група или индивидуално, знам че има хубав глас и страшен
сексапил, че на сцената като излезне се изживява като крал и определено ми прилича на такъв.



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и банално да звучи, гласът му е този, който ме грабна и плени... а след това и чудесната му визия на Рекс в "Накрая на дъгата".

Другия му филм не съм гледала, но едва ли ще ме разочарова... заради невероятния му глас... Инак и мен не ме интересуват слуховете за него...

То малко са май корейските актьори, на прима виста дори, за които няма да си помисли човек... че са далеч от верния път... но кой ли знае,

пък и това си е техния живот. Важното е с какво ни радват и пленяват :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Обичам го :inlove:

 

Невероятен глас <3

 

 

В интерес на истината първите серии на сериала OVer the rainbow не ме впечетлиха много, но след промяната в поведението на Рекс,

някак си всичко стана по - хубаво. Той е чаровен, няма спор, но преди всичко харесвам музиката, която прави.

 

Във фейсбука има ужким негов профил, но дали това наистина е той?

 

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000063374572&ref=ts

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

happy.gif Еййй, темичка за Fany,
много приятна изненада за празниците :bow:

Kiara_Yuichi, заповядай :arrow: I Love You / Saranghae
сериалчето с английски субки + OST
както каза thedemon1238 ролята му в I Love You е доста различна,
но щом е с Hwan Hee си заслужава гледането biggrin.gif

Ако някой се навие с превода, аз ще се заема с редакцийката :naughty:
Малко снимчици и от мен
flytothesky_20080115_popseoul.jpg
hwanhee_20091229.jpg
091104114d.jpg
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

arigatou hamelion4e.

BTW точно теб чаках да пишеш. Видях че много харесваш Hwan Hee (Fany) и много исках да те видя във форума. Аз от скоро гледах "Over The Rainbow"

и много ми харесва играта му, песните и танците му и самият като визия е невероятен. Благодаря много за линка от филма "I Love You", определено

ще хвърля едно око на там и също една молба.

Усилено търся песен от сaундтрака на "Over The Rainbow", Но теглих двата rar файла и точно тази песен я няма.

Ако можеш помогни :

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ellichka ме изпревари...

Kiara_Yuichi мисля, че тази песен я намам,
но ще се поразровя да потърся,
като имам малко повече свободно време.


И една лоша новина, която току що прочетох:

Fany прекъсва промоцията на новият си албум,
поради проблем с гласните струни.
След последното си участие на 23 декември в Токио за
концерт и ток-шоу, озаглавен "HWANHEE presents – LOVE in Christmas"
той спира да пее и се фокусира върху възстановяването си.

Hwanhee е бил лекуван от октомври 2009 г.,
точно около времето на издаването на соловият си албум, H Soul.
Но гърлото му не се е подобрило,
така, че той е бил предупреден от лекаря си,
да спре да пее за известно време
или има опасност да задълбочи проблема.

Независимо от това, докато си почива,
той е очевидно търси роли в драми и филми
и започва подготовката за следващия си албум!

източник: K-popped!

ПОЖЕЛАВАМЕ МУ СКОРОШНО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ!!!

Новогодишното Пожелание на Fany:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да се възтанови скоро и да се върне на сцената...

Hwan Hee <3 моята любов от Over The Rainbow, леле нямам думи да опиша колко много ми харесва играта му в тази драма, песните му,
танците му и самият той като визия (супер сексапилен) Наистина много клипчета и шоу предавания изгледах с него и просто не знам как да опиша
възхищението си към този човек.
По мой наблюдения във форума той няма много фенове (еее hamelion4e е най - голямата му фенка ), разбира се но това не го прави по - малко
известен и по - малко добър. Може би дори и аз самата ако не бях гледала драмата нямаше да го харесвам толкова и нямаше да открия и
слушам музиката му. Мен не ме интересува колко е известен или колко фенове е набрал, определено е доста добър и не намирам думите
да опиша колко много ме впечатли.




ЕДИТ: New PicSsS

hwanhee+(4).jpg

tumblr_krzs08j0nI1qa825po1_500.jpg
fly-to-the-sky-recollection.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшен пич е този младеж. Наскоро ме запалиха по него и имам да наваксвам доста,

но от музикалните му изпълнения останах така :unsure: Дълбок глас, добра координация в танците

и не на последно място-страхотна визия. Дано скоро да се оправи и пак да се появи под прожекторите

за наше най-голямо удоволствие. Ако направите фен клуб-съм вътре :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден Fany!
Нека обич топли твоите очи
и слънце да огрява дните ти с лъчи!
Здравето да ти е спътник всеки божи ден
и късметът - верен фен!

Нека все така, продължава да ни радва
с прекрасната си музика и глас,
с още нови албуми и още филмчета


И всичко останало тук
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимкография:
4f299c75.jpg

ff7e5a40.jpg
160909HwanHeeDental.jpg
94572553213l.jpg

Две с Brain
ftts61d16004.jpg
748977986l.jpg
Оххх, каква целувка :inlove: и аз искам такава tongue.gifkiss.jpg



...що се отнася до гласа му и до танците му е ненадминат, но също влага още и добра визия и сексапил, което го прави още по готин.
Наистина аз съм много впечатлена от неговият талант, но ми се иска да вземе да участва в още някоя драмичка, защото е невероятен талант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...що се отнася до гласа му и до танците му е ненадминат, но също влага още и добра визия и сексапил, което го прави още по готин.

Наистина аз съм много впечатлена от неговият талант, но ми се иска да вземе да участва в още някоя драмичка, защото е невероятен талант.

 

Напълно съм съгласна с теб. Аз видях, че е участвал и в "I love you" и даже имах доброто желание да го сваля от някакви външни торенти, но безуспешно.

Струва ми се забавен сериала и наистина искам да го намерим :D В сериала е с новата си визия ( след пластичните намеси, доколкото виждам )

и наистина имам желание да му се наслаждавам. Ако успееш да намериш активни торенти със сидери,кажи, ще помагам

(стига да имам достатъчно място на харда ) :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една птичка на клона искате ли? Ами и да не искате....ей ме! Нямаше как да го подмина с тоя страхотен глас, който изкара в Over the rainbow.

И като актьорско изпълнение също беше наистина на ниво, а и е голям сладур. Та мога ли да помоля, ами да посочите от къде мога да си изтегля

песните му. Видях линка за последния албум и го дръпнах, ако може да ме улесните и за другите, ще съм благодарна. А и да питам, някъде ми се

мярна сега някаква статийка за пластични операции по него. Ама понеже времето бая напредна и стари хора като мен трябва да лягат, та не

обърнах внимание. Ама сега ме зачовърка любопитството....Както и да е, на мен не ми пречи стига да продължи да пее така прекрасно и да

направи и някоя друга роля, друго не ме вълнува. :asian:

 

Днес вече се ориентирах и му изтеглих всички албуми. Дори дръпнах и двата самостоятелни и на Браян беше, нали? Макар, че от две изпълнения

на живо той нещо ми се губи, докато Hwan Hee вади егати гласището и е невероятно точен и стабилен в изпълненията си. Така, че няма да го изтърва

от поглед вече. Само да внимава с гласа си, защото това претоварване, което го е довело до тези проблеми, говори за едно свръхнатоварване ииии....лошо.

А той е от тези певци, които остават в сърцето завинаги! Определено го нареждам до моя любимец Джордж Майкъл, нещо което за 20 години друг

изпълнител или група не успя да постигне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...