Jump to content

Recommended Posts

Много трогателни и красиви сцени, въпреки чувството за безнадежност. Не харесах само това

Off Topic

заминаване за Гърция накрая. Така както аз го разбрах искаше да се самонакаже заради порочния живот на майка си, но пък така наказва и хората, които я обичат.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен сериал изгледах го само заради главния.Актьорската им игра беше на ниво.Главния ми стана любимец във всеки един изгледан сериал си намирам по-някой любимец.:DХареса ми как реши от готвач да стане неврохирург. Иначе беше страхотно изживяване да го изгледам до края... 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е уникален , коментарите бяха противоположни и много се колебаех дали да го гледам , но сега се радвам , защото за мен беше истинско удоволствие . И двамата главни бяха страхотни . Филмът имаше много послания . И много силни междинни истории със страхотно изпълнение на останалите актьори във филма . Имаше и доста  драма ... Но някак позитивно ... Сценарий - много добър , интелигентен ... Изобщо - стана ми един от любимите този сериал ... Усмихвам се вече няколко дни от както го гледам и завърших ... Препоръчвам го : )))

 

  • Харесвам 4
  • Мерси 1
  • Sad 1
  • Upvote 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На трета серия съм, двамата главни са доста тъпи и безмозъчни.

Off Topic

Тя го обичала, ама си има гадже? Той изобщо не я знае коя е тя и нейните чувства?  Тя от любов реши да бяга в Гърция??? За да избяга от него?  Това пък защо се питам аз?  Ами не можа ли да му признае ,че го обича и да види какво той ще каже. Да му признае коя е тя и да му каже от къде се познават.  От какъв зор някаква жена ще бяга в друга страна защото обичала някакъв мъж?  Ами да отиде в друг град в Корея бе.  А главния герой търпи гаврата на семейството му с него.  Пращат го в Либия, и той си мълчи, нали не е роб и има собствено мнение? Ами да напусне бе, нали е добър лекар/хирург, ще го вземат другаде.  Те се подиграли с майка му и той мълчи. Че той подметка ли е или изтривалка? Май , май.  Спират го от операции, после става някакъв проблем в вип пациент и те го викат обратно за изкупителна жертва да оперира? Ами той идиот ли е да се съгласи? Май е идиот.  После едва не се сби с братовчед си в операционната?  Уж ще оперира, после даде на братовчед си да оперира? И защо остава в операционната тогава? После  изблъсква братовчед си докато оня оперира и седна той да оперира? Абе тоя идиот главния никакво чувство за самосъхранение ли няма??  Изобщо не мисли ли кое е добре за него и кое не е добре?  А тя защо търпеше брат си, още по големият идиот? 

Тия сценаристи направо са се  омазали с тоя сериал.  И тия малоумници как да ги гледаш изобщо? 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, gig911 написа:

Тия сценаристи

Само една сценаристка е, но е откачалка със садистични наклонности и обсебване от смъртта. Ако не си гледал сругите й сериали-не ги и започвай!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довърших го. Общо взето за мен е сериал за напразно изгубеното време. 

Off Topic

Трябваха им 7-8 години откакто се срещнаха отново за да си изяснят чувствата?  И основна вина тук има главната героиня, която мълча като няма да казвам какво.  И като резултат от това бяха всичките нещастия които им се случиха. Катастрофата, раняването в Либия. Боя дето го изядоха в хосписа. В тоя хоспис явно може да биеш ненаказано, него даже един полицай го би??  Нея и причиниха сериозна травма , и побойника не беше наказан?? А те там се съдят дори ако си одраскат колите. Описанието на сериала е ,че те си лекували душевните травми там???  А физическите травми които получиха там , май за нищо не ги броят?  Също така се възхитих на шедьовъра на сценаристко майсторство в което  пациент(той) прави операция на друг пациент(тя), след като ги блъсна камион.  Особено ме впечатли  края в който главният герой се отказа от болницата , и там някакъв фонд за да остане доктор в хосписа. Знаем как корейците не обичат парите и  тук "достоверността" беше на 100%. И накрая на сериала пак си играехме на криенка, ела и ме намери? 

Догледах го заради измъченото лице на Ha Ji Won.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятен сериал и много добре подбрани актьори. Хареса ми и атмосферата и сюжета. @Lawandula по-горе го е описала толкова хубаво, че просто мълчаливо ще препоръчам. Единствената причина да поотложите гледането му е, ако сте влезли в режим "влизам във форма за лятото". Знаете какви естети са азиатците и като започнат да приготвят едни апетитно изглеждащи, че и радващи окото блюда, човек неминуемо огладнява. За сметка на това от филма научих какъв е правилния начин да се мотаеш из болницата, докато си включен на система - системата върху главата и прав ти път. И си важи правилото за скачените съдове, и не мъкнеш досадната стойка. :lol2:

Слагам и още един линк за онлайн гледане, тъй като дадения в описанието води към единична серия:
Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...