Jump to content

Търся...


Recommended Posts

Strayt , Dark_Angel - вие сте невероятни ! :thanks::bow::yes::es::wub: Имате едно огромно Благодаря от мен :thanks: Тази песничка ми влезе под кожата и направо умирах от яд че не можех да си я дръпна от познатите ми места.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Предполагам, че не е тук мястото да питам,но все пак не намерих тема за това.Исках да помоля някой ако знае линк от който да мога да си изтегля следните албуми на J: "Urge","Ride" and "Red Room" да го сподели. :) Търсих къде ли не и всички сайтове или са платени, или искат регистрация.Всъщност след затварянето на мегаъплоуд стана много трудно да си намирам музиката като цели албуми.Отделни песни е по-вероятно да се намерят, но все пак исках да чуя целите албуми... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ти за единия засега... аз няма да го свалям, че не е сигурно 100% (т.е.и да го сваля не мога да потвърдя, че е това, което търсиш) ... все още става и търсене в гугъл с комбинация от името на групата+албума+mediafire :):click: и другия :click: и другия :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ти за единия засега... аз няма да го свалям, че не е сигурно 100% (т.е.и да го сваля не мога да потвърдя, че е това, което търсиш) ... все още става и търсене в гугъл с комбинация от името на групата+албума+mediafire :):click: и другия :click: и другия :click:

Бях пропуснала само mediafire! :D Много благодаря за линковете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми даде линк към песента, която двамата от Южна Корея пяха около огъня във втория епизод на King 2 Hearts? Ще бъда много благодарна. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся един корейски филм "Stateless Things" My link търсих го където можах, нищо не излезе ако някой знае как и от къде, да помага :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся един корейски филм "Stateless Things" My link търсих го където можах, нищо не излезе ако някой знае как и от къде, да помага :)

 

Мисля, че все още никъде го няма, защото от много време го търся и аз. Режисьорът ми хвана окото...26 годишен...сравняван с Ким Ги Док... ;)

Той е фестивален филм, като си извърви пътя ще се появи из тракерите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А нещо др от Kim Kyung-Mook? Някъде? :)

 

За съжаление и предишните му два филма са неоткриваеми. Преди 2-3 месеца обстойно обходих, почти всички популярни тракери и не попаднах на нищо. В YouTube има откъси, трейлъри, интервюта... на по-добро не съм попадал. Малко ъндърграунд явно са му филмите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че кви са тея къси филми аз сега ги чувам :D Може би ако дадеш конкретен пример за това, което ти трябва.. Иначе филмите са си в съответния за тях раздел за държавата на която принадлежат. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bôkoku no îjisu

 

Този филм има ли го по родните торенти, че има трима чиляка дето тача в тоя филм а нещо го нема... а като се загледах в гореоите видях още 3-ма познати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...