Jump to content

Търся...


Recommended Posts

Хора, търся си този лакрон от 2016г.: Nang Eye или Nang Ai. Някой знае ли къде да го намеря с руски, английски или български суб? Не намирам и тема във форума.

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам става въпрос за този лакорн Nang Ai 2016? :) Съвсем нов е и все още се излъчва. Епизодите ги има качени

, но са без субтитри. Все още няма нито английски, нито руски, сериалът е много нов.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! 

Не бях сигурна в коя тема да задам този въпрос, понеже е по-скоро технически, но ...

Търся начин да изтегля този сериал от тук , защото се оказва , че това е в момента единственото му налично пълно копие в интернет , че и със субтитри. Трябва ми само видеото дори, заради качеството на образа - съгласна съм да препиша субките .

Когато гледах този сериал през август , всичко си беше наред във VIKI-то,но сега, когато се опитах да го повторя, се оказа невъзможно , с обяснението, че лицензът на видеото е свършил. След много ровене и малко късмет попаднах на голяма част от сериите, скатани по разни маскирани плейлисти , но непълни ,с не много добро качество и без субтитри. На този линк попадна дружката ми, но не е успяла да тегли... Някакви идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! 

Не бях сигурна в коя тема да задам този въпрос, понеже е по-скоро технически, но ...

Търся начин да изтегля този сериал от тук , защото се оказва , че това е в момента единственото му налично пълно копие в интернет , че и със субтитри. Трябва ми само видеото дори, заради качеството на образа - съгласна съм да препиша субките .

 

Нямаш проблем - добави ТОВА РАЗШИРЕНИЕ към твоя Хром и като пуснеш видеото да върви, горе вляво има една зелена стрелка.  Натискаш я и се появява файл за сваляне - пробвах го, първата серия е 122 мегабайта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:es: Уау!  Мислех,че нямаме шанс...

:bow: :bow:   :bow: Много, много  благодаря, Роси! :yes:  :kissx:

Вече е разпределен за сваляне. И после ще започне голямото преписване ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,търся 2 филма първия - за едно момиче което спа с учителя си (прелъсти го) и после се побърка по него, започна да го преследва и тем подобни.Единственото което се сещам,че актьора беше известен, а актрисата беше едно доста красиво момиче.

Втория филм - беше за войници,имаха семейства живееха в един квартал..главния актьор се влюби в жената на своя колега(която мисля че беше китайка) и започнаха връзка.

Надявам се да ми помогнете  :up:  :blush:

Здравей, samelove ! Ако не е много късно - за първия филм са ти отговорили мисля точно, а за втория според описанието ти трябва да е Obsessed (2014) със Song Seung Heon и Lim Ji Yeon . :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся този сериал : Dung Sawan Sarb. по възможност на български, руски или английски /по ред на изброяването/. Може и онлайн. Виждам че в нета има различни имена. Във VK-то пък е неактивен, освен това е само 4 видеа /пък и неактивни/. Миналогодишен е лакрона, и все си мисля, че трябва да е качен някъде целия....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че го няма на руски, надявах се все пак. Английския ми е по-слаб от руския и по-бавно загрявам, но ще гледам на английски, какво да се прави. Руския го превеждам автоматично на ум без замисляне, но защо руснаците имат навика да превеждат само по няколко серии и да прекъсват?!?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! 


Не бях сигурна в коя тема да задам този въпрос,но тъй като търся...


Дано не звуча твърде глупаво ,но ...


През какво приложение мога да си пиша с човек от Китай ,нямат Фейсбук и Скайп...какво имат,което и ние да можем да ползваме :)


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

През какво приложение мога да си пиша с човек от Китай ,нямат Фейсбук и Скайп...какво имат,което и ние да можем да ползваме :)

 

Нарича се Weibo - китайската социална мрежа и не знам дали ще ти е от помощ, защото въпреки че има регистрация на английски, от известно време иска потвърждение чрез мобилен телефон, а нашата страна я няма в списъка. 

Weibo sign up

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся си един филм вече почти месец, но без успех. Отправям молба, ако някой случайно попадне на този филм някъде из нета, може ли да сподели линк, ще съм благодарна... За английски субс не се и надявам. Филмът е от 2013, но тъй като не е популярно кино, не е достигнал отвъд корейската публика. Поне аз не го намирам.

Ето го:

 

 

П.П. Филмът е открит, дори е с английски субс. Огромно благодаря на съфорумниците, които се отзоваха. :asian:

Редактирано от itadakimasu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Извинявам се, че ви притеснявам, не знаех към кого да се обърна. Можете ли да ми помогнете? Става въпрос за филм за Китай през 1914 г. Казва се, че Китай се владее от warlords. Това военоначалници ли са? Junior Commandant (казват, че е син на генерал). Governor? Благодаря ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, нз дали тук е мястото за тази тема, но ми трябва малко помощ.

Търся един сериал, който съм гледала преди доста време, но нямам представа кои играят в него или как се казва...

Помня сюжета. Те първо са в Америка там се запознават, тя нямаше къде да остане и той я приюти, той е син на някакви големи богаташи, но е пратен в Щатите за да го разкарат.

Там те живеят в една много готина къща. с голям прозорец към звездите, но после се връщат в Корея, Където тя даже май трябваше да работи в тях....абе много сладко сериалче.

Ще съм благодарна ако някой се сети кой е, да пише

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...