Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Tears In Heaven

Известен като:  Variety Flowers At Seaside , 海上繁花 , 佳期如梦第二部

Пинин: Jia Qi Ru Meng Zhi Hai Shang Fan Hua

Мандарин:  佳期如梦之海上繁花

Страна: Китай

Период на излъчване: 23 юни 2021

Време на излъчване: понеделник до петък

Жанр: трагедия,драма, мело

Канал: Jiangsu TV

Платформи: LeTV, Mango TV, YOUKU, Tencent

Епизоди: 45 (45 мин. епизод)

Режисьор:Hua Qing

Продуцент:Zhang Shenyan

Сценарист:

Базирана на:  книгата Variety Flowers At Seaside на  Fei Wo Si Cun

Продукция:Shui Mu Qing Yuan, Dream Sky

Субтитри: Английски

Профил

        

Участват:

Li Qin като Du Xiao Su / Ду Сяо Су

Shawn Dou като Lei Yu Zheng / Лей Ю Джън

Leon Zhang Yun Long като Shao Zhen Rong / Шао  Джън Рон

Wang Rui Zi като Jiang Fan Lu / Дзян Фан Лу

Li Ting Zhe като Lin Xiang Yuan / Лин Сян Юен

Ai Ru като Zou Si Gi /  Дзоу Съ Ци

Zhang Hao Cheng като Liu Si Yang / Лиу Съ Ян

 

Резюме:

Историята започва когато вироглав репортер изпада в ожесточена конфронтация с президент на компания, но преодолявайки предразсъдъците си те си позволяват да се влюбят

Ду Сяо Су се дегизира като медицинска сестра за да може да проникне в болницата и да направи няколко есклузивни снимки на изгрява звезда претърпяла катастрофа.Сблъсква се  с доктор Шао Джън Рон и така започва тяхната връзка.При срещата на Ду Сяо Су с родителите на доктора, за да обсъдят брака им, тя осъзнава с ужас, че вторият  брат на Шао Джън Рон, Лей Ю Джън е не кой друг, а мъжът ,с който е прекарала една нощ преди години.След цялото разкритие Лей Ю Джън категорично им забранява да продължат с връзката си.Подтикнат от цялата драма Шао Джън Рон  поема спасителна мисия след земетресение в планината и загубва живота си при свлачище. Ду Сяо Цу, потънала в тъга, се затрупва в работата си до такава степен, че здравето се влошава и трябва да се хоспитализира. През цялото това време Лей Ю Джън я наблюдава отдалеч, постепенно омеква към нея, докоснат от добротата и искреността ѝ.Той си дава дума да направи всичко възможно да я защитава от трудностите в живота.

Допълнителна информация:

Филмова локация Шанхай, PingtanFujian province

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за темата:) Шон Доу си ми е любимец и това ми е в плануваните. И той и Li Qin могат да играят, така че имам определени надежди , жалко, че още няма обявена дата, макар да е съвременно. Явно ПМ смята съдържанието за недостатъчно "патриотично" или неква друга такава простотия<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нареждам се при чакащите, но като го видя това 31.12 направо ми идва да набия някой китаец. Защо произвеждат такова огромно количество сериали, а после за някои чакаме с години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, bond написа:

Нареждам се при чакащите, но като го видя това 31.12 направо ми идва да набия някой китаец. Защо произвеждат такова огромно количество сериали, а после за някои чакаме с години.

 Хубави са им сериалите...обаче голямо търпение трябва към тяхните предстоящи продукции. И аз като я видя тази дата ме обзема отчаяние.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като нова с полето на китайските сериали верно си го чаках да излезе на 31 декември ...с редица други психо трилъри .А то как стоят нещата в действителност , когато зададат тази дата е просто да се отбие номера ,а  в действителност сериалът си чака някога да му дойде реда  (неопределена дата или година...)? Проверих го в байду и там няма насрочена рилийс дата , а снимките са свършили на 9 март 2017 година ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бе, то си е обявено, просто е на китайски и в превод означава "когато му дойде времето":lol2:

То всички в началото го вярвахме или поне аз, макар да ми се виждаше ама много странно нещо да започне точно на тази дата, после като видях колко от плануваните ми са все за 31.12. и най-после ми светна крушката:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питах една приятелка от Китай как стоят нещатата и тя ми обясни ,че сериалът  е продукция на LeTv , които от 2018 нататък са изпаднали в криза и  имат големи дългове, та затова е в " процес на излизане " от края 2017 година 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко такива сериала имам в списъка с чакани - заснетите ленти трябва да поотлежат 2-3-4 години, за да има по - голяма тръпка при гледането :lol2: А най ме кефят как след 1-ви януари подменят годината :D

Та и този сериал си го чакам, макар да ме е яд, че така ще ликвидират Леон. Но пък от друга страна - по- добре умрял,  отколкото да се превърне в лошия трети :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тотално се отчаях и губя надежда да видя това на екран -  даже от драмалист вече не си играят да подменят годината на излъчване..... а това 0000 хич не ми вдъхва надежда :(

892309.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дори вече съм забравил, че го чакам. В последния китайски сериал, който гледах, една от героините беше дете актриса, но снимаше предимно реклами по настоянаване на майка си. Малко по-късно майка и настоя да се снима в някакъв сериал, за да стане по-известна. За зла участ, точно този сериал не се излъчи изобщо. След тази история спрях да чакам всичко, което чаках.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начална дата: 23.06.2021 от 20ч. Пекинско време. Сериала ще се излъчва всяка сряда, четвърък и петък едновременно по следните платформи Mango TV, iqiyi, Youku, Tencent Video и LeTV!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има английски буквички, но за да гледа сериала е необходимо да се свали. Изгледах всичко излъчено до момента... доволна съм, въпреки че са рязали. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е от 2019-та, вероятно е сниман 2018-та, сега сме 2021-ва, средата. Китайците подиграват ли се със зрителите или какво? Ако е един сериал, да го преглътнеш, а то практика. Ще изчакам с гледането, че такива отложени са ми винаги съмнителни.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради Шон Доу прехвърлих на юруш трите епизода. Мадамата,  тая, дето си партнира в момента с Джонито, едва не ми скъса нервите  и всичко ми се видя плоско и бозаво.Не е моето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...