Jump to content

Recommended Posts

dY6Ndf.jpg

Off Topic
jAZl8f.jpg
1qjnbm.jpg
Z3NOYm.jpg
6ob5jm.jpg
jAZlwm.jpg
XKNeXm.jpg
RZpWgm.jpg
23Jxkm.jpg
jAZl8m.jpg
Z1dxJm.jpg
0pRkkm.jpg
rmzQjm.jpg
yERR3m.jpg

My Girlfriend | Wo Bu Neng Lian Ai De Nv Peng You
Заглавие на английски: My Girl
Жанр: Романтика, Комедия

Излъчено: 8 октомври 2019 г. - 5 ноември 2019 г.

Дни: вторник, сряда, четвъртък
Излъчваща мрежа: Youku

Епизоди: 28
Период на излъчване: 2019-октомври-08- 5 ноември 2019 г.

Оригинален сценарий Wo Bu Neng Lian Ai De Nu Peng You (我不能恋爱的女朋友) by Wei Xiao Bao (喂小饱)
Режисьор: Yu Zhong Zhong (于中中)
Сценарист: Hu Xiao Shuai (胡小帅), Wei Xiao Bao (喂小饱)
Компания: Youku Pictures, Liu Bai Entertainment

Субтитри: Английски

 

Участват:
Xu Wei Zhou като Chi Xin
Qiao Xin като Ding Xiaorou
Tang Zhen като young Ding Xiaorou
Zhou Yi Xuan като Zheng Ze
Wang Liang като Zhen Zheng
Ji Tian Yu като Jiang Yuan
Zhao Ling Bin като Qi Ling
Wang Jia Ning като Nan Fengfeng
Zhang Mu Chen като He Mingzhu
Xu Jie Er

 

Описание:
Дин Сяо Жоу е обикновено момиче, което вярва, че когато е била малка  е била „прокълната” никога да не намери любовно щастие,

освен това, когато пулсът й стига високи стойности, тя заспива.

И след като за 30-ти път бива зарязана от поредното си гадже, съдбата я сблъсква с Чъ Син - нахалният тв водещ,

живеещ в жилището под нейното.
Постоянно случващите се недоразумения между двамата 
водят до взаимно възхищение, 
тъй като с течение на времето се влюбват един в друг.

 

Трейлър::click:

 

Свали с английски и руски субтитри :click:


С английски онлайн :click: :click:

 

С руския онлайн :click:

Редактирано от mrnkaloto
тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах първите 2 епизода и засега (както показва и рейтинга в Китай) ми харесва доста, въпреки пристрастието ми.

 

 

Главната героиня бе случайно прокълната от бременна жена, която смяташе, че тя има афера със съпруга й. Проклятието се състои в това, че всеки, в когото тя се влюби, ще я отхвърли в рамките на три дни. Досега тя е признавала любовта си 30 пъти на 30 различни момчета и разбира се, бива отхвърляна. Освен това, в семейството й се среща „болестта“ - всеки път, когато пулсът й се повиши до определeна стойност, тя заспива.

Драмата започва с момичето, което има урок по шофиране, тя получава поредното съобщение как е отхвърлена и съответно заспива и ударя Chi Xin (героят на ZZ). Тя е бедна, така че гледа да избегне заплащането на щетите. Случайно те живеят в една и съща сграда, нейният апартамент е над апартамента на Чъ Син, който е телевизионен водещ и в момента работи над шоу, за да помогне на двойки, които предстои да се разделят, да се съберат отново.


 


В тази приятна и забавна комедия досега всичко е дозирано.

24 еп са достатъчни, за да не се прекалява, въпреки че е доста шарено, бонбонено и розово.

Просто не можеш да не ги харесаш, седиш и се усмихваш. Много се радвам на Зизи и стискам палци рейтинга да се задържи

 

 

В реалния живот двамата се разбират много добре, той я беше поканил на миналогодишния си концерт да изпеят песен заедно

 

Редактирано от mrnkaloto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да гледам сериала, заради главния герой. И по-специално, заради една дама от форума, която постоянно качва във фейсбук неща за него, плюс за още един китайски актьор. И си викам, хайде и аз да го видя тоя Тими. Малко само ми беше странен цвета на косата му обаче тук.

Off Topic

 

Ами, не е лош сериала, двамата главни бяха симпатични и си имаха моментите заедно, все пак съседи бяха, поживяха заедно по едно време, предаване правиха, те постоянно бяха заедно, но баш същинската романтична част беше оставена за последните 4-5 серии.

На мен ми хареса другата двойка, на богаташа и лекарката. Тя беше доста откачена и двамата как все се засичаха, на забавен кадър направо. И нейните точки, мъж със 100 точки ще го вземе. А той дето се преструваше първо на бедняк, а после постави всички на място. Особено, оная от офиса му дето се виреше много. Жалко, че и тяхната история не беше много развита, понеже той през повечето време залиташе по главната. Ама последната им сцена-101 точки му даде...:ilovethis:

Третата двойка, те така набързо се взеха, че нямаше кой знае какво около тях, освен може би сцената, когато тя беше му вдигнала мерника и всички мислеха, че ще го обезглави, а тя го замъкна в гражданското...:28558:

 

Онова дърво, което направиха двамата главни в селото, беше много красиво.

Също, и когато снимаха предаването и заваля "уж" сняг.

Като цяло, главната героиня сега преживя неща, които не е могла и са й липсвали, тя така се беше вживяла в това проклятие, докато Чъ Син не вярваше в това. Е, освен да го използва за предаването си. Но пък беше гадно това, как идваха при нея някакви и я караха да ги зареже, че да им върви в любовта. А нейната професия беше интересна, не се бях замисляла, че и такава длъжност има...Но да украсиш витрина като зимна приказка, в средата на лятото, си е доста яко...

Е, не мога да не спомена и последната сцена на главите герои, тя като си мислеше, че той е катастрофирал и се обясни в любов на друг човек, мислейки, че е той, а нашичкия отзаде слуша.-_-

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и на мен прическата не ми хареса, стоеше му несериозно за ролята, но решението е на режисьора, иначе имаше много весели моменти, когато се кри до леглото, например... Китайците едва прохождат и не можем да сравняваме с корейските, с които сме свикнали, но все повече приятни драми се появяват и за радост типичното преиграване и пресилено напъване на актьорите все повече липсва.

Тази година ще излязат 3 негови сериала, заснети миналата година. Спортната надали ще ми е фаворит, но залагам да се е получил добре римейка на Пълна къща.

През май Тимко започва снимките по нов сериал, както им викаме - исторически.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...