Jump to content

Grand Maison Tokyo (2019)


Recommended Posts

Кимура в нова роля от месец април. Ще го гледаме като архитект в дорамата Believe - The Bridge to You. Режисьор е Джота Цунехиро (Hayabusa Shobodan, dele, Kinkyu Torishirabe Shitsu), а сценарист - Иное Юмико (Fixer, Good Luck!!, Engine).

429837102_361197083552365_45490502910593

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здравейте . Гледах сериала отдавна и вече не помня в подробности всичко . Но искам да кажа , че беше истинско удоволствие да го гледам . Обожавам японски сериали на готварска тематика. И определено са много добри в този жанр. Не бях гледала нищо друго с - Takuya Kimura преди това . И мога да кажа , че вече разбирам защо толкова много го харесват хората . Великолепен актьор е и има голяма харизма. Всички актьори бяха страхотни. А за храната не спряха да ми текат лигите през цялото време. :lol2: И като цяло сериала ми е в топ най добри японски. :es: Япония е първата ми любов и както обичам да казвам - японските сериали си имат своя чар . Бих препоръчала сериала на всички . Заслужава си. Прясна новина която видях в японски страници преди време , и една от актрисите беше споделила в личния си инстаграм профил  - ще има продължение на сериала. Не съм сигурна дали съм разбрала правилно . Може и да греша( за което се извинявам ) , но мисля , че ще е цял втори сезон. Но каквото и да е , нямам търпение да излезе.  :panda-145:

Редактирано от Melody_89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
5 hours ago, ukio said:

Варно е. Потвърдих, че ще има продължение.

Кога Кимура е идвал в България? Не си спомням такова нещо.

Ох объркала съм го с друг актьор. Друг идва в България. Иска ми се и този да беше, но уви. Явно ми се е спало доста вчера. Tatsuya Fujiwara е идвал, нали беше снимал нещо със Hayato Ichihara

. Сега ще си поправя поста. Извинявам се,не съм искала да подведа никой.

 

Редактирано от Melody_89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Тацуя,  Хаято и Рьома Такеучи идваха. Аз дори срещнах случайно Хаято и говорих с него за филма. Оказа се интересен, но на мен лично повече ми допадна предисторията, която беше направена на мини-дорама.

Дано някой ден и Кимура да дойде! Миналата седмица на София филм фест присъства един млад режисьор - Дайчи Мурасе, в чийто филм участва актрисата Асами Мизукава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...