Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

ПОЧТИ ЛЮБОВ

 

Времетраене: 116 мин.
Режисьор и сценарист: И Хан (이한)


В главните роли:
Куон Сангу (권상우)
Ким Ханъл (김하늘)
И Сангу (이상우)
Чанг Мине (장미인애)
Чонг Кюсу (정규수)
И Кьонгджин (이경진)


Сюжет: Джи Хуан и Дал Ле са стари приятели, израснали заедно в един квартал. Той обожава филмовата звезда Джаки Чан и иска да стане също толкова известен. Дал Ле мечтае да бъде актриса. Когато са заедно, все се заяждат за недостатъците на другия, карат се всеки ден, но си остават добри приятели, загрижени един за друг. Изглежда, че няма никакви проблеми между тях, но някак си всичко се променя, когато започват да излизат с други. Всички, освен тях, знаят, че това между тях не е само приятелство...

 

:essub:

С български субтитри :subs:: :click:  :click:  

Онлайн с български субтитри :subs:: :click:

С английски субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:

Онлайн с руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавен филм в първата си част и много сърцераздирателен във втората.

Изключителна актьорска игра и на двамата главни герои. Бяха толкова истински, че им се възхищавам на таланта.

Филма има доста смисъл. Не е типичен сълзлив корейски сериал. Може всичко в него да е предвидимо,

но начина по който е поднесен докосва сърцето на зрителите, а това е най-трудната задача за всеки артист.

Филмът пресъздава живота и връзката между двама млади герои, които са израстнали заедно, а дружбата им неусетно прераства в любов. Като че ли съдбата нарочно ги постави пред едно много тежко изпитание, но и двамата успешно

се пребориха със страховете си и намериха верният път един към друг.

Това е една невероятна история за приятелство, любов и още нещо. А какво е това нещо, разберете сами....

Приятно гледане

 

П.С. според мен филмът е за 6+

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше един от първите ми филми, малко весел, малко смешен, малко тъжен, малко идиотски...

типично корейски....

Прическите и образите на героите са нещата, които още помня и децата , но сюжета е разгадаем..

А главните герои просто са добър тандем, след "My Tutor friend"....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех, че както тръгна весело в началото, така и ще откара, ама

тая катастрофа някаква тягостност донесе на филма. Исках да бяха вмъкнали не толкова неприятен повод да се усетят един друг и да осъзнаят чувствата си.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за превода на този прекрасен филм. Весел и тъжен. Приятелство и неосъзната любов. Сцената, в която приятелят на Дал Ле и даде сценария на Джи Хуан, много трогателен момент. Ето, на това му се вика истинска любов. Напълно съм съгласна с

tuci8710

 

Много забавен филм в първата си част и много сърцераздирателен във втората.

Изключителна актьорска игра и на двамата главни герои. Бяха толкова истински, че им се възхищавам на таланта.

Филма има доста смисъл. Не е типичен сълзлив корейски сериал. Може всичко в него да е предвидимо,

но начина по който е поднесен докосва сърцето на зрителите, а това е най-трудната задача за всеки артист.

Филмът пресъздава живота и връзката между двама млади герои, които са израстнали заедно, а дружбата им неусетно прераства в любов. Като че ли съдбата нарочно ги постави пред едно много тежко изпитание, но и двамата успешно

се пребориха със страховете си и намериха верният път един към друг.

 

П.С. според мен филмът е за 6+]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия отвратителни и гадни корейски сценаристи и режисьори....!!!!!! Тъкмо съм си се настроила за едно веселко филмче, тъкмо нещата си се нареждат както си е предвидимо от самото начало и... пак ме изненадват! Сериозно, в един момент си мислех, че ако утрепят и в този филм някой, ще се откажа от корейските филми за няколко седмици! Е все пак не се стигна до там, и съм изключително благодарна на тези "зли" хора за красивият филм, който са направили. Определено героите грабват от раз и макар и за кратко се привързах към тях и им симпатизирах, а колкото до края... доволна съм! И то много :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквах нещо много по-различно.Започна толкова весело,а към края вече хлипах от плач :unsure: Беше истинско удоволствие..и музиката също беше приятна...,но защо толкова несправедливо към джи Хуан..не го заслужаваше.Края беше красив..сълзите изчезнаха,а на тяхно място се появи облекчена усмивка - всичко свърши както трябва,а и се усети гочиво-сладкия вкус,който искаха да пресъздадат :rolleyes: на мен лично филмчето много ми хареса,и не вярвам на някой да не му допадне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красив филм. Страхотна игра на актьорите и толкова звладяваща. Започна като комедийка и разбира се точно в корейски стил прерастна в драма с един красив край. Филма си заслужава всяка една минута, ще го помня поне 2-3 седмици и винаги когато се сещам за него ще има усмивка на лицето ми. Задължителен за гледане.

 

П.С. Мерси за субтитрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина страхотен филм, в първите 10-15 мин. ми беше леко скучноват и лигав :lol: , но после дойде по-интересната част разкриваща историята на една истинска и дългогодишна любов :rolleyes: .

Приятно гледане!

 

P.S. ... не мога да не спомена уникално смешната прическа на Джи Хуан....как бих го постригала с удоволствие ако ми беше наблизо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина тандемът Куон Санг У и Ким Ха Нъл е голяма работа и макар че в My Tutor Friend ми бяха по-забавни, тук успяха да оставят в мен едно такова топло чувство, тъй като винаги съм смятала, че от приятелството може да се породи любов ( но май обратното не важи :D )

Хубав филм, типино по корейски микс между комедия и драма..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми,определено много ми хареса този филм. Доста забавен в началото и естествено типично по корейски в един момент докато си се смял и хоп почваш да проливаш сълзи,които за радост накрая отново биват заменени,е този път не със смях,а с усмивка :) Въобще не бях подготвен за тъжната част и бях останал с впечатление,че това ще е романтична комедия ,но изненадаа :) Като оставим това настрана,то да отчета заслугата на страхотните актьори. По много естествен и перфектен начин пресъздадоха образите на геройте си и с това допринесоха за удоволстсието то гледането на филма. А историята беше много хубава. Както много често става,добрите приятели в един момент осъзнават за чувствата един към друг и е само въпрос на време тези чувства да бъдат споделени(изказани). Ако тези чувства бъдат споделени то между тях ще има истинска и вечна любов и обратното ако единият се отдръпне,то с приятелството им е свършено. Звучи ли ви познато? :) Друга нишка от филма ,която ми хареса беше преследването на мечтите. Упоритоста,с която двамата искаха да постигнат това към,което се бяха устремили. Е няма да издам какво всъщност се случва,та който реши да изгледа тази истинска история да открие сам това.

 

Мерси за препоръката,Д :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва, въпреки че го гледах доста отдавна... Един от по-хубавите и интересни филми, бих си го пуснала пак да го погледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех, че както тръгна весело в началото, така и ще откара, ама тая катастрофа някаква тягостност донесе на филма. Исках да бяха вмъкнали не толкова неприятен повод да се усетят един друг и да осъзнаят чувствата си.

 

Красив филм... много ми хареса. Но съм съгласна с Mrnkaloto и бих се изразила по същия начин - иска ми се да бяха вмъкнали не толкова тежък повод да се усетят един друг и да осъзнаят чувствата си.

Но както става и обикновено в живота - обстоятелствата не те питат дали си съгласен, а сърцето ти трябва да се насочи към онзи изход, с който си съгласен.

 

Чудесни актьори, вълнуващи моменти... Филм, след който оставаш с приятен привкус в душата си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...