Jump to content

Lee Da Hye (И Да Хе)


Recommended Posts

8f49c73ee95d37cc.jpg

 

Какво научихме за отделните герои:

 

Ким Сънг У ще бъде управител на хотел, носещ името Чанг Мьонг Хун. Хладнокръвен мъж, роден в бедно семейство, който не се страхува да рискува, за да стане номер 1. Когато среща главната героиня Чанг Ми Ри, е изправен пред най-голямото предизвикателство в живота си – да изгуби абсолютно всичко, за което е работил, заради любовта си към нея.

 

Пак Ю Чон, известен повече като част от групата JYJ, ще поеме ролята на сина на изпълнителния директор на голяма японска туристическа агенция – Юката. Той ще разбере какво е истинска любов, след като срещне Чанг Ми Ри. За съжаление тяхното запознанство ще му донесе трагична съдба и той ще бъде на ръба на пълното опустошение заради чувствата си към нея.

 

Образът на Канг Хе Джонг в драмата е малката сестра на Чанг Ми Ри – На Хе Джу. Чистосърдечното и невинно момиче ще се сблъска с машинациите и лъжите на голямата си сестра и опитът й да разкрие всичко ще заплаши Чанг Ми Ри.

 

И Да Хи се въплъщава в двуличната Чанг Ми Ри, която заради една лъжа попада в плен на измами и прикрити истини, и ще разкрие дали има достатъчно талант за образа на фаталната жена.

 

Сериалът ще ни предложи една истинска мелодрама, в която двама мъже се влюбват в една жена, а борбата между любовта и самоунищожението ще изправи всички пред фатални избори. Продуцентите ни обещават високо ниво на актьорска игра, солиден сценарий, добра режисура и един съвсем нов продукт, какъвто не сме виждали досега. Дали няма да станем свидетели на завръщането на мелодраматичния стил от преди няколко години, характерен за началото на халлю?

 

Credit: Dalekogled

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладураната имала рожден ден..

Успех на новия проект на И Да Хе! Да си остане все така красива и с добро сърце!!!

ld6.jpg?w=548&h=1024

Прекрасен сайт..http://www.leedahey.com/.

Ето инфото тук.

9565406f1f84ae400f58062.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-красивата за мен корейка - въплъщение на женската красота за InStyle Korea

2-47.jpg

 

 

1-43.jpg

3-39.jpg

 

 

Скоро очаквам и нейното очарователното и талантливо присъствие в дългоочаквания IRIS2

2013012200649_0_59_20130122101224.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-красивата за мен корейка - въплъщение на женската красота за InStyle Korea

За мен също. Тя и Ха Джи Уон си остават моите любими актриси - след всичко изгледано корейско до момента:).

С Чанг Хьок са ми много любима двойка, а и си личи, че мацката е хвърлила доста усилия в тренировки. Кефя й се много и заради това, че се оказва фенка на INFINITE.;). Има вкус, че и късмет да играе с две айдолчетата наведнъж.. Следващият път с Хоята или Л-чо!!:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LEE DA HAE за ARNALDO BASSINI’S PRISMATIC SPRING 2013 COLLECTION

Красота и очарование! Приканва те да си купиш нещичко от красивата колекция! Ах само да можехме!

9_zps962799d7.jpg

 

 

8_zpseb40be6d.jpg

7_zps9518c9a2.jpg

6_zps1c16f65c.jpg

5_zpse4a9bd6e.jpg

4_zps7ca1ee85.jpg

3_zpsf00fa73c.jpg

2_zps849cd5f1.jpg

1_zps167caf80.jpg

 

17_zpsdc69396f.jpg

 

 

18_zps4475810d.jpg

19_zps8a31a397.jpg

20_zps63ae096e.jpg

16_zps537625b0.jpg

15_zpsacdf0b32.jpg

14_zps5487f306.jpg

13_zps4bbb1d66.jpg

12_zpsc8053ae9.jpg

11_zpsebd0a710.jpg

10_zps52ddf9bf.jpg

 

Още по-съвършена ми се вижда, имайки се предвид че последните две седмици съм го ударила на филмови маратони и то със сериали с нейно участие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4u15d5qgugna3zq9enb0sg4m89yq2xiv.jpg

 

Да заплача ли от радост..или от мъка?! :896767:  След 8 години, двoйката от един от най-забавните и обичани корейски сериали My Girl, се събира отново на малкия екран за предстояща уикенд драма на MBC, "Hotel King".

Историята според първите информации ще събере главния мениджър на хотел, в ролята Донг Ук, и хотелската наследница, нашата Да Хье.Той е описан като перфектционист, но адски студен като човек, с тежко минало - живял само с майка си, изоставен от баща си. Тя е сладка хотелска дъщеря, която трябва да се справи със семейния си хотел, който е изправен пред неочаквана криза. Дали двойката е запазила химията си, дали историята няма да претърпи прилики с позната стара, остава да видим в 32 серийната сага, която стартира на 29 март. Лидерчето на VIXX, N, виждам има потвърждение за участие в драмата и Ye Won (JEWERLY), но не виждам на втори план артистите. Режисьор е Ким Де Джин, Чо Ън Джанг (Golden Fish) е писала сценария. Виждам, че двамата правят проекти само за MBC.

 

П.п. Никакви очаквания, звучи ми на първи поглед сериозна история, въпреки, че се развълнувах само от лицата на двамата главни герои. Тя е пословична вече с проектите си с Чанг Хьок, примерно, защото се срещат в няколко драми заедно, а сега не знам какво да мисля за Донг Ук, и хилядите последователи на колоритната ни стара позната двойка. Все пак мисля да хвърля едно очо, сериите не са малко..но пък и от SBS чакам да видя какво и кой решиха да участва в предстоящия им уикенд проект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За дарбата и да играе-спор няма, много я харесвам и за постиженията на пластичната хирургия , въплатени в нея, предизвикали, толкова възхита от красотата и- също, Чудя се, дали родителите и биха я разпознали, ако не знаеха ,че е тя-прекроена е тотално и явно няма спирачки.. :896767:

Лошо няма,въпрос на личен избор, пък и няма да я вземам  за жена  :896767:но поне аз, не мога да се възхищавам на попрекалената красота, в случая, а на прогреса на медицината.

 

7492651f.jpg7493285a.jpg7493292B.jpg

 

И към днешна дата, в "хотелът"

 

7493316D.jpg7493318J.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдението е, че била имала бузки в детските години, които с възрастта намалели. Чак и костта да намалее, знам ли :). Според мен беше уцелила оптимума в корекциите в "Чуно", сега в "Хотел Кинг"-а на моменти ме дразни - на моменти ми е като ужилена. Иначе не виждам нищо лошо в това да си правиш корекции стига все пак да има спомен от лицето ти в тая работа. В Ю. Корея това е като да отидеш и да си направиш кола маска вече. Пък и резултатът поне според мен е доста приятен. Тука е в My Girl и пак ми е хубава:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдението е, че била имала бузки в детските години, които с възрастта намалели. Чак и костта да намалее, знам ли :). Според мен беше уцелила оптимума в корекциите в "Чуно", сега в "Хотел Кинг"-а на моменти ме дразни - на моменти ми е като ужилена. Иначе не виждам нищо лошо в това да си правиш корекции стига все пак да има спомен от лицето ти в тая работа. В Ю. Корея това е като да отидеш и да си направиш кола маска вече. Пък и резултатът поне според мен е доста приятен. Тука е в My Girl и пак ми е хубава:

Така де и аз това казвам, защото скоро ,  няма да можем да ги различаваме и само по надписите, кой участвува, ще знаем коя е актрисата.

В "хотелът", вече няма мимика и е като порцеланова кукла,с нос на изчезване,  докато в ,My Girl , беше сякаш в границите още. .

Майкъл Джексън(лека му пръст) в корейски вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не виждам някаква кой знае колко голяма разлика от "преди" и "след" операциите.

В интерес на истината и аз имам снимки от ученическите години, на които съм просто "прелестна" и не мога да се позная :28558:.

Дам И Да Хе сигурно си е правила операция, но според мен си е много хубава, дори и като малка. Въобще не е имала нужда от корекции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз виждам гравирана разлика - остра брадичка, чип, много по-тесен нос. Ако са й махали кътници, да за изглежда лицето по-удължено също би могло да повлияе. Много голяма роля има също това, че сега е много слаба.  

 

 

На старите снимки в лицето е като погача  :ph34r: .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

операции или не, досега каквото съм гледала с нейно участие е все добро.., предстоят и още неща да й гледам(от една година съм само в жанра :28558: )

 

**обаче.., като гледам неин проект.., и като вземе, че ми хареса и още някой друг актьор и като взема да си набелязвам и неговите проекти и става страшно :rofl: , дано да има живот и здраве пред мен, че да успея да изгледам всичко :na2: :na2: :na2: хубаво и набелязано..., че и новооткрито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми е странно...

Преди тя беше доста вървежна, постоянно се снимаше в нещо си, а сега по един сериал на две години и нищо повече.

Знае ли се какво става с нея?

 

Иначе последното нещо, което съм гледала с нея е един китайски сериал от 2016 г Best Lovers, където играе със Zhoumi /Super Junior/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделим хубава новина - ще женим момата за певеца Se7en, с когото имала връзка от 8 години. Та бракуването ще е на 6 май тази година. То дошло. Айде и бебе чакаме като следваща новина. :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже не бях попадала досега на информация, че са двойка, пък те цели 8 години били заедно, че и отдавна се знаело :rofl:

 

За него се сещам, че преди това имаше някаква дълга връзка, макар че не помня коя му беше любимата тогава...

 

Да са живи и здрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, bealonenomore написа:

Даже не бях попадала досега на информация, че са двойка, пък те цели 8 години били заедно, че и отдавна се знаело :rofl:

 

За него се сещам, че преди това имаше някаква дълга връзка, макар че не помня коя му беше любимата тогава...

 

Да са живи и здрави!

 

Той ми е в любимците, още от YG времената му. И д,а имаше 13 години връзка до 2014 с Han-byeol Park, която също много харесвам. После с въпросната тук дама. Живи и здрави да са!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...