Jump to content

Recommended Posts

Ок :lol: клюките: 

Не че е нещо кой знае какво, просто се обясняват някои неща по процеса на продукцията.

Това е от времето на снимките (първата половина на 2019г) Тогава актрисата, която е била в тъкмо дебютирала момичешка група, е била по-известна от Сяо Джан. От агенцията й яко натискат тя да има повече сцени. По начало продукцията е нискобюджетна (парите за готините ефекти идват впоследствие от известността на Сяо Джан) и се поддават на натиска на агенцията и добавят доста допълнителни сцени с нея. Което се превръща в нож с 2 остриета, защото и това стана най-голямата критика към сериала. 

Така че, ако се чудите защо тя е навсякъде и репликите й в един момент са предимно: идвам с теб, това е причината.

Сладко момиче, не добра стратегия на агенцията. Боен континент е страшно известен сериал в момента, така че това така или иначе ще помогне на кариерата й, от нея зависи да подходи професионално към това.

 

Гледам го за 7ми път, любимите ми допълнителни характери са Учителя, Директора и Отровния майстор. Уникални образи :wub: 

Вече знам репликите почти наизуст, така имам възможност да гледам израженията, жестовете, самата игра на актьорите, ефектите. Много ми харесва, обичам фентъзи приказките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превеждам си аз 17ти епизод и се чудя: 

Ама тези деца май никога не спят през нощта. :lol2: Какъв е тоз тежък трафик в училището през нощта, то цяла магистрала :rofl: Всеки нещо тайно прави или тайно духва нанякъде. Ахахахаха. :rofl:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това малкото наистина няма никаква работа в повечето от сцените на втората половина на сериала. Стои някак изкуствено там без никакви реплики. Дано да е станала добра певица и тези маневри да си заслужават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес е последният ден на излъчването на сериала. Много от актьорите си взеха довиждане с ролите си. По-интересните:

 

Младият актьор (тогава на 16г), играещ Ма Хун Дзюн, споменава Сяо Джан: "Джан гъ (батко Джан)  благодаря, че беше толкова търпелив с мен! 

Помня, че беше много студено и толкова бях притеснен, че заради мен снимаме отново и отново. Но той продължаваше да ме окуражава и да стопля сърцето ми."

Отговорът на Сяо Джан: Малки братко, справи се чудесно.

 

Актьорът, играещ Директора, който игра негов учител и в Jade Dynasty: "За втори път играя със Сяо Джан. И в този живот той пак беше мой ученик. :lol: Не мога да повярвам, че някай може да изглежда толкова добре. Той е учтив, внимателен и аз се възхищавам на упорития му, чист и ясен поглед."

 

EwlB9lOVgAAzsaN?format=jpg&name=large

 

Сяо Джан също ъпдейтна уейбо. Постът му и снимките, които са доста, може да видите  ТУК 

EwkU6yDWUAACTbV?format=jpg&name=large

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам още 4 серии и ще съм го изгледал докрая. Явно не закъснявам много и се движа с основната маса. После ще си кажа цялостното мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В шок съм. Че то наникъде свърши. Аз имах много по-големи очаквания. Отивам да чета романа или да гледам анимето, или мангата - каквото намеря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, bond написа:

В шок съм. Че то наникъде свърши. Аз имах много по-големи очаквания. Отивам да чета романа или да гледам анимето, или мангата - каквото намеря.

Краят не е реално край, тъй като ще има 2ри сезон. Аз очаквах нещо такова и не се изненадах. На мен ми хареса, защото думите на баща му са самата истина. 

 

Off Topic

Според слуховете Седемте дявола ще прекарат малко време разделени, за да напреднат още в уменията си. Тан Сан ще се учи от баща си да усъвършенства чука. После ще се съберат пак. Интересно ми е какво ще стане и с това "Събуди се" на майка му. Краят е отворен и имаме доста въпроси, но това е нормално, за да чакаме отговор в сезон 2

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сбърках много,че започнах да гледам сериала преди да е преведен изцяло........сега нямам търпение за следващите епизоди. Момичета @gal и @WildFlowerневероятни сте:yes:.Оказа се ,че съм попаднала на любим жанр и всяка серия е много интересна....Сяо Джан няма да го коментираме, както винаги е на ниво:wub:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да изчакам пълния превод и снощи догледах сериала. Започнах да го гледам с началото на превода и почти смятах, че не е за мен този Боен континент. ОБАЧЕ, постепенно се оказа страхотно попадение :es:

:thanks:Така че, благодаря на екипа преводачи и редактори - благодарение на вашия труд не успях да пропусна още един качествен сериал. :bow:

 

Почти пълен отличник в категория "Свежа приказка за малки и големи" - великолепна актьорска игра, запомнящи се персонажи, визуални ефекти на ниво, действието е стегнато почти без удължени и повтарящи се сцени. Истинска наслада от истинско фентъзи. Подозирам, че ще имам удоволствието да го гледам пак докато чакам втория сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо ще благодаря на екипа, че ми даде възможност да се насладя на това бижу с превод. Това ми е любимия сериал категорично! Допреди дни определено не мислех, че китайско фентъзи може да ме държи будна до толкова късно  :D

Имам намерение да го гледам отново и отново докато ми се завие свят и после пак! Не знам как ще изчакам втори сезон, направо лошо ми става... Актьорите са прекрасни, някои са направо безподобни образи и въобще няма да ги коментирам! ТОВА е МОЯТ сериал! Сега съм на 35та серия и не искам да свършва :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчетох коментарите, надявайки се да видя макар и намек за малко романтика, ама не. Значи няма? То си ги пише жанровете, ама аз... Значи ще разчитам на фентъзито, освен Сяо Джан, де.

Благодаря на пишещите, научавам разни неща, чета с интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, kitket написа:

Изчетох коментарите, надявайки се да видя макар и намек за малко романтика, ама не. Значи няма? То си ги пише жанровете, ама аз... Значи ще разчитам на фентъзито, освен Сяо Джан, де.

Благодаря на пишещите, научавам разни неща, чета с интерес.

Има леки романтични моменти, формират се 3 двойки и един триъгълник :lol: 

Просто понеже са млади в сериала (17-20 годишни може би) не е акцентувано твърде върху това, а повече върху приятелството, ценностите, изграждането на личността. 

Но чувствата се виждат, интересно е да се види как се формират двойките и зараждащите се емоции. Също така, разговорите по момичешки са супер забавни. :lol: 

А тройката... учителите са уникални, обожавам ги. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...