Jump to content

Recommended Posts

Спойлери засега няма да чета. Рускините пускат по една серия на ден и засега се движа с тях. А те са написали в сайта си, че за спойлер следва бан. Значи е нещо много интересно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, bond написа:

Спойлери засега няма да чета. Рускините пускат по една серия на ден и засега се движа с тях. А те са написали в сайта си, че за спойлер следва бан. Значи е нещо много интересно. 

Недей го чети тогава, супер забавен момент, макар че то има доста такива. Като стигнеш до Отровния майстор, ще се сетиш :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, какво да кажа, на 28ми се скъсах да рева, на 29 се скъсах да се смея. Емоция след емоция :lol: Следват интересни битки утре. :es:

 

И малко клюки, бях казала преди време в темата за Сяо Джан, че е изтекло, че са платени 5 милиона долара за възпрепятстване на тази драма. За съжаление се оказва вярно. Всичките хаштагове в горещите търсения на уейбо, с милиони гледания и хиляди дискусии, мистериозно изчезват изведнъж, и това се повтаря всеки ден, по един и същ начин. Изтече инфо от една платформа, че са свързали постовете за Сяо Джан не с Боен континент, а с друга драма, с която той няма нищо общо. (Edit: сайтът току що поднесе официално извинение за "грешката", продължила няколко дни :lol: )

За тези неща са платени много пари, защото са важни за статистиките, които пък се следят от хората, правещи сериалите.

Но Боен континент се представя страхотно, въпреки всички усилия на антитата. :yes: :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, bond написа:

Вече имам сериозни подозрения, че малката е 

  Скрий съдържанието

духовно зверче. При това май доста особено.

 

Ама много добре си се ориентирал ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като продължение на поста ми по-горе: Феновете са ядосани и разстроени. Той има най-големият фендом в момента, с огромен трафик. Откраднати са трафика и статистиките за 1 цяла седмица и са прехвърлени на другия сериал!

И въпреки извинението, платформата няма да възстанови данните както трябва. Предвид, че китайските драми се излъчват за по 3-4 седмици, трафик за 1 седмица е почти 1/3 за сериала. <_< 

Но на пук на антитата, зрителите онлайн се увеличават, започнаха от 3М, тази сутрин са 7М, което гледат на живо в приложението на телевизията. Драмата се представя отлично. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еп 30 и 31 бяха страхотни, интересно развитие и битки :es:

Оказва се, че освен Седмината и техните учители, по-възрастните роднини и майстори, които се появяват и им помагат, са уникални образи! :lol2: 

Голямо удоволствие е да ги гледа човек :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имах дете, с удоволствие щях да гледам с него. Много красива приказка, подходяща за всяка възраст и всички видове романтици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, bond написа:

Ако имах дете, с удоволствие щях да гледам с него. Много красива приказка, подходяща за всяка възраст и всички видове романтици.

Гледах клипчета как наистина цели семейства гледат, а децата супер се забавляват да играя различните герои, много сладко :D

Също интересно е, че днес излезе статистика, че 60% от зрителите са мъже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва и това, че както е като фентъзи приказка,така и вкарват вътре доста поуки и уроци от живота. 

Урокът от днешните епизоди:

В живота не винаги се печели, някои път се и губи. Но загубата също те прави по-силен. Важното е да не се предаваш. 

Определено се хванах, че се замислям за доста неща, които са представени в серила като приключения, но всъщност са много повече. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 дена, 2.2 билиона гледания досега само по Тенсент, все още начело на класациите.

Вчера даваха последния епизод за тези, които си платят допълнително и беше малък фурор из нета от спойлери и анализи :D Всички искаха 2ри сезон, ама веднага. Втори сезон ще има, но не знаем кога и с кои актьори :lol:

За мен последният епизод ще е в сряда :es:

Битките в последните епизоди са супер, както и интригите и откритията. 

 

EurN2XrXIAMzLKE?format=jpg&name=large

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започвам с малко новини:

1. Вчера драмата направи рекордия си брой гледания за ден: 211 милиона.

2. Тази сутрин CCTV обяви, че от 27.02 започват да я повтарят вечер от 22:20 Две неща се набиват на очи тук. Първото е, че почват повторения преди дори да са излъчили последния епизод, което наистина показва популярността на сериала. Второто е датата, това е годишнината от атаките срещу Сяо Джан и националната телевизия удря силен шамар на антитата.

 

Така. Минавам нататък.

Ааааа, свърших го! Много ми хареса. И края ми хареса, оставя ни толкова бъдещи възможности. Къде ни е втория сезон?! Искам още! :lol2:

Какво ми хареса: 

Кастингът е много добър, има уникални персонажи и актьорите си свършиха чудесно работата. Разбирам, че драмата е по-различна от книгата и анимето, но след като е трябвало да се съобразят с цензурата, мисля, че са свършили много добра работа. Беше едно прекрасно приключение за израстването (и за формирането на човешките принципи в този процес), за приятелство и лоялност.

Харесаха ми костюмите и стайлинга. 

Ефектите бяха много добри: цветове, пространства, оръжия и зверове. Бях много приятно изненадана, не очаквах да са толкова добри. 

Харесвам 3те песни: началната, крайната и песента на Сяо Джан, която се появява след 21 епизод.

Какво не ми хареса:

Освен споменатите горе песни, които харесвам, самата фонова музика не винаги беше използвана подходящо. Тук определено има място за подобрение.

Някой битки бяха страхотни, някои бяха като не дотам довършени, оставяха на зрителя да гадае точно какво е станало. 

Имаше и още 1,2 детайла, което си отбелязах наум, но наистина нищо кой знае какво. 

Така че искам 2ри сезон. Искам да ги видя отново, как са помъдряли и станали по-добри, както и новите им приключения. 

Мдаааа, ще почакаме поне 2 години за това :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък като никога нямам време и съм още в средата на сериала. Но ще наваксам, само да мине офанзивата на работното ми място и колкото ми остане за една вечер ще го изгледам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам шантавите училища на азиатците. Интересна е историята, но как никой не коментира главната актриса. Още на заглавния постер не ми хареса. Как може да прецакат филма с такава особа. Ужасен ужас. Тази която я дублира не допринася с нищо да харесаш героинята, как не намериха някое сладко момиченце за такава роля, направо ме е яд. Сяо Джан е бонбон първите серии :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, daneto написа:

Обичам шантавите училища на азиатците. Интересна е историята, но как никой не коментира главната актриса. Още на заглавния постер не ми хареса. Как може да прецакат филма с такава особа. Ужасен ужас. Тази която я дублира не допринася с нищо да харесаш героинята, как не намериха някое сладко момиченце за такава роля, направо ме е яд. Сяо Джан е бонбон първите серии :wub:

 

Всъщност има доста критики към нея и играта й, и в китайското, и в международното пространство. Има и доста клюки, които не бях сигурна дали да споделям тук, затова не съм. 

Лично мнение: първо трябва да кажа, че самият характер на героинята Сяо У е леко дразнещ както в анимето, така и в книгата, така и тук. Така си е тя по принцип, защото е различна. Имайте предвид, че тя има сложен произход.

 

Off Topic

Не е лесно да станеш човек. Мисленето й е по-различно от хората.

 

Това, което аз лично не харесах е, че във втората част на сериала има сцени, в които Сяо У не би трябвало да е там, но е там. Причината за това се съдържа в клюките, за които споменах по горе. Тези сцени са лични и важни за Тан Сан и тя не би трябвало там, но така са решили от продукцията.

Също така ми се искаше малко повече да развият характера й. В началото добре започна, но после си остана същата. Всички други имат значително развитие в процеса на историята, а при нея няма. Накрая разбираме тайната й, но аз исках повече детайли. Може би във 2я сезон. 

 

Актрисата за мен е достатъчно сладка, но има какво още да учи, това вече си зависи от нея. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано за мен нямаше чак такава тайна. Сетих се още с проявата на силите и. Който е гледал количества китайско би се сетил почти веднага. Точно актрисата не ми харесва, ужасната жестикулация с устните правени или не е противна. Лигавки момиченца имат много китайците, на мен тази лично ми е неприятна за гледане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставете мъжете да оценяват женската красота. Неопитна актриса, но грехота е да се нарече грозна. Ще поработи още, ще се оправи. Не е лоша. Колкото до сериала, изцяло ориентиран към любителите на приключенско фентъзи. Аз го гледам с интерес. Най-любим образ - учителят. Актьорът не ми е познат, но се справя отлично. А Тан Сан? Тан Сан е друго нещо, един на милиард и половина.

 

Gal, ще ме умориш от любопитство, нали знаеш, че мъжете са най-големите клюкари. Кажи за клюките, ако не тук, в лично съобщение. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

Gal, ще ме умориш от любопитство, нали знаеш, че мъжете са най-големите клюкари. Кажи за клюките, ако не тук, в лично съобщение. 

Да си ги нямаме такива, ако ще казва да казва тук. Няма да мрем от любопитство я. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...