Jump to content

Recommended Posts

Преди 2 часа, bond написа:
  Скрий съдържанието
South Korea Television Station Introduction Douluo Dalu Copyright It is reported that "Douluo Dalu" starring Xiao Zhan and Wu Xuanyi has been introduced to broadcast rights by South Korean TV. 
In addition to the introduction of the rights to the Douluo Mainland by Korean TV, Seagoose has arranged a Western-language version of the Douluo Mainland preview, as well as English, Arabic, Thai, Turkish...

И на какъв език сега ще гледаме? Корейците със сигурност дублиран ще го излъчат. В този ли сериал Сяо Джан щеше сам да си озвучава героя?

Да, в този сериал той е озвучил героя си. Корейска телевизия са купили правата на излъчване в Корея и сигурно ще започнат излъчването чак след като сериалът тръгне в Китай (както сега Вълкът тръгва в Малайзия, Корея и Тайланд май). Така че на китайски ще си го гледаме първо :D А иначе трейлърът на доста езици го преведоха.

 

И една история от пресконференцията: продуцентът е искал добре изглеждащ, но неизвестен актьор, за да може повече пари да отидат в ефектите и така предлага ролята на Сяо Джан. После Сяо Джан става супер известен, а с това и още много инвестиции идват в сериала, което малко удължава срок на следснимачната подготовка, но пък ефектите стават още по-добри. Нямам търпение вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е тук :es:

Сериалът ще се излъчва по CCTV8 всеки ден от 12ч тяхно време, 6ч сутрин наше време по 1 епизод, също така по Тенсент и приложението WeTV. Приложението е на английски, лесно се борави с него, най-отгоре на лентата за жанрове, най-вдясно има отделен сектор за Сяо Джан, там са сложени неговите продукции. Безплатно е гледането. Също така интересното е, че директно го пускат с английски субтитри.

Също така може да се гледа на viki.com  Цък

Това са официалните канали. 

Ето и официален канал в youtube: 

Цък

Забравих да кажа, че епизодите по телевизията са по-дълги с 6 мин и ще са 33, а тези онлайн ще за по 39 мин и ще са 40 епизода.

 

Интересно уточнение: cctv е националната им телевизия и рядко излъчват фентъзи сериали. Наистина е от голямо значение, че се излъчва там. :es:

 

 

Нов трейлър

 

 

CCTV постна график, в дните с червено ще са по 2 епизода

 

EtdS_AzXYAEaLt5?format=jpg&name=large

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първа серия видях един по-уверен, по-спокоен и много по-добър Сяо Джан. За моя изненада, отлично начало на сериала. Пак е приказка и ще се радвам ако продължи в същия дух. Засега не летят.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаем, че първите епизоди обикновено са по-бавни, за да се представят героите и сюжета. Но тук бях много приятно изненадана, че изобщо не ми се стори бавно. Грабна ме изведнъж и много ми хареса, така се увлякох, че се шокирах като свърши :lol: но утре ще има нов епизод. Хареса ми кастинга, играта, ефектите бяха супер.

Чакам да качат пресконференцията с англ букви и ще кача клипчето.

 

Първи bts 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В приложение WeTV пуснаха още серии за vip абонамент, който разбира се купих :lol2: Така че в приложенията ще вървят по-бързо сериите от телевизията. Признавам, че жестоко се зарибих :lol: 

А отговорен за специалните ефекти е Varun Hadkar, който се оказва известен в бранша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато попаднеш на нещо наистина добро, не бързай, а си го гледай бавно да го имаш за по-дълго. Приятно гладане! Аз ще гледам спокойно без да бързам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не могаааа :lol2: Нямам търпение, ще гледам 3-5 от vip секцията и после ще преповторя. Винаги  2рия и 3ия път като гледам нещо, което много ми харесва, са ми любими гледания. :D 

Сценаристът е известен с добрите сценарии и неочаквани обрати, та спекулациите какво ще стане набират бясна скорост в уейбо. Само по Тенсент видео гледанията надхвърлиха вчера 200М. 

Между другото ще има и соло песен на Сяо Джан в саунтрака, ще видим кога ще я пуснат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече се влюбих. От пръв поглед. В китайска актриса. Не и знам името, но отивам да събера информация за моята голяма любов. Отлично върви сериалът. Тегли те да го гледаш. Наистина много различен Сяо Джан, няма нищо общо с образа на Уей Ин. Макар че по същество двамата герои имат много допирни точки, но тук виждам съвсем друга игра и други емоции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лоша приказката. Не обичам анимации, ама заради Сяо Джан и шматката със самочувствие, ще гледам. Да, чаровна е, bond, ако за нея става въпрос.

Изгледах излезлите 5. Ще продължа да гледам. Синът на губернатора чудесно се справя с гадния си образ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, зарибяващ е, обаче са променили сюжета спрямо анимето. Малко разочароващо и дразнещо е присъствието на губернаторския син. Твърде много внимание са му отделили. В анимето имаше незначително участие. Хвърлили са се в някакви дребни злободневни интриги. И Тан Сан е променен. Тук го дават твърде страхлив и неуверен. Зайката пък изобщо нямаше никакво участие в улавянето на змията в анимето. Не съм чела романа обаче за феновете на анимето това ще е доста разочароващо. Анимето набляга върху другарството, всеотдайността и желанието за израстване, съзтезателния дух. Нищо от това не виждам в сериала. До момента има интриги като в дворцовите драми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето момиче има корейска връзка, че и май също така и корейско име. Погледнах набързичко и какво да видя: близначката на Уан И Бо. Живее в Корея, пее там, но напоследък се изявява в Китай като актриса. Ще чакам дует между нея и Сяо Джан. Знае ли някой кой изпълнява песента в началото на всяка серия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, laleto2002 написа:

Да, зарибяващ е, обаче са променили сюжета спрямо анимето. Малко разочароващо и дразнещо е присъствието на губернаторския син. Твърде много внимание са му отделили. В анимето имаше незначително участие. Хвърлили са се в някакви дребни злободневни интриги. И Тан Сан е променен. Тук го дават твърде страхлив и неуверен. Зайката пък изобщо нямаше никакво участие в улавянето на змията в анимето. Не съм чела романа обаче за феновете на анимето това ще е доста разочароващо. Анимето набляга върху другарството, всеотдайността и желанието за израстване, съзтезателния дух. Нищо от това не виждам в сериала. До момента има интриги като в дворцовите драми. 

 

Някой основни промени са били необходими, тъй като цензурата например не позволява прераждане, без прераждане няма как да имаме същия Тан Сан, тъй като тук той няма знанията от предишен живот. Дори самият автор на книгата каза на пресконференцията, че е много щастлив от това как е станал сериала. Ще бъде интересно на всички какво ще стане, на мен лично много ми хареса, че се различава от анимето, така няма да сме подготвени за обратите на сценария. До 5 епизод се набляга на представянето на света на сериала, 6 и 7 бяха супер интересни.

Не се притеснявай, ще има много другарство и израстване (особено за Тан Сан) и всичко останало :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, bond написа:

Моето момиче има корейска връзка, че и май също така и корейско име. Погледнах набързичко и какво да видя: близначката на Уан И Бо. Живее в Корея, пее там, но напоследък се изявява в Китай като актриса. Ще чакам дует между нея и Сяо Джан. Знае ли някой кой изпълнява песента в началото на всяка серия?

Признавам, че не знам нищо за песните. Надявам в следващите дни да има повече информация за саундтрака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond завършващата песен се изпълнява от твоята любимка :D 

Ето официалното видео:

 

 

 

Ето и началната песен: 

 

 

 

Изпълнява се от  Gao Taiyu, Ao Ziyi, Liu Runnan

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох, че са направили промени в сценария, защото трябвало да махнат елемента с прераждането. Вярно ли, че е забранено да се прераждаш в Китай? Стана им смешно, но сигурно цензурата не позволява подобни неща във филмите и драмите. Само дето няма никаква логика в подобно нещо. Както и да е, сериалът върви отлично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...