Jump to content

Recommended Posts

kO4wbf.jpg

 

Off Topic

EU5BJyKUcAA_Tgk?format=jpg&name=large E0z17_3f.jpg

Douluo Continent

Dou Luo Da Lu / 斗罗大陆

Държава: Китай

Жанр: фентъзи, приключенски

Епизоди: 40

Продължителност: 45 минути

Начало: 05 Февруари 2021

По новелата: Dou Luo Da Lu (斗罗大陆) на Tang Jia San Shao (唐家三少)

Режисьор: Yang Zhen Yu (杨振宇)

Сценарист-режисьор: Wang Juan

Компания: New Classics Media

Субтитри: Български и Английски

 

Участват:

Xiao Zhan / Сяо Джан като Тан Сан
Wu Xuan Yi като Сяо У
Zhang Wen като Лиу Ър Лон
Calvin Chen като Да Ши и др.

 

Резюме:

Загубил майка си в ранна възраст, Тан Сан израства само с баща си.
Талантлив и упорит, на шестнайсет години той отива в училище Нуодин,
за да започне да преследва мечтата си да стане велик Духовен майстор.
Там той среща Учителя Ю Сяо Ган, сприятелява се със Сяо У и заедно
започват дългия и труден път на самоусъвършенстване.
По стечение на обстоятелствата тримата отиват в Академията Шъ Лан Къ.
Там към тях се присъединяват още пет талантливи ученика и седмината
стават известни като Седемте дявола на Шъ Лан Къ. С непрекъснато нарастващата им
слава, талантите на Седемте в крайна сметка се забелязват от няколко много
изтъкнати благородници, които ги канят да продължат своето образование
в уважаваната кралска академия Тиен Доу.
Не след дълго Седемте дявола се оказват уловени в имперска борба за власт,
между първия и четвъртия принц. В същото време Тан Сан разкрива дълго пазената
тайна за смъртта на майка си. Изведнъж изправен пред битки на много фронтове,
Тан Сан се оказва принуден да се бие не само, за да защити онези, които обича,
но и да донесе чест на своята секта, да спаси страната си и да завърши стремежа си
да стане най-великият Духовен майстор на всички времена.

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click: и :click:

 

Онлайн с български субтитри:  :click: :click: :click: :click:

 

Свали :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click::click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Свързано със сериала: анимета, романи, манги

 

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за мен е отлична новина. Благодаря за темата. Моля който знае подробности от вида на кога, къде и как да съкрати мъките ми. Ще има да чакам до 900 хилядната годишнина на Дедо, май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто станах отявлен фен на Sean Xiao това ми е в плануваните, макар да имам ама много големи резерви. Заглавието е една от най-популярните wuxia новели с N на брой продължения и разклонения(като Новоланд и тн), с манхуа и аниме вариант, който пък е до под кривата круша със скоростта, с която излиза. Да не споменавам, че няколкото други опита да се екранизират други подобни новели си бяха ако не провал то поне нищо особено, а, и той участваше в едното в поддържаща роля. Нямам опасения за неговата игра, а за спец.ефектите(с новата цензура парите ще намалеят много), режисурата и не на последно място същото, от което @bond се опасява - кога и дали ПМ ще разреши излъчването на готовата продукция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 minutes ago, debil4e said:

Откакто станах отявлен фен на Sean Xiao 

 Аз мога ли да се присъединя и да направим двамата с теб фен клуб. Това момче игра със сърце и душа и няма как да го подмина като талант. От тук нататък ще следя всичко, в което се снима. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дама е, ще чекаме сама да се обяви, само да си довърши сериала:D Колкото до имената, не са проблем, нали знаеш - по-добре на хората в устата, отколкото в краката:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако се тревожа за подобни неща, ще трябва да се завия под юргана в къщи и изобщо да не се показвам в страшния свят навън. На мен дори ми е забавано. А и съм ценител на добрата шега. И на добрата актьорска игра също. Само се тревожа, че ще чакаме разрешение от Партията-майка за излъчването на тази драма. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, bond написа:

Какви са тези извънземни? В школите за бойни изкуства и такива ли има? Но изглежда интригуващо. 

:D аз дефинирам жанра като фентъзи/приказка, всички имат специални сили и се водят битки, състезания и турнири. Наш човек Танг Сан е много специален: той има не една, а 2 сили, едната от които трябва на пази в пълна тайна, и още доста неща се случват :D

Трейлърът много добре пресъздава атмосферата на книгата, тъкмо почнах на я чета. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, bond написа:

Какви са тези извънземни? В школите за бойни изкуства и такива ли има? Но изглежда интригуващо. 

Не са извънземни, soul beasts са, мноо търсени от разните там бойци, щот са най-важната съставка,(само с трениране не става) за да станат силни, по-силни, най-силни и/или богове:D

 

Засега изглежда не много зле, ще го видим що за чудо ще се получи. Неизвестните, като изключим историята, така или иначе са повече от известните. Започваме от гатанките за началната дата (там нещата са, че всяка дата/заповед е предпоследна:lol2:) и стигнем до броя епизоди и какво точно ще покрият от сюжета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За дата никой още не смее да гадае :lol2: само тайни необосновани надежди за най-рано края на декември или януари :lol2: Със сигурност знаем обаче, че ще има 2ри сезон, който уж ще се снима другата година, но абсолютно нищо повече не се знае.

Между другото тук си е гласът на Сяо Джан, той си е озвучил ролята, което много ме радва. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.10.2019 г. at 18:49, debil4e написа:

Можеш ъф корс, и да си спокоен ще сме поне трима за регистрацията на клуба:lol2:

Още ли сте тройка или ще ставаме каре? Кой номер клубна карта ще ми дадете?:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Па повечко требе да сме вече, освен тва ти беше у тройката, не може по два пъти, тоя номер само по избори е разрешен:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може много фенове да има вече, но тройката е първа и затова е много ценна. Ще трябва обаче да вземем разрешение от ПМ, че иначе може да не ни пуснат сериала или да ни се наложи да бягаме в Швеция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анимираната версия на романа под заглавие Soul Land, по последно ровене из нета им е най-гледания 3D сериал за тази година! Да не говорим, че е и бая епизоди - над 100 епизода за 3 години в ефир. Лично мен сюжета не ме грабва, но щом е Xiao Zhan ще се гледа и още как. Момчето се раздава адски много, а и щом сам си озвучава ролята е още един бонус!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler
South Korea Television Station Introduction Douluo Dalu Copyright It is reported that "Douluo Dalu" starring Xiao Zhan and Wu Xuanyi has been introduced to broadcast rights by South Korean TV. 
In addition to the introduction of the rights to the Douluo Mainland by Korean TV, Seagoose has arranged a Western-language version of the Douluo Mainland preview, as well as English, Arabic, Thai, Turkish...

И на какъв език сега ще гледаме? Корейците със сигурност дублиран ще го излъчат. В този ли сериал Сяо Джан щеше сам да си озвучава героя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...