Jump to content

Интересни YouTube-канали от Изтока


kcekce

Recommended Posts

Още един влог на две българки, майка и дъщеря, които от 14 години са в Корея. Много приятно е да ги гледаш и слушаш.

Nelly & Elly

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :)

Понеже някъде в предните коментари имаше предишният канал с мои познати, пускам тук новия, лично мой YouTube. Общо взето след като се върнах от Корея и Япония имам много заснето. Трябва да започна и да го оформя в истински видеа за различните места, но това е началото. Слагам тук, малко са ми абонатите, но с общи сили, могат да станат повече (надявам се, че причината е все още в това, че каналът е нов :D ). Ако има нещо, за което сте любопитни, може да оставите коментар и ще проверя какви видеа мога да направя по темата :).

Благодаря :bow:

 

 

 

ПП: И субтитри смятам да сложа някой ден :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Как пък не съм писала за едно много симпатично местенце в Тубата - канала за корейско кино EonTalk?
Доста добри препоръки съм намирала там. 
Може и вие нещо да си намерите.

 


Знам, че мнозина от нас са фенове на канала Asian Boss.
За съжаление медията изпитва сериозни трудности вследствие на Ковид и тежката 2020 г.
Ако не сте запознати, изгледайте видеото им и ако имате възможност и желание може да се включите в кампанията.



На  12.2.2021 г. канала качи видео в което споделиха, че необходимата за продължаване на функциониране сума е събрана и изказаха благодарност на всички, участвали в кампанията. :)
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я какво малко бижу ми изскочи:) Колаборация между Корейската агенция по туризма и алтернативната поп-банда LEENALCHI, в която с песни и танци ни се представят различни кътчета от Корея;)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен Нели и Ели, аз следя и гледам и тези канали от Корея:

 

Gerry&Sonny

Българка и кореец, живеещи в ЮК. Канала им е нов, сравнително отскоро, но има интересни неща.

 

Tania, Jay & Damin's adventures

Българка, женена за кореец и живееща заедно с детенцето им в ЮК.

 

KoreaMamaVlog

И тук едва ли ще изненадам някой, отново българска женена за кореец с две момчета близначета, и тя живееща в ЮК.

 

И трите канала са интересни, стават за убиване на време, пък и човек научава доста от битието-житието на братята корейци.

 

Редактирано от bealonenomore
Покрити линкове.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да добавя и аз... Каналът на 1MILLION Dance Studio в Сеул :click:

Страхотни са и с удоволствие си ги пускам от време на време, като се чувствам прекалено мързелив да дишам... -_-

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време се чудя дали да споделя, дали не... Един канал, който може да ви послужи да зарибите половинката/приятел/син по к-попа. Или ако не му хареса - да разберете отрано, че има някаква фатална грешка в software-a, та да не си губите времето и да предприемете решителни действия. :D

 

:click:

 

 

 

Редактирано от Erutan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделям един много интересен травъл канал на японец.

Човека пътува из Япония най-вече с влакове и ни показва 

какво е да пътуваш там с влак, какво има в купетата, какви дестинации са влаковете и т.н.

Много ми е приятно да го гледам, първо заради интересните влакове,

второ той не говори във видеата си, а има само кратки надписи на английски.

Ето за любопитните: Kuga's Travel

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поседните няколко години нямам такова желание да следя изкъсо новата музика от Корея, но каналът на K-Ville Entertainment е определено страхотен в подобни случаи. Всяка седмица пуска топ 100 с най-новите песни и в общи линии за 20 минутки можеш да се ориентираш що-годе какво ново. Препоръчвам определено. ;)

 

Ето най-актуалното клипче, да се ориентирате за какво иде реч:

 

 

Редактирано от Erutan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали сте споменавали г-ца Хе Йон, ето я и нея:

Что едят в армии Южной Кореи:

 

Как сделать сахарные соты. Игра в Кальмара:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже обичам плуването - навътре и надълбоко ... поредното самотно хоби ... тази мацка ме кефи. Не защото е някаква красавица, а защото обича плуването. За десетина години плуване /откакто се зарибих от гръцкото море/ не видях мъж, а камоли жена да плува, колкото мен ... и това лято, като напълно самотен плувец се срещнах с една дама, която обичаше да се гмурка и плува. Естествено не беше свободна, а и аз не съм ... но за десет години не съм се чувствал толкова жив и споделящ нещо което обичам ...

 

https://www.youtube.com/@LEESUMMER

Редактирано от skio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...