Jump to content

Recommended Posts

Не е сцена от сериала, а реклама на компанията за козметика, която го спонсорира :) 

• Like 2

Хареса ми сериалът. Вярно, няма да влезе в класацията ми топ 5 на bl сериалите, но сюжетът е интересен. Дотолкова бях погълната от историята на Дийн и Парм, че не разбрах кога Тийм отвърна на чувствата на Уин. Радвам се, че ще има втори сезон за тях, така по-дълго ще се наслаждавам на усмивката на Уин.
Освен драма, имаше и весели моменти. 
Това бяха на троицата първокурсници.  Бъзиците, които правиха Манау и Тийм към Парм и го караха да се изчервява, предизвикат широки усмивки, че дори и хилене. 

Парм- за първи път харесах "нежната половина" от двойката повече. 
Много умело се измъква от неудобните въпроси. А и тази усмивка... Не може да те остави равнодушен.
Любимата ми сцена е тази, от епизод 2.

Другото положително са десертите. Интересно поднесена информация за произхода и начина на приготвяне. 

• Upvote 1

@abador Тези сцени не са от сериала, а от рекламата на един от основните им спонсори MYS cosmetics.Много атрактивно и ефектно са я заснели, особено сцените под водата на Прем и Боун.

Относно втория сезон, рускините бяха направили съобщение, че уж историята на Уин и Тийм нямало да бъде вече излезналата сайд стори (странична история) на второстепенната двойка а нещо ново, неизлезнало все още.Дали в момента се пише,не знам...Но едно знам със сигурност, страничната история, спин оф-а от " Докато се срещнем отново " , която развива историята на момчетата е твърде кратка за цял нов сериал. Бяха буквално 7-8 глави и то повечето кратки. В допълнение авторката така и не беше развила един от основните проблеми.

Spoiler

Уин имаше проблем със съня, който беше показан и в сериала, в последствие се намеква, че е в следствие травма от детството. Появява му се периодично когато е  под напрежение, както беше при наближаването на онова плувно състезание.В историята им ставаше ясно, че негов приятел или роднина се е удавил когато двамата са плували заедно като деца, Уин не е успял да го спаси.Цялото това нещо е намекнато, но така и недоразвито, така че според мен действително историята ще е нова.

ПС: Извинявам се не видях, че са  отговорили на върпоса по-горе.

• Like 4

Ще ги очакваме.

pVYnD_4f.jpg

• Like 5

• Like 2

Хора, кажете ми това завършва ли добре в крайна сметка,

Off Topic

че преди време го бях почнала и като видях как се застреляха в началото и дадох набързо отпор на гледането.

Завършва добре

• Like 1

Благодаря на преводачите. Сериалът е доста интересен. Дийн и Прам са страхотни.Уин също играе доста добре ролята си. Очаквам с нетърпение 2 сезон.

• Like 1