Jump to content

Recommended Posts

Хареса ми сериалът. Вярно, няма да влезе в класацията ми топ 5 на bl сериалите, но сюжетът е интересен. Дотолкова бях погълната от историята на Дийн и Парм, че не разбрах кога Тийм отвърна на чувствата на Уин. Радвам се, че ще има втори сезон за тях, така по-дълго ще се наслаждавам на усмивката на Уин.
Освен драма, имаше и весели моменти. 
Това бяха на троицата първокурсници.  Бъзиците, които правиха Манау и Тийм към Парм и го караха да се изчервява, предизвикат широки усмивки, че дори и хилене. 


Парм- за първи път харесах "нежната половина" от двойката повече. 
Много умело се измъква от неудобните въпроси. А и тази усмивка... Не може да те остави равнодушен.
Любимата ми сцена е тази, от епизод 2.

 

Другото положително са десертите. Интересно поднесена информация за произхода и начина на приготвяне. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@abador Тези сцени не са от сериала, а от рекламата на един от основните им спонсори MYS cosmetics.Много атрактивно и ефектно са я заснели, особено сцените под водата на Прем и Боун.

 

 

Относно втория сезон, рускините бяха направили съобщение, че уж историята на Уин и Тийм нямало да бъде вече излезналата сайд стори (странична история) на второстепенната двойка а нещо ново, неизлезнало все още.Дали в момента се пише,не знам...Но едно знам със сигурност, страничната история, спин оф-а от " Докато се срещнем отново " , която развива историята на момчетата е твърде кратка за цял нов сериал. Бяха буквално 7-8 глави и то повечето кратки. В допълнение авторката така и не беше развила един от основните проблеми.

Spoiler

Уин имаше проблем със съня, който беше показан и в сериала, в последствие се намеква, че е в следствие травма от детството. Появява му се периодично когато е  под напрежение, както беше при наближаването на онова плувно състезание.В историята им ставаше ясно, че негов приятел или роднина се е удавил когато двамата са плували заедно като деца, Уин не е успял да го спаси.Цялото това нещо е намекнато, но така и недоразвито, така че според мен действително историята ще е нова.

 

ПС: Извинявам се не видях, че са  отговорили на върпоса по-горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, кажете ми това завършва ли добре в крайна сметка,

Off Topic

 

че преди време го бях почнала и като видях как се застреляха в началото и дадох набързо отпор на гледането.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на преводачите. Сериалът е доста интересен. Дийн и Прам са страхотни.Уин също играе доста добре ролята си. Очаквам с нетърпение 2 сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След първите десет минути щях да се откажа да го гледам , добре че някой беше написал,че свършва добре.:mellow2:

Spoiler

как се изпозастреляха в първите минути беше шок за мен

Много се радвам, че го изгледах, защото този сериал си заслужава. Историята е много интересна и за един уикенд го изгледах.

Актьорската игра беше на високо ниво,и главните бяха толкова сладки заедно, няма търпение за втори сезон ,защото Уин ми беше любимец.:wub:

И това  е първото БЛ сериалче,в което няма миене с кърпа,което мен лично много ме радва :D;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След последния епизод се събудих и се чувствах като блъсната от камион и след това влачена под споменатия камион за немалко време. Трябва ли едновременно да бъде толкова тъжно и стоплящо сърцето?

Подведох се по фантастичния елемент (прераждането) и не бях подготвена от цунамито на емоциите, които героите показват. Да, това е хубаво. Животът е болка и сладост.

Искам да опитам всички десерти. Разменям ги за буркан с Нутела.

 

Благодаря за субтитрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...