Jump to content

Recommended Posts

hjLAsyc.png

History 3: Make Our Days Count

Страна: Тайван

Мандарин:  HIStory3 – 那一天

ПининHIStory 3: Na Yi Tian

Също известен като:  History3: That Day, Miracle

Период на излъчване: 16 октомври- 18 декември 2019

Време на излъчване: сряда

Жанр: гей, ученически, драма

Канал: CHOCO TV, LINE TV, 

Епизоди: 20 (35 мин. епизод)

Режисьор: Mijie Cai  (History 2 )

Продукция: CHOCO Media Entertainment

Субтитри: Английски

Профил ФБ

 

Участват:

Wayne Song като Xiang Hao Ting

Huang Juan Zhi като Yu Xi Gu

Tom Zhang като  Lu Zhi Gang

Wilson Liu като Sun Bo Xiang

 Xia De и Xia En  

 

Резюме:

На пръв поглед учениците Xiang Hao Ting и Yu Xi Gu изглеждат да са пълни противоположности,докато Xiang Hao Ting е отзивчив,темпераментен ,общителен ако не и до известна степен хулиган.Yu Xi Gu е с тиха натура , от типа ученици предпочитащи да се фокусират върху академичката работа.Двамата би трябвало да имат изцяло различни пътища в живота, налягащият над книгите Yu Xi Gu му предстоят академични успехи , а за Xiang Hao Ting дните минават в преследване на популярността.Всичко се обърква при капризно завъртане на съдбата и решаваща намеса от страна на съученичка, която води до преплитане на пътищата на двамата младежи.Последвалите събития разкриват ,че не всичко е както изглежда ,Xiang Hao Ting някога е бил ученик за пример до момента , в който открива тръпката от това да излизаш от релсите.Yu Xi Gu има причина да залага толкова усърдно над учението- родителите му загиват при пътен инцидент и сега е отглеждан от леля си .Старае се да получи  добри оценки за да може да получи стипендия за да я улесни финансово .Yu Xi Gu работи почасово в супермаркет , където мениджър му е Lu Zhi Gang .Yu Xi Gu и Xiang Hao Ting се чувстват привлечени един от друг с възпламеняваща страст по между им .Какво ще се случи когато различите им светове се сблъскат и може ли любовта да продължи да съществува с края на учебните дни ?

 

 

:essub:

 

Свали с български субтитри::click: и :click:

 

Гледай онлайн с български субтитри: :click: :click:  :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересен сюжет, но това "гей" толкова наводни, че се чувствам неудобно излишна, дори да надникна в сериала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна , пускам няколко задкулисни видеота тук , сцена във фитнеса , и участие в шоу тук и тук

1-ви епизод с руско аудио :click:

1-ви епизод руски субтитри :click:

Пресконференция с английски субтитри :click:

 

3bc44049549ab2a5.jpg1b4ff0ac26bceccb.jpg

Spoiler

815124cd50512f4c.jpg181c6495931c0dfc.jpg1ebe8e2f5571c704.jpg679fd98827fde14b.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес го започнах. Е, аз съм още съвсем в началото, но ми се иска да го кажа.

Не знам защо, но имам чувството, че сякаш гледам не тайвански, а японски сериал. Но не от тия забавните, а от драматичните, които така ти бъркат в емоциите.

Не знам какво ще става занапред, може да стане и весело дори, но засега:

Off Topic

 

Става ми жал за Yu Xi Gu, колко е слаб и как не яде, защото няма средства или когато се храни е с някакъв сух хляб.

Добре, че поне шефът му му дава храна. И колко учи и накрая не можа да се яви на изпита заради другото момче. Как плака и се моли.

Много тъжно наистина.

Но Xiang Hao Ting май му стана тъпо за постъпката му, да видим как ще се реваншира...

Втората двойка и тя ми харесва. Има възрастова разлика при тях.

На какво се учудих, първо на това, когато приятелите обсъждаха, че тоя младеж /не знам име/ харесва някого, та си викам, о те вече знаят, че той харесва момче.

После пък като си призна на Xiang Hao Ting, аха значи не са знаели...

А тая женската е егати развейпраха.

 

Засега това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитах се да гледам, но определено тези сериали са подходящи за женската аудитория. На мен не ми направи абсолютно никакво впечатление. Новелата е далеч по-добра, защото няма ограничение на цензурата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала ми хареса. Допаднаха ми и двете истории.

Общо взето семпло, но с красиви кадри. Персонажите  ми харесаха .

 

Off Topic

Тази последна серия, може би няма да я повторя с гледане. :D  Не ми допадна . Беше объркваща.

Но може би да не поредния сериал с щастлив край ни скупчиха наведнъж всичко ..Болката беше пресъздадена много силно и емоционално.

 

Химията между двойките беше добра и актьорите понякога имаха много силни моменти и  игра.

Много емоционален и хубаво поднесено.

Определено сериал, който трябва да се изгледа.  ~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от прекрасно направените сериали в жанра! Многопластов от емоции, обхващащ до голяма степен типичната проблематика при еднополовите връзки (и не само) : мнението на родителите, наличие или липса на одобрение, отхвърленият син, разликата в годините.... Макар и поднесени не чак толкова подробно, тези сюжетни линии са добре изявени, а добре изградените образи на героите (особено при главната двойка), както и тяхното надграждане, правят продукцията още по-интересна за гледане.

Историята не е непозната, но винаги има някой детайл, който да я направи различна.  Трудният живот на Ю Ши Гу, „разговорите с родителите му“  и честите погледи към звездите, допълваха драмата в неговото съществуване, а първичните и необмислени действия на Сян Хао Тин подсказваха искреност, прозрачност и отдаденост на чувствата,  ..... и всичко това засилваше истинноста на „неговата история“. Промяната в живота и ежедневието (преоткриването на щастието и стимулът за учене), която двамата дават един на друг е представена по много естествен начин. Силно е застъпена и линията на искреното и чисто приятелство.

Добрата режисура и фоновата музика допринасят

Off Topic

за чувството на тревожност в зрителя, и засилват очакването, че нещо лошо ще се случи.

И така се стига до 10 епизод, който за мен беше най-силен от емоция, и чудесно направен.

Off Topic

Имам си моя интерпретация на това защо сценаристите са решили да има фатален край за единия от главната двойка, а имено това, че сериалът е за Сян Хао Тин, за „Неговата история“, за промяната в живота, която може да ти донесе срещата с един коренно различен от теб човек, за постиженията които можеш да направиш. Той сам казва : „Промених се. Всички се променихме. Но не и той. За него времето спря, когато беше на 18, но моето продължава, неспособно да спре.“...

Прекрасна актьорска игра от всички и особено от актьора, който играе в ролята на Сян Хао Тин. Силно съм очарована.

Сериалът, макар и да е за момчешка любов и развитието отново да е в ученическите зрелостни години на главните герои, някак си не го възприемам като такъв.  Емоционално е по-сериозен.

Големи благодарности за субтитрите.:bow:

 

П.П.    @aayman ще ти отговоря на въпроса, зададен в темата на сериала в „Завършени проекти“:

Off Topic

Ю Ши Гу, умира в края на 9-ти епизод. Става инцидент, блъснат е от кола, и това се разбира в 10 епизод, когато Сян Хао Тин, вече след 6 години, случайно се среща с бившата си съученичка и сядат да се видят на по кафе, и после, когато се напива от мъка, пак говори за инцидента...... Другият Ю Ши Гу, който се появява в 10 епизод (тук и аз получих помощ от приятел, но гледайки и четейки добре при повторно гледане, наистина става ясно), е просто човек, който прилича на него, „заместник“,  с който Сян Хао Тин се среща и ходят на походи, изкачват планини, за да е по- близко до звездите. Но след 6 години, той накрая решава да замине и да се раздели с него, прекъснал е предишното си учение и е започнал да учи физика, за да се чувства „по-близо“ до Ю Ши Гу, да върви по неговите стъпки в живота, за който той мечтааеше....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...