Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

鬥牛。要不要 (Dou Niu. Yao Bu Yao?)

Заглавие: Bull Fighting
Познат още като: Bull Fighting / Hooping Dulcinea / Free Style
Жанр: Романтичен, комедия, баскетбол
Държава: Тайван
Година: 2007/2008
Епизоди: 17


Актьорски състав:
Hebe Tian as Yi Sheng Xue
Mike He as Shen Ruo He
Lee Wei as Jin Zi Cong


Резюме лично от мен:
Историята започва с един баскетболен мач между две училища – трима срещу трима играчи. Училището което печели девет години подред обаче, за първи път губи и то по вина на Shen Ruo He, или поне така смята Yi Sheng Xue – няй-голяма фенка на баскетбола. Shen Ruo He пък смята точно обратното и от там се започва скандалът.
Къде попада Jin Zi Cong в цялата ситуация ли? Като бодигард на Yi Sheng Xue той разбира се застава на нейна страна и се опитва да я предпази от Shen Ruo He, но скоро нещата се променят когато баскетболния играч и момичето запалянко, се влюбват един в друг. Нещата обаче не се получават и след една великолепна вечер прекарана заедно, Shen Ruo He напуска момичето с груби думи и лажливи обяснения.
Единственото което кара Yi Sheng Xue да не се отказва е един бас, кой гласи: “Ако накараш сняг да завали на баскетболното игрище, ще ти дам 5 минути...”


С английски субтитри
Руски субтитри

 

:essub:

 

С български субтитри

Онлайн с бг субтитри

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, значи свърших го и... Кефи ме. :) По стил е доста подобен на Devil beside you, макар като тематика да е различен. И пак Майк Хъ краси картинката. :naughty: :naughty: :naughty:

Първо ще кажа неприятното - много ретроспекции, много чудо. Спокойно можеха да ни спестят поне 3 епизода. И друго - ужасно качество на картината. ;( Обаче!

Много смЕх, много. На моменти се хилих с глас с тия идиоти - мафиотите, чак захапах одеалото. :rofl: Примерно

 

след предложението с празната кутийка, когато Дзъ Цонг даде шала на мацето и всичко живо се юрна да му ръкомаха какво трябва да направи с него. От толкова ръгане в ребрата на бас, че са се посинили.:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

 

или

 

гонката с бабите за прословутите тави за барбекюто. Епохална битка, сравнима само с оная в "300".:rofl: :rofl:

 

Обаче сценката, на която се попилях от хил беше

 

когато лекето-гъзар от ресторанта тръгна с шайката бандюги да напада Дзъ Цонг. А въпросната банда биячи му се поклониха.:rofl::rofl::rofl:

 

Естествено не беше само това, дет' се вика дори само звуците в стил "Господари на ефира" ме скъсваха на места. :rofl::rofl::rofl:

И друго, не бива да забравям няколко много красиви кадъра. Примерно дървото с червените листа - останаха ми очите в него!

Естествено и моментът, в който Майк влиза в залата, а слънцето откъм гърба му го огрява едва ли не като ангел в черен костюм.

И "танцът" сред падащите пера. Отначало се ошашках к'ва му е идеята, но го бяха направили много красиво.

Е, не знам дали бих се навила да го гледам целия пак, но определено има моменти, които ще си пускам и друг път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аххаха на мен ми хареса също и сцената на края

 

Когато той я излъга за игрището и тя се хвана, "диалога" пред телевизора

 

или пък

 

Когато бодигарда се направи на баща и и тя започна веднага да се оправдава

 

За обръщенията да не говорим....

А някой да има ОСТ или да знае къде го има....? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене телефона ми близо месец звъня с прпева на Dou Niu, Yao bu Yao.

Аз съвсем сериозно съм се навила и аз да сменя сегашната (оная веселката от ХГД, с барабаните) с въпросната... Или поне да я сложа за мелодия на алармата - много надъхващо звучи. :naughty: :naughty: :naughty:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тифа тая дето каза ми е любима,заедно с тая na Tank ...много ме кефят... и като отворихте темата за звънене на телефони...околните много се стряскат от Almost Paradise - T-max ,ма мен много си ме кефи ... :pig:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъмм... ми :scratch: то на мен ми излизат с правоъгълничета...както и да е...говора за тая Булфйтинг-опенинг дето е и тая по-лиричната дето я пускат в повечето време ... :)

Сетихте се нали :oops: :noteet: ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Speedy, благодаря ти за линка към саундтрака. Опитах се да потърся песните, които ми харесваха от малкото "откраднати" сцени от youtube, но дори и програмата eMule бе затруднена...

Сега остава да намеря търпение и да успея да убедя половинката си, да ми изтегли всички налични серии, докато аз се "забавлявам" на работа :lol!:

 

Сериалът наистина няма нищо общо с OTH освен :bball: ... и може би израстването на персонажите на екрана пред очите на зрителите :kiss2: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после успях да го изгледам :D и много ми хареса.Много добра игра /някой моменти от баскетболните сцени направо ми скриха шапката/ ,невероятен актьорски състав,страхотна музика / Тиф мерси за ОСТ / и много весели моменти

освен изброените от спиди най съм се хилила на сцената с борбата за метлата

Но най-вече очите ми останаха в Танк и Кай-какви мъже :roll: уау.Определено трябва да се гледа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега бях гледала от тайванските сериали само Mарс и ми хареса, но пуснах тайванската версия на BOF и не ми хареса, но този сериал макар да не ме хвана от първата серия, то нататък си заслужаваше, стана ми един от любимите сериали заедно с Smiling Pasta и Fated To Love You, даже бих казала че са по-добри от някой корейски сериали (е не от всички, някой нямат равни), а и песента не знам да ли главната я пее, но мисля че тя е пее е супер яка ще кажа задължително за гледане заедно със Smiling Pasta

:es: :es: :es:

от тук може да се свали целият :сваляне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

гонката с бабите за прословутите тави за барбекюто. Епохална битка, сравнима само с оная в "300".:rofl: :rofl:

 

 

Да бе, сравнима... И Атила с 5 орди не мож ги пребори :D

 

Колкото до "танцът"... Беше страхотен :) Може би беше най-красивата сцена от целия сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На предполедния епизод съм и няма как да не го похваля този сериал, страхотен е. Въпреки, че след 9-10 еп.малко разтеглен ми се стори и и спомените им малко в повече бяха, обаче Майк Хъ си е направо умопомрачителен отново.

Този актьор, който играе брат Цон също е много готин, за пръв път попадам на него. Чудя се толкова ли са бойни в действителност тайванките като стане въпрос за момчета ;) Друго , което ми е странно са уникалните звънци в университетите, все едно чувам църковна камбана да бие :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се преглътне лошото качество в началото (то може и нататък да е била така, ама аз да съм свикнала) и тъпите съобщения на руските субтитри... сериалчето е много яко. :) поредния забавен сериал, който ти оставя приятно чувство... Прави сте, сцената с танца на игрището е върхЪ:) А надпреварата в супера съм я гледала и в един японски сериал... определено може си направят едно азиатско съревнование.. но все си мисля, че корейските аджуми ще вземат връх. Дъщерята на банкерката ми беше интересен образ, принципно трябваше да е лошата, но много приятно ме изненадаха. А както бяха тръгнали да ги сватосват накрая майка й можеше да се вземе с бащата на Майк и да заживеят всички доволни и щастливи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се забавлявах с първи епизод. Бодигарда е голям симпатяга, но естествено девойката ще се влюби в героя на Майк.  :D

Струва ми се интересен, а и се гледа бързо, така че ще следя.

Благодарности за сериала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иххх, тези тайванци!  :icon_sunny: Всичко ми харесва, актьори, игра, сюжет, ОСТ .. ммм  :wub: 

Наистина, че малко наподобява Devil beside you, но за разлика от него е по - интересен. 

Главната ми е симпатична. Направи ми също впечатление, че Майк си е със същата визия като в Devil.. тоест имам предвид, че повечето актьори си сменят прическите за новите си участия, нямам прeтенции и тъй си ме кефи. :D  :wub:  

Става ми малко жал за Брат Цун .. / ако му казваха така де... :D / колко отчаят беше като ги видя двамата..

та още съм в началото надявам се да държи интереса до край. :panda-145:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...