Jump to content

Recommended Posts

2eVb89CgpV0Q0ztmY2lYyZeFWgC.jpg

 

Off Topic
  • 00bjKm.jpg
y74eRm.jpg
rqb7Em.jpg
oEbqPm.jpg
404Bkm.jpg
mjbXbm.jpg
wwKknm.jpg
z7gK7m.jpg
QKNx5m.jpg
KrjNDm.jpg
evRK8m.jpg
50rbym.jpg
kXERvm.jpg
8YmkQm.jpg
d4Ye0m.jpg
bwnkem.jpg
B0xZRm.jpg
72yZLm.jpg
E82ymm.jpg
AvxZ8m.jpg
XeKypm.jpg
lJVQbm.jpg
RWZyom.jpg
Y3Knem.jpg
mV3qqm.jpg
X4mNgm.jpg

 

Begonia Rouge 

Държава: Китай

Епизоди: 50

Излъчено: септември ??, 2019 -?

Излъчване: всеки ден

Мрежа: Anhui TV , ZJTV

Продължителност: 45 минути

Жанрове:драма,романтика

Субтитри: Английски

 

Участват:

Off Topic
QKXQWt.jpg

Allen Deng

Lang Yue Xuan

 

Az4gXt.jpg

Li Yi Tong

Gu Hai Tang

 

VQRVxt.jpg

Hanson Ying

Lang Yue Ming

 

4wN8Zt.jpg

Zhang Ya Zhuo

Long Mo Hua

 

oEZNzt.jpg

Alex Fong

Lang Si Nian

 

9Oppbt.jpg

Carman Lee

Feng Chun Yan

 

Krv4Jt.jpg

Howie Huang

Shi Ji Zhou

egglEt.jpg

Gao Yao Ping

Lang Qing Qing

 

qqOe2t.jpg

Bai Shan

Mrs. Shi

 

00QkKt.jpg

Dong Li Wu You

Lang Yue Xuan [Young]

lRAezgt.jpg

4088Qt.jpg

 

Xu Wang Z

i[small monk]

 

N738Et.jpg

Cai Yi Jia

Gu Xia He
KAADqt.jpg

Qi Xin Rui

Hai Tang (young) и др,

 

 

Описание:

Гу Хай Тан е красива млада жена на възраст за брак. В търсене на баща си, тя пристига в Кунян и се среща с Юе Сюен, вторият син на семейство Лан. 

Спор между тях превръща в неудобство запознаството  им, но стават добри приятели.

Гу Хай Тан намира работа във фабриката за производство на руж на семейство Лан  където привлича погледа на Юе Мин, най-големият син на семейството.

 Той живее изолирано от света заради обезобразеното си лице и никой не си и спомня съществуването му. 

За да му угоди,защото това е първото му желание от години насам, майка му скроява план да я направи снаха в семейство Лан. Юе Сюен й предлага брак.

Когато след сватбената церемония младоженците остават сами, Хай Тан ужасена разбира измамата  -  омъжена е за непознат мъж с маска на лицето - Юе Мин.

Обещавайки да излекува лицето на Юе Мин в замяна на документите си за развод, Хай Тан печели свободата си.

Юе Сюен, изпитва вина за своите действия и разбира, че обича Хай Тан.

Започва отново да я преследва, но любовта им е едновременно и страстна и мъчителна.

След като Юе Мин се възстановява, неговата мания се превръща в омраза.

Става съперник на двойката в бизнеса и се опитва да я раздели.

В същото време истината зад изчезването на бащата на Хай Тан започва да изплува.

 

Трейлър:click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

С английски онлайн :click:

 

С руски онлайн :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kлиширанко, направо ала турски сериал, но заради главния и при наличие на свободно време, на топличко, 14 епизода отметнах, което  не си е за вярване.

Може да се гледа  директно и  тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под постера, в скрито съдържание, втора снимка. Главата му е баш под полата и. Получило се е при съединяване на две снимки, но първото впечатление е такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях, като са залепени снимките, така е излязло.:D

Ето го цял целиничък УбавецОт  и съперницата  на Бегонията  за него, с плисираната  фуста.

rqb7Ef.jpgy74eRf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ако не вдигне рейтинга на сериала, не знам какво би могло. Ще му хвърля едно око. Момичето ми е много симпатично, а главния набира популярност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, bond написа:

Под постера, в скрито съдържание, втора снимка. Главата му е баш под полата и. Получило се е при съединяване на две снимки, но първото впечатление е такова.

Ми те така са се наврели една в друга снимките, Ако ги уголемиш няма да й гледа....:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Lawandula написа:

Видях, като са залепени снимките, така е излязло.:D

Ето го цял целиничък УбавецОт  и съперницата  на Бегонията  за него, с плисираната  фуста.

rqb7Ef.jpgy74eRf.jpg

Тук някъде да не се е скрила някоя Лавандулка, то такива нежни цветове и благоуханни цветя...

Най-вече рози визирам, но сред лилата има и други цветя....:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукрецике, пълно е с китки всякакви в сериала. Даже розови извлеци добиват във фабриката от ония рози от цветарските магазини.:28558:

И немой се оправдайш,че си  навряла главата на младежа под полата на момата.Потресе съфорумеца.Барем да беше сложила червена тока.:na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И измежду китките наднича един тюлен. Примерно :D

@lukreciana, момата от Кървавия романс тука с бретон ли е? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, seal_reinforce написа:

И измежду китките наднича един тюлен. Примерно :D

@lukreciana, момата от Кървавия романс тука с бретон ли е? 

 

Наднича ,наднича, по-скоро една меродия.:D

С цяло бретонище направо e Бегонията. Сички у лево, тя у десно,  но инак как  ще се отличи сред толкоз китки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

seal_reinforce

Кви са тез гифчета отдолу, туй не е Венго. Кво стана, заряза ли го, сме ни го с нещо по-

Преди 4 часа, bond написа:

Той какво? Под полата и ли гледа? На втората снимка в спойлера.

 

Ама виж,тя на долната намига, само едното й очо се вижда.... Ха-ха,голяма комедия се получи.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce, не е баш  кастрон, тоя път е на тиган, шот  има там някоя дръжка.

Ай ся, слагай и червени точки на гифовете с неприлично за източния дух съдържание . Разкриха те!:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф бе, спамъри, само ме подкокоросвате. @bond, да не земеш да ми пратиш Диспач :D
@Lawandula, аз пак съм сложила от по-свенливите. Като стигнеш дотам, ще обсъдим. И що източно неблагопрични, Уки малко ли се мляска :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След "Ashes of Love" тръгнах да "прослушвам" другите проекти на Дин Лун и дълдисах тук.

На@Lawandula може да й прилича на турски сериал, но според мен нещата са много по-зле. Намирисва ми на индийска кухня. ;) Върви ми бая тегавичко, интригите са плоски, причините за тях са очевадни и съответно интригантите са съвсем ясни, а двамата главни са толкова доброжелателни и наивно слепи във взаимоотношенията си с наобиколилите ги хиени, че чак на моменти ме вбесяват като загърбват елементарни и очевидни неща. Иде ми да ги ошамаря, белким им светне. И най-вече ме нервира туй пусто и прословуто премълчаване. Кой, какво видял; кой какво чул; кой, какво си мисли. И все едни тактични, едни уважителни, да не обидят и наранят някой.  После що стават недоразуменията и един след друг ги връхлитат проблеми. И уж и двамата умни и разумни, пък едно елементарно логическо  разсъждение не седнат да направят, ами кършат рЪце и си задават реторични въпроси. Ама карай, да се върти интригата. 

А във въпросното семейство Лан, почти всички плачат за по една неокастрена гьостерица. Някои даже за цял наръч. По-нагледен пример за определението "фурнаджийски лопати" мисля, че трудно може да се намери. 

Най-лошото в цялата тази работа е, че вече се зарибих без да се усетя :896767: и ще го добутам до края все някак, но оставам в чуденка, дали артистите сами си избират ролите или са принудени да участват в някои проекти по силата на някакви договорни споразумения, без право на възражения.

 

Като се абстрахирате от всичко казано до тук, сериалът покрива критериите на романтична история с много препятствия, семейни тайни и зли интриги /дори долни понякога/ в борбата за бизнеса,т.е. богатството  и  главната красавица, т.е. любовта. Артистите са добри, е...  някои повече от други, ама не всички го могат.  Сама по себе си историята е интересна и оригинална, но пълнежът й е в повече. Заснета е красиво, което също е плюс за продукцията.

Може да я пробвате. Пък, винаги може да се гледа с мишката, нали?

 

Между другото, бях изумена, когато в първа серия /от 24:18мин нататък/  разпознах едно любимо и познато ОСТ от... корейски сериал. Сефте засичам подобно плагиатство, ама 1:1. 

Хайде сега, задачка -закачка: Коя е тази мелодия? 

Оставям ви да гадаете, а отговорът  ще го дам в неделя вечер, ако дотогава не сте я познали. Гадна ли съм?:P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още с прочитането на пост, че пак има някакви технически проблеми , реших да избързам с отговора, че да не вземе пак да не ще да ме пусне да вляза сума дни и на някой "да му се спука любопитката" :896767:

Все пак , моля да сравните и вие, но във въпросния момент е използвано цялото това парче на въпросния сериал. Не се бъркам, нали? 

Може би бях малко негативно настроена като писах горния пост. Не, че не е вярно написаното, но явно съм се поддала на емоцията от последните /гледани / серии. 

Всъщност има и неща, които ги адмирирам. Първото е, че Хайтан-чето/ т.е. Бегония-та/, иначе казано - главната героиня,  след като беше наистина адски подличко измамена с въпросния брак /сватбата изобщо не беше фалшива, както пише в резюмето, просто смениха младоженеца /, успя да се вземе в ръце и до последно си отстоя искането за развод. Тихо, кротко, с усмивка , без панаири , скандали и разправии, без да обижда, да обвинява или нарани /вербално/ никого, но си извоюва свободата.  Бих могла да я онагледя поведението й със стрък тръстика - колкото и да се опитаха да я огънат и прекършат/т.е. да всячески да я навият да приеме брака и да се примири/, тя все успяваше да се изправи здрава и невредима. Оле, много азиатско прозвуча...:) 

 

Другото е / но пък то някак си ми беше съвсем логично още от началото, щото иначе нямаше да се завърти интригата/ , че мераклията -младоженец поне беше достатъчно почтен да не се възползва от правата си и да "консумира " брака. Все пак  комплексите и смачканата му от години самооценка заради белега на лицето му бяха здрава спирачка за  каквото и да е действие. С излекуването му започнаха да му никнат и " рогцата". Дяволските,  имам пред вид. ;) 

 

Като цяло продукцията поддържа усещането за /ин/директна реклама на козметичната им идустрия,   т.е. чрез изцяло растителна основа на продуктите държи актуалната екологична вълна, като я премесва лееекинко с щипка древна традиционност с подхвърлените в първите серии реплики, че въпросната фабрика снабдявала с руж/козметика/ императорския двор./ 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...