Jump to content

Recommended Posts

eREpQf.jpg

 

Off Topic

44D46m.jpg

wK2Kpm.jpg
QNXN4m.jpg
eRoRem.jpg
kEWEbm.jpg
dYoYDm.jpg
Bxwxzm.jpg
E2D2bm.jpg
jA4Awm.jpg
XKbKXm.jpg
eREpQm.jpg
KANmnm.jpg
lObdem.jpg

Ten Years Late Shi Nian San Yue San Shi R

Въз  основа  на мангата на Саймон Фуми:“Love White Paper”

 Държава: Китай
Епизоди: 39
Начало: 19 септември 2019 -?
Мрежа: iQiyi ,

Продължителност: 45 минути

Жанр: романтика, драма

Субтитри: Английски

 

Участват:

Off Topic
8xxNWt.jpg

Bextiyar Gülnezer

Yuan Lai

 

10AWRt.jpg

Shawn Dou

Jin Ran
 

MdOqWt.jpg

Jeremy Jones Xu

Zhao Cheng Zhi

 

KxZqDt.jpg

Cecilia Boey

Shen Shuang Shuang

 

K7Bmnt.jpg

Wang Rain

Xu Xin Yi

 

41D0rt.jpg

Jin Kim

Ding An
pWO2rt.jpg

Gao Xiao Fei

Lin Shan

 

x2PXNt.jpg

Tian Na

Victoria и др.

 

 

Описание:

Дзин Жан се отказва от високо платеното си положение в чужбина заради любовта и мечтите си. Той поема работа като главен оперативен директор на туристическа компания и се събира отново с първата си любов Юен Лай, след като пътищата им се разделят. Преследващата кариера Сю Син И пресича пътищата си с професионалния геймър Дин Ан,

но нещата не стават както е планирано, заради неочаквана трагедия не успяват да се оформят като двойка.

Джао Чън Джъ, адвокат,  постигащ напредък в собствената си практика, е също влюбен в Юен Лай,

но срещата му със стажантката Шън Шуан Шуан и нейната ярка личност внасят вълнение в иначе сивия му живот.

 

Трейлър:click:

 

Свали :click: :click: :click:

 

С руски онлайн :click:

 

С английски онлайн :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле откога го чакам. Шончо в романтична роля, нетърпелива съм да видя дали ще се справи, за драматичните, знам че може. Джереми в Дугу беше невероятен, после пробвах некъв си феникс, но това си беше бледо копие на предния. Сега ще го видя в съвременна роля и ми е любопитно какво ще се получи. Покрай тия двамата ще изтърпя Гюли Наша, поне е хубава, пък току виж се е научила и да играе... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.09.2019 г. at 16:37, debil4e написа:

Леле откога го чакам. Шончо в романтична роля...

 


На нЕкои им сЪ е приискала романтика... :D Е, те ти малка дозичка;), ама предупреждавам , че " Совите не са това , което са"... 

Off Topic

 

 

 

 

 

Всъщност, клипът с ОСТ-то е доста "по -розов".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Романтика по китайски викаш:lol2: Тюли, метни едно око, май ще е по-добре да ги заобикаляме китайците, много болезнена ми се вижда тяхната проява на чувства...:swoon: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шончо не е за изпускане.Само дето бая време се чудих, защо е след 10 години, като са минали 5 от раздялата и чак на пикника на плажа ми светна ламБата.

А  дамският стайлингът е трепач.На моменти така се зазяпвам, че  чак и Шончо пропускам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.11.2019 г. at 20:03, Lawandula написа:

...

А  дамският стайлингът е трепач.На моменти така се зазяпвам, че  чак и Шончо пропускам.

 

Цъ, цъ, цъ... И зарад' еднА стайлинг ;)  да пропускаш Шончо.  Въх! :swoon: Че и Дин Ан не е за изпускане...   

 

Майтапа настрана  -  всъщност си напълно права. 

Радост за окото е към дамския състав да е подходено с вкус и усет.  Дори семпли, елегантно - ежедневни дрехи  са за предпочитане пред изчанчените и в повечето случаи нелепо стоящи напъни за дизайнерска висша мода.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...