Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

ЗАБРАНЕНОТО ПРИКЛЮЧЕНИЕ

 

Времетраене: 139 мин.
Режисьор и сценарист: Ким Теу (김대우)

 

В главните роли:
Хан Соккю (한석규)
И Помсу (이범수)
Ким Минджонг (김민정)
Ан Несанг (안내상)
Ким Реха (김뢰하)
Ким Пьонгок (김병옥)

Чин Гьонг (진경)

Сюжет: Пред Юн Со по случайност попада "неприличен роман". Първоначално колебаещ се дали да го прочете, скоро той се вдъхновява да напише своя собствена история. Дори моли семейния съперник, скандалния капитан на дворцовата стража Куанг Хон, да нарисува илюстрациите. Скоро тяхната книга "Хококписа" става най-обсъжданата в града и дори е прочетена от Чонг Бин, любимата наложница на краля. С намесата на Чонг Бин двамата мъже биват въвлечени в интригите на дворцовия свят.


Филмът не се препоръчва за лица под 18 години!

:essub:

 

С български субтитри: :click:  :click:

С английски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм го гледах доста разпокъсано (цели два дена), така че коментарът ми няма да е съвсем обективен.

Голяма част от сценария е написан изключително еротично, което може да се каже, че бе чудесно изиграно от актьорите. По усмивките на постера на двамата главни герои, човек може лесно да си извади извода, че този филм вероятно ще е комедия ... да ама НЕ - втората част, през моите очи направо си превърна в истински трилър (изтезанията ми дойдоха в повече) :huh:

Но по-скоро флма не ми хареса! Може би, ако беше по-кратък и бяха спестили някои сцени щеше да ми хареса повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...