Jump to content

SuperM


skofiild

Recommended Posts

Супер готини изпълнения от феновете. 

31status_gza е много артистична и... динамична. 

jeffreyes, който между другото има YouTube канал и снима реакции, като интересът му е най-вече танцът - хореография и изпълнение. Ако гледате такива неща мисля, че ще ви е интересен.

sinhaeyo е направила цял клип и  нейната хореография засега ми е любима.

Малък ъпдейт. SuperM споделиха в Инста сторито си клипа на sinhaeyo (последния по-горе). Много се радвам за нея. :) Така че и вие, танцьорите, действайте! Може пък да ви забележат и да имаме бг следа в сторито на групата. Защо не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още материали, още вълнения.

Феновете са отключили в играта две снимки. 

Темин 

1e1a0346d9cf9d3b.jpg

 

И Лукас :wub:

c14b5b804d79184a.jpg

 

Да не си мислите, че свършват? 

По-късно днес очакваме и на другите мембъри. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Премиерата на сингъла "100" ще бъде на 14.08 в 1:00 p.m.KST, което е 7 ч. сутринта наше време, петък.
Значи събуждаме се и отпрашваме със 100 :D
А който желае, може да се събуди по-рано за лайф стрим час преди това, като момчетата ще представят песента, ще отговарят на фенски въпроси, щели и някакви мисии да изпълняват.

Всичко това в YouTube канала на SuperM

А днес си чакаме още тийзър снимки. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и SuperM в "Добро утро, Америка". Участието им ще е онлайн, на 20.08.

132089c1b208fec7.jpg

 

 

SM ни информираха също, че от 16.08 са планирали различни сценични изпълнения, а днес в 1:00pm KST да очакваме тийзър на видеото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да гледам ли тийзъра или не... Май ще се оставя за утре директно за песента, изненада да е.

Аз досега се нагледах на такива готини фен артове на момчетата, то не стига че те са си красиви, а пък в това завръщане направо убийствени, ама и хората сътворили тия красоти са много добри, та с кеф да си ги гледаш... /В последно време ми е мания да гледам фен артове, ама са много готини/.

Най-вече има на Тейонг, даже срещнах и заедно с Тодороки, героя който представлява той, яко...

Кай ми е много забавен тука...

 Ef-Ms-XEo-U4-AE481-F.jpg

 

Off Topic

 

Ef-KWSu8-U0-AULIHE.jpg Ef-G21-Vb-U8-AAwyo-D.jpg

 

Ef-Gmg7-CWk-AUJAb9.jpg Ef-IN0je-Uw-AIZCbk.jpg

 

Май само на Темин не съм видяла...

 

Иначе ето каква е целта на феновете, утре като излезе песента...

Ef-Moj-HUUMAE3h-AW.jpg

 

Момчетата записват в "Knowing Bros" днес, 13 август, а епизодът е предвиден да бъде излъчен на 29 август...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WE GO 100, ама как е изписано като знака за безкрайност аааа – в тийзъра му обърнах внимание  ;)
Ей такива детайли много ме зарибяват. Няма и 20 секунди матрИал, но емоционалният ми статус удари тавана. :icon_sunny: 

Как беше в текста на Kick It – I’m on a fire – kicks up high – ma roof – in the Universe…
Та така... 
#SuperM – SUPER ONE  :wub:  Задават се вълнуващи дни :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сверете часовниците... Ютуб ще ни припомни все пак ако забравим де....

Премиера утре на песента.

SuperM 슈퍼엠 ‘100' MV

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит ни първи комбек :D

Забавна песничка. 

За разлика от Jopping за която не знаех какво да очаквам, тази беше ясна, че ще е хайп и в същия стил. Всъщност изненадаха ме малко - с повечкото линии за Лукас или бъркам? 

 

Edit. Чух я вече два пъти и все повече ми харесва. Много вокали, шепнещ рап (?), изненади в смесването на частите. Въпреки динамиката, мисля, че е много по-музикална от дебютната. Супер! Браво на екипа! Клипа не коментирам, то нямам и думи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нахъсваща песничка, да. И толкова много мелодийки се сменят – има многжество интересни музикални детайли и все пак си звучи едно завършено цяло. Майстори са в това! Мисля, че в този албум също няма да има песен, която да не ми е по вкуса, ако съдя по тези, които вече знаем повече или по малко. 

Хванах и малко от предпремиерата как сладичко си приказваха и четяха някакви неща... Изглеждаха спокойни и приятно уверени, пу-пу. Ще чакаме някой да ни го пусне със субки :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...