Jump to content

SuperM


skofiild

Recommended Posts

Момчетата споделят разни неща пред Rolling Stone...

 

И тийзър към Super M X Marvel

 

Групата е спечелила наградата 'Special Award'  от 'Indonesian Television Awards 2020'!

Споделили са речта си онлайн и също така те са обявили победителите в категориите The Best Weekend TV Program' и 'Popularity Award'. 

 

И да допълня нещо към „SuperM’s As We Wish“ на което вчера в преден пост качих всички части от предаването.

Членът на SuperM и NCT Марк се превърна в драматичен актьор, за да разиграе историята на реалния роман на родителите си!

В първия епизод на новото естрадно шоу на tvN „SuperM’s As We Wish“, седемте членове на SuperM имаха възможност да участват в собствената си пет до шестминутна романтична драма. Преди да започне снимките, групата седна на среща с продуцентския екип на шоуто и говори за това какъв роман искат да изобразят.

Повечето членове на SuperM изтъкват идеи, които са виждали във филми или драми, но вдъхновението на Марк идва от истинска история: начина, по който баща му е предложил на майка му преди много години.

Марк обясни, „Баща ми е изпял на Yoo Jae Ha’s ‘Because I Love You’ на майка ми [когато той й предложи]. Затова си помислих, че бих искал да предлложа по същия начин по-късно в живота си.

Както и баща му в реалния живот, в своята мини-драма, Марк изненадва приятелката си в ресторант, като пее ‘Because I Love You’, докато свири на пиано, след което я моли да се омъжи за него.

За да се подготви за сцената, разкри Марк, той помолил майка си да го научи как да свири песента на пиано.

„Научих как да свиря песента от майка ми, така че трябваше да й кажа, че съм споменал историята на тяхното [предложение] и че ще я изпълня“, спомня си той. „Отначало майка ми ме попита:„ Защо направи това ?! “Но по-късно, след като всъщност започнахме, тя каза:„ Да те науча как да свириш тази песен, след като баща ти я изпя за мен, се чувства някак специална . „И за мен също се почувства специално.“

Taeyong коментира: „Обзалагам се, че родителите ти наистина ще се радват да видят това“, а Марк отговори през смях: „Мисля, че майка ми и баща ми го очакват с нетърпение. Това всъщност е проблемът. "

Всички членове на SuperM обаче се съгласиха, че Марк е свършил страхотна работа, разигравайки любовната история - и продуцентският персонал се съгласи. След като изгледаха всичките седем мини-драми, служителите проведоха гласуване, за да решат „най-романтичния човек в SuperM“ и Марк взе голямата награда.

Baekhyun предложи на Марк да изпрати на родителите си съобщение чрез видео и Марк се обърна към камерата, за да сподели: „Честно казано, когато за първи път чух тази история, закачах баща си за това. Но всъщност също мислех, че той наистина е страхотен [за да предложи начина, по който го направи]. Така че благодаря, че създадохте толкова готина и романтична история още преди да се родя. "

 

Mark-3.jpg

 

Kai-Mark.jpg

 

Източник+още снимки: :click:

 

А тук по този начин ще кача отново само клипчетата от романтичната драма на всяко от момчетата...

Mark

Taeyong

Baekhyun

Ten

Kai

Taemin

Lucas

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


А тук ни казват, че колаборацията в проекта SuperM е първата стъпка в проекта за сътрудничество между Марвел и СМ.
/사진제공=SM엔터테인먼트


Албумът в Apple съдържа две допълнителни пърформанс версии на Tiger Inside и 100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SuperM гледат SuperM 

 

Най-странната част в цялото видео на ONE за мен бяха пирамидите, но заради диалога  по-долу вече са любимата ми част.:D

Бекхьон: А тези пирамиди какво означават? 

Марк: Мисля, че са символ на безкрайност. 

Кай: Прилича на знак на EXO.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво излезе...

Почнаха да качват още клипчета от SuperM's As We Wish EP.1, най-вече около романтичните истории на момчетата и изведнъж.. БАМ, изпълнения...

Хареса ми това предаване, да знаете.

 

[#100] 스페셜 스테이지 #SuperM 의 파워풀한 '100(Hundred)' #원하는대로 | SuperM's As We Wish EP.1

 

[#ONE] 특급★무대 #SuperM의 'ONE(Monster&Infinity)' #원하는대로 | SuperM's As We Wish EP.1

 

Off Topic

 

[#BetterDays] 스윗달달 #SuperM 의 따스한 위로♥ #원하는대로 | SuperM's As We Wish EP.1

 

 

Останалите клипчета:

Клик

 

Ако това ви е малко, ето още...

Днес качиха клипчета от участието им в Sketchbook на 11 септември.

Off Topic

 

TAEMIN(태민) - Hate Everything [Sketchbook / ENG / 2020.09.11]

 

Ten&Lucas - Bad Alive(Dance Performance) [Sketchbook / ENG / 2020.09.11]

 

SuperM - 100 [Sketchbook / 2020.09.11]

 

Mark(마크) - Bad Smell [Sketchbook / ENG / 2020.09.11]

 

SuperM - Dangerous Woman [Sketchbook / 2020.09.11]

 

SuperM - Tiger Inside(호랑이) [Sketchbook / 2020.09.11]

 

 

SuperM споделиха своите мисли за новото им риалити шоу „Mtopia“!

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интервю към  E! Red Carpet & Award Shows:panda-145:
Хареса ми много ONE (Monster & Infinity)  . Танца  е на ниво. Няма да спомена високите тонове на Baekhyun, но високите на Тен - браво на детето. Кърти ги  :es:

Taзи кутия на SM беше добра :D

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pororo-то на Кай беше страхотно :D

SuperM Boys Pick Their Favorite Songs, Albums & More | E! Red Carpet & Award Shows

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клипа има вече над 10 милиона гледания :panda-145:

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, eowina написа:

Ами излезе ми, затова го качвам...

Може да има и снимки, но тях пишещите редовно тук да ги попълнят.

 

Това Кай ли е там, горе? Леко поразсъблечен? Хм... Интересна гледка ще си имат в Холивуд.

А днес качиха MTopia в канала на СМ.

Засега епизод 3, по-късно и следващия.
Между другото, това предаване е абсолютен кеф. Признавам, далеч по-забавно ми се струва от EXO Ladder 2.


И 4 епизод.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


SuperM - видео за Grammy
Като част от програмата на GRAMMY Museum - Home Series, модераторът Скот Голдман разговаря с оглавяващата класации супер-група SuperM за създаването на първия им пълен студиен албум Super One. SuperM събира заедно седем невероятни артиста: Темин от SHINee, Бекхьон и Кай от EXO, Тейонг и Марк от NCT127, и Лукас и Тен от WayV. С излизането на мини албума им през октомври 2019 г., те създадоха история ставайки първата азиатска група дебютирала под #1 в Билборд 200. Новият им албум Super One излезе на 25.09 и песните в него предават позитивно и силно послание.

Off Topic


As part of the GRAMMY Museum’s Programs at Home series, Moderator Scott Goldman talks with chart-topping K-pop supergroup SuperM about the making of their first full-length album, Super One. SuperM brings together seven outstanding artists: SHINee’s Taemin, EXO’s Baekhyun and Kai, NCT 127’s Taeyong and Mark, and WayV’s Lucas and Ten. With the October 2019 release of The 1st Mini Album ‘SuperM’ EP, SuperM made history as the first Asian artist to debut at No. 1 on the Billboard 200. Their new album, Super One, was just released on September 25 and features songs with a positive, powerful message.

 

Въпрос: Звученето на песните ви, в момента си мисля за Jopping, сякаш някак предизвиква к-попът и западните стилове. Доколко е важно да откроите звученето ви от другите к-поп групи?
Бекхьон: Всеки един в тази групата е толкова талантлив. Способни сме да изпълним песни, които да бъдат в различни жанрове. Всъщност мисля, че това, което откроява най-много SuperM са способностите на членовете. Всеки един пее и танцува много добре. Независимо как се променят частите (в песента), всеки е достатъчно талантлив да изпълни всяка от тях. Това, което бих искал хората да знаят е, че ние сме много силни изпълнители.  Затова искаме да представим много песни, чийто акцент е изпълнението. Така че, искам хората да се фокусират на изпълненията, когато мислят за SuperM. И с тези изпълнения, особено музиката, искам хората да ни запомнят с различните жанрове, които включваме като песни в предстоящия албум, и как членовете на групата могат да изпълнят всичко. Искам да ни запомнят като мулти талантливата група SuperM."


Twitter GRAMMY Museum
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод година от дебюта на SuperM ни питат коя е любимата ни песен на групата. 

Който желае може да даде гласа си ТУК

Резултатите ще бъдат разкрити в лайф по повод юбилея на 4.12 в 12:00. KST. 

(аз лично гласувах за Tiger Inside, но признавам, че ми е все по-трудно да посоча любима песен.)

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнаха да се появяват клипчета от 2 епизод на SuperM′s As We Wish

[미방분 선공개] 오늘은 #SuperM 이 ♥훈남알바생♥ #상암동내부자들 #원하는대로 │SuperM's As We Wish EP.2

Off Topic

 

 

 

[#하이라이트#] (축)깜카 대성공(하) 안절부절 미어캣 재질 태용×마크×텐 모아보기.zip #원하는대로 | SuperM′s As We Wish EP.2

 

[#하이라이트#] 알바생이 꽃보다 예쁘면 어떡해요,, 태민×루카스의 일일 꽃집 알바 체험기.zip #원하는대로 | SuperM′s As We Wish EP.2

 

Обаче са се разделили и всеки прави различни неща.

Представяте ли си какво е да сте обслужвани от някой от тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SuperM за Apple Music, вчера, 1.10.2020 г.


А това е линк към лайфа им днес - Twitter Blue Room (с англ. субтитри и коментарите е чатбокса, готино е) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Кай и Бекхьон мият коли в предаването As We Wish.
И в една от колите намират червило и обици, които не са на жената в семейството. 
Израженията им са безценни. :D
Фонова музика - Power & Ko Ko Bop by EXO :wub:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай, годишнина ли имаме...:wub:

#One_Year_with_SuperM

 

Ejabbta-UYAU6ujw.jpg

 

Изненадах се като го видях, аз дати въобще не помня...

 

Утре в 6 часа..

Super ‘One’ Year with SuperM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/2/2020 at 11:02 AM, kandala said:

По повод година от дебюта на SuperM ни питат коя е любимата ни песен на групата. 

Който желае може да даде гласа си ТУК

 

 И аз се отчетох — с ONE (Monster & Infinity).

Те така или иначе са ми любими всичките от първо чуване - няма една дето да не ми харесва и си ги избирам според настроението за слушане, та реших да е тази, понеже освен епичното й звучене е като сублимация на цялата идея за СуперМ – единството... на каквото се сетим  :wub::wub::wub:   Нещо такова им написах, малко по-засукано разбира се, в мястото за коментар, което са включили :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е търсен такъв ефект и всъщност идвайки да споделя тук, си правя връзката, че днес празнуваме на SuperM една годинка.
Та ето едно събитие, което се отганизира под идейния подтик на тяхното мото за единство и синергия: ЛИНК
И копнато инфото:
Kафе-книжарница АЗБУЧНИКА Българско Веге Общество и FreeVISION Медия ви канят да отбележим заедно
Деня на Народното Будителство
и Световния Ден на Веганството
с трапеза за ежедневие с вдъхновение
:wub::wub::wub:
В ПРОГРАМАТА
* кратки презентации, видео прожекция, веган почерпка
* викторина с награден фонд, осигурен от организаторите
ГРАБНИ историческа книга, веган продукт или албум на #SuperM и #EXO

 

1 ноември, 2020

15 часа

София, Азбучника (до ВИАС и пазарчето на Римската стена)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво като си бях сложила аларма, подсещане и нотификация като проспах всичките?
Срам и позор. Сега ще трябва да чакам още 12 месеца, за да "празнувам" с момчетата.

Честита първа годишнина на най-обичаната и мразена, най-подценяваната и възхвалявана група на годината!
Надявам се SuperM  да отбележи още много години и страхотни моменти заедно!
Да вървят все така напред и да преодоляват препятствията по пътя нагоре!
И да продължават в същия дух както със Super One! :)

Като говорим за албум знаете ли коя се оказа най-харесваната песен от феновете?
Wish You Were Here


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май пак започнаха да качват изпълнения от SuperM′s As We Wish, този път към епизод 2.

#SuperM '호랑이(Tiger Inside)' 슈퍼엠의 파워 200% 무대★ #원하는대로 | SuperM′s As We Wish EP.2

 

#SuperM 'With You' 슈퍼엠의 {원하는대로} 펼쳐진 무대♥ #원하는대로 | SuperM′s As We Wish EP.2

 

#SuperM 'Dangerous Woman' 슈퍼엠의 로맨틱 하모니♥ #원하는대로 | SuperM′s As We Wish EP.2

Off Topic

 

 

 

Има и доста качени нови клипчета от самото предаване, що така на части и в различни дни го качват, идея си нямам...

1  2  

Individual Short Drama (NG Cut)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Място, където да качите ФЕН АРТА си, ако желаете.

Official Tumblr

 

Super One дебютира под #2 в Billboard 200, с продадени над 101 хил. копия в САЩ. Фенове се шегуваха, че израза в песента '100' - "We go hundred", била именно, че се канели да стартират с такива продажби. 

 

И Тейонг за ELLE Korea. 

OMG :wub:

6e0a5764e6d54744.jpg

 

Бек, Марк и Тен

ba60e07d45d9841e.jpg

 

Темин и Тейонг

dae8fa157f381e49.jpg

 

Общи 

Off Topic

 

Тази може и да я имаме, но колкото повече толкова повече. 

aea3cda0df585164.jpg

 

961646e7f920225c.jpg

 

a7c86eec2df30c8a.jpg

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...