Jump to content

SuperM


skofiild

Recommended Posts

SBS с Бекхьон-ъпдейт, като са избрали негова фен-камера от изпълнението на "Jopping" и заглавието "Липсва ли ви капитан Бек?/Не ме е грижа, дори и сцената да изгоря" :)
@ivaiva, цъкни на 3:26 мин. от видеото



Ах, как ми липсват и на мен SuperM.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 21.07.2022 г. официалните фен-клубове на СМ артистите ще бъдат преместени на нова онлайн платформа, а LYSN ще остане като обслужваща за Bubble. В съобщението на почти всички пишеше, че официалното (платено) членство на феновете, т. нар. ACE, се удължава до 20.07, а допълнителна информация за новия сайт ще бъде предоставена по-късно. 

В съобщението до фен-клуба на SuperM пишеше само, че членството ни е до 20.07, новини за групата ще получим чрез соц. мрежи на компанията, благодарят за подкрепата.

На какво ви мирише? :cry:

879e511a4362582c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.10 СуперМ навършиха 3 години.

Много мразена, но повече обичана, една от най-талантливите и харизматични групи не е забравена.

 

(Все още) безименният фендъм получихме прекрасен подарък за годишнината.:)

Първо социалните акаунти на групата публикуваха снимка на празнична торта по повод годишнината.

Не се смейте! Не е котка, нито е клон. Тигър е. Просто има... дълго тяло.
Изображение

След което качиха кратко поздравително видео, което не знам защо са свалили.

Замествам го с практиката на "100", която изненадващо публикуваха през ноември. 

 

 

И накрая вчера ни довършиха с ДЕНС ПРАКТИКАТА НА "JOPPING", качена на SMP Floor!!! Всъщност води се "ръководство за оператора", но щом го наричаме денс практика - нека е такова.

 

 

За съжаление трябва да споделим и една тъжна новина.

На 3.10 внезапно почина артистът, който сътвори забележителното платно за "Tiger Inside" - Kim Jung Gi.

Работата му със SuperM беше забележителна.
Изображение

 

Изображение

 

Ако искате да разберете повече - в този ПОСТ (спойлера) е моят превод на видеото, посветено на творбата на художника, където самият той разказва за нея и вдъхновението си.

:(

Нека почива в мир!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова година на всички, които харесват групата!
Официално - 2023-та ще е годината на SuperM.

 

 

По-рано се появиха слухове, че има вероятност групата да се завърне с нови членове (ротационна концепция, на принципа на GOT), но ако текущите мембъри не се съгласят и решат да запазят състава, то ще продължи какъвто е.

Е, ще поживеем, ще видим.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...