Jump to content

SuperM


skofiild

Recommended Posts

Официалният ТикТок акант на групата е качил кратки клипчета с танцовото предизвикателство на WE DO.
Порадвайте им се, скоро може да не получим друго от тях. :( 

Тен

Off Topic

 

 


Лукас

Off Topic

 


Марк

Off Topic

 


 


Кай

Off Topic

 



Тейонг

Off Topic

 


 


И бъдещите ни войничета. :cry:
Бекхьон

Off Topic
 


Темин

Off Topic

 


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туит от PRUDENTIAL UK с кратко видео в което Бекхьон, Кай и Тейонг споделят любимата си част от хореографията на We Do. 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В качеството си на лица на PRUDENTIAL SuperM щели да имат фен среща и онлайн коцерт (???) на 7 август. 
Изображение

Изображение



Дали и как ще се осъществи тази работа не знам, но пък знам, че това изпълнение е много готино. Вижте го, ако сте пропуснали. :) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ексклузивно интервю на SuperM за Metro Style
"Момчетата от к-поп групата SuperM говорят за страстта си към танца, фитнеса и хитовата си песен WE DO"
39c21eb1-309f-4f05-abd0-ab13275c7a2e_super%20m%201%20(1).jpg

Една красива снимка на Тейонг с текст :"Тейонг се е научил да свири и на двете - пиано и китара."
Изображение

И на Кай. "Кай е искал да бъде професионален балетист. Но баща му го е да помисли за к-попа, примамвайки го с игрална конзола. Малката инвестиция се отплаща на всички ни."
Изображение

Тук линк на който обясняват как може да се спечели мърч от колаборацията на SuperM x Prudential - WE DO, както и билети за виртуалния концерт на групата (аз продължавам да се чудя...), участието е до16.07.
WeDoDanceSG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има награда за най-смирен фендъм то това сме феновете на СуперМ. 

Много ми е домъчняло за момчетата и макар надеждата да ги видим скоро заедно да е малка, честно казано, продължаваме да си ги обичаме и чакаме.
Изображение

Клип от играта им "Кой съм аз" по време на промоциите на Super One. 



Както и един микс от изпълнения на Tiger Inside бръм-бръм-рррр-ррра

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SuperM (без Бекхьон) реагират на танцови кавъри на фенове за кампанията WE DO. 

Както накрая каза Темин: "Заради Ковид трябва по-често да сме вътре (затворени), но не трябва да стоите неподвижни, без движение. Има много начини да се забавляваме. Ще се радваме да се включите в нашата кампания, но дори да не го направите се надявам да продължавате да правите неща, които ви дават енергия."

Сладури. Липсват ми. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес момчетата гледат и обсъждат кой има най-уникален костюм при изпълнение на WE DO CHALLENGE.:)


Извън кампанията - тук SupeM просто правят света по-красив.
Изображение

А аз рязко захаресвах розовия цвят.:D
Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата сега пък гледат кои видеа най=добре предават духа на капанията WE DO.
За мен лично тук са най-добрите видеа на фенове. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам...
Концертът на SuperM, който не вярвах да се случи, тече в момента.
За съжаление Кай, самоизолирал се след тест за Ковид, не може да присъства, Темин и Бекхьон са в казармата, но са записали своите части от изпълненията.
Общо взето имаме един мини NCT-концерт, но им се радваме и очакваме деня в който ще видим отново заедно момчетата.


В спойлера може да видите моменти от предварително записани изпълнения, някои от които и с Кай. Има и запис на певеца Тейонг, който е поел частта на Кай при изпълнението на Wish You Were Here.

(трябва да отворите самия туит)

Off Topic

 


 

 

 



Инста сторито на Тейонг - кадър от концерта с образа на Бекхьон и целувчица. Явно Бек липсва не само на нас.
Изображение


Да ви кажа,много се надявам в някакъв момент да пуснат официално записи на изпълненията. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се порадваме на още едно изпълнение, преди да са го свалили - WE DO, предварително записана с Кай, както и официално качена снимка в LYSN приложението.
Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да оставя няколко снимки на TY от концерта вчера, на които попаднах случайно.
Все забравям да отбележа, но всъщност събитието е било виртуален концерт и фен среща в едно.
Изображение

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още малко от SuperM и концертът фен-среща We DO. 

Това уж трябва да е хайлайтът или иначе казано най-забележителните моменти от събитието. 

Да ви кажа малко ми е тъпо. Лукас не е изтрит или замазан, вижда се на общите кадри, но осезаемо липсва близък план на усмивката му. 

От друга страна разбирам защо е така, още повече, че цялата кампания е имиджова и е под крилото на голям  рекламодател. Чух, че и Корея Еър са скрили от сайта си рекламата със SuperM, което ме натъжи още повече. 

Групата е микс не само от участници в други формации, но така също и междукултурен. Китайски гражданин, американски - какъвто е Марк, Тен е с тайландски паспорт, едни от най-големите звезди на Корея. И тези няколко души бяха избрани за лице на националният авиопревозач на Корея. Сигурна съм, че много хора не са били във възторг и нямам предвид само сред к-поп феновете. 

Ако Лукас си е позволил държанието в което го обвиняват, то наистина е адски незряло от негова страна, защото участващите в такава група нямат отговорност само към себе си.

Както и да се развият нещата, вярвам, че Лукас ще действа по-разумно занапред. Аз лично си мисля, че по някое време нещата ще утихнат, ще го видим отново с момчетата (SuperM и NCT, WayV). 

(знам за слуховете, които се въртят - как фенове се организирали и доказали, че е е невинен, но това ми звучи също толкова несериозно, колкото и постовете в които фенове "задружно" го обвиняват в нещо. за достоверен приемам само официален източник и затова не съм публикувала нищо по темата). 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз тотално се обърках със сагата Лукас. Уж имаше сигурни доказателства,

после излязоха нови още по-притеснителни слухове, после феновете се вдигнаха и 

разкриха, че всичко било лъжа и името му било изчистено. Обърках се вече......

Дано това не се отрази пагубно на кариерата му и най-вече на останалите момчета,

защото те нямат никаква вина и е супер несправедливо толкова труд и усилия да отидат напразно.

Оптимист съм, до няколко месеца може всичко да се размине. Простотиите, защото за себе си,

приемам че има и нещо вярно в цялата работа, ги отдавам на младостта и неопитността на Лукас.

Вярвам, че се е взел поука и вече си е научил урока по трудния начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SuperM е една от най-успешните к-поп групи и същевременно една от най-спорните. То пък май двете често вървят ръка за ръка. 
Гледах си днес за NCT127 и си мислех за момчетата тук, в тази тема. Как още с първия си мини албум, с дебюта си постигнаха #1 в прословутия Билборд, а година по-късно #2 със SUPER ONE. Дали пък, ако не бяха нещата с Лукас, нямаше да ни зарадват с някой сингъл тази година? Чудя си се просто.:)

 

И в шеги и закачки, както се казва, мина година от излизането на първия им студиен албум. 

SUPER ONE на SuperM наистина беше един от най-добрите албуми на 2020 г. Само човек с предразсъдъци може да отрече качествата му, независимо дали музиката е в негов стил или не. Всъщност албумът предлага страхотно разнообразие от жанрове и ако слушателят подходи непредубедено със сигурност ще намери нещо, което да му хареса.
Става ясно, че групата ми липсва, нали? Не само на мен, а на още много фенове, които за разлика от пишещата са пълни с талант и креативност. 
Ето, дори и сценарий на филм могат да измислят.
Изображение

 

Такааа... Имаме си Злодей, който ще бъде изигран от Бекхьон, разбира се. :D Обичащият злодея ще се изпълни от the one and only Тейонг, нали е голям фен на батко си. Кай? За него е ролята на Балъка, тоя дето все си няма късмет, мхммм. Темин ще спасява 'сичко живо наляво и надясно. Марк - решено, той ще е Отвлеченият. Тен ще е приятелят-подчинен (на кого не е ясно, но гледайки постера май клони към тъмната страна?). Накрая макнето Лукас. Ама са му подбрали най-точно ролята, тази на Безразсъдния.:lol2: 

 

Четох някъде, че вчера SuperM се е трендвал в Япония. Било е заради кавъра на една група - INI, които по някакъв повод са изпълнили Jopping.

Off Topic

 

 

 

 

 

Нещо, което ме разсмя.
Статия със заглавие "ТОВА СА 10-ТЕ НАЙ-ПОПУЛЯРНИ К-ПОП ГРУПИ 4-то ПОКОЛЕНИЕ, В 16 РАЗЛИЧНИ СТРАНИ"

Изт.Koreaboo

SuperM са класирани сред десетте най- в Корея (8), в Япония (8), в Тайван (7) и в Испания (6).
Забавно ми стана не за друго, а защото в групата имаме представители от 2-то поколение на жанра, какъвто е Темин; минаваме през 3 и 3,5 поколение с Бек, Кай, TY и Марк; накрая стигаме до айдъли дебютирали в 4-то поколение - Тен и Лукас от WayV. 
Четях, смях се, развеселих се. Даже си мисля - докато всичките ни хубавци минат казарма и издадат нов албум, дали няма и с 5-то поколение да се съревновават? :lol2:

 

 

Поздрав за всички четящи с една песничка, която винаги ме усмихва.
SuperM - With You:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита 2-ра година на SuperM. :)

Кога ще ги видим отново заедно не знам, но съм сигурна, че ще се случи и аз ще съм тук, за да ги подкрепя. 

7e47cba0382979b4.jpg

 

05a5ec12e7b02aae.jpg

 

I Can't Stand The Rain 

 

With You :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...