Jump to content

SuperM


skofiild

Recommended Posts

Слагам тук тази новина (достигнала до мен благодарение на kandala ;) ),
защото май e най-подходящо място като сборен пункт. 

И Су Ман е спечелил наградата за принос в к-попа за 2020 ("K-Pop Contribution of the Year") на 2020 Gaon Chart Awards. 
 

Линк към titter пост.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започваме седмицата с позитивизъм.
Gaon Album Chart за втората седмица на 2021 г. изглежда така:
97c8c876278af54e.jpg

Харесва ми, определено. 
Постнах го тук, защото не го очаквах и бях приятно изненадана. :D
А междувременно SuperM - The 1st Mini Album, е на 13-та позиция и се качва нагоре в класацията.

Това пък просто е супер сладко - слънцето и неговите слънчогледи.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесни новини днес :wub: 
Много благодаря за споделянето @kandala – за мен лично е голямо улеснение, иначе сигурно половината неща щях да ги изпускам! 

P.S. Това със слънчоглетие всеки път като го виядя и се узмихвам до уши – много добър кадър и още по-добро весело илюстриране  :es::inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже цари затишие малко около тях, аз да си поддържам огъня ;) Какво може да е общото между Kai, Ten и легендата за Сизиф с неговия камък? Е, който иска, намира, както се казва. На мен наистина ми беше интересно как се получават нещата понякога, а Кai ме усмихва до уши с неговия ентусиазъм в игрите :panda-145:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRUDENTIAL започнаха кампанията си с участието на SuperM, като защитници на позитивноостта, здравето и менталното благоденствие. 

e3da379a293c1113.jpg

 

a7279c7f7bf5dbf7.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И преди да е изтекъл 14 февруари нека отбележим навършването днес на техните 500 дни от дебюта...

lKyQ6.jpg

 

l4MXE.jpg

 

Един готин пост в Туитър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размърдаха се. Току виж наистина ни изненадат с комбек. 

Как е направен клипа One (Monster&Infinity) - по няколко думи от момчетата и екипа създал песента.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SuperM се присъединяват към кампанията на Global Citizen - лидери, артисти,филантрипи и други, като част от плана за възстановяване на света.
Нека се възстановим заедно!

Очакваме глобално онлайн събитие на 25.09.2021 г. 

75e71c7652d5ca8b.jpg


smtown live culture humanity | Explore Tumblr Posts and Blogs | Tumgir

 

Off Topic

In 2021, we’re joining @GlblCtzn

to bring the world together and unite Global Citizens, leaders, artists, philanthropists and more as a part of the Recovery Plan for the World. Let’s recover better together: http://glblctzn.me/theworldrecoveryplanaction

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я реакцията им към песента на SHINee.

Бекхьон ли беше този, който спомена, е ще я има..

SuperM Reaction | SHINee ‘Don’t Call Me

 

П.П: Сега четох една статия за тази реакция и най-ми хареса това:

Маrк, самопровъзгласил се фен на SHINee, разказа колко страхотно е да види отново SHINee, докато Taeyong направи комплимент на способността на Key да осъществи концепцията. Останалите членове също посочиха, че са изненадани от гласа на Onew, както и от мощната харизма на Minho. След това Taemin изглеждаше доволен да чуе толкова много комплименти от своите членове.

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представяме ви V.I.P. членовете на фен клуба на СуперМ, както и двойния агент И Темин. :lol2:
Изображение

Изображение

Краткото видео, в което агентът се саморазкри скриваме в спойлера

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорихме си с една симпатична съфорумка за SuperM и колко много си ги обичаме.
Затова слагам нещо сладко, което да ни напомни да се кръстим за скорошен (дано летен) комбек. :)

В лайфва днес на WayV Тен сподели, че лесно забравя хореографиите на песните след приключване на промоциите, при което Янгянг му казва: "Няма проблем. Ти имаш много групи - SuperM, WayV, NCT". Тен се разчувства и искаше да го гушне, но малкия избяга.

Off Topic

 

 


Успял е накрая. :wub:
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRUDENTIAL започнаха да подсказват за бъдеща активност на SuperM.
На сайта си имат и брояч.
Очакваме нещо на 9.04.2021 г. :)
Изображение

Изображение

 

Off Topic


Изображение



Изображение

 

Off Topic


Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постепенно PRUDENTIAL качиха снимки на всички от групата и отново напомниха да очакваме нещо ново от SuperM на 09.04.
Какво ли? Обещават да победят стреса, да предизвикат емоции, да покажат класа, да танцуват.
Така поднесено има ли човек, който да не очаква с интерес какво ще ни представят момчетата? :)
Изображение

 

Off Topic


Изображение



Изображение

 

Off Topic


Изображение



Изображение

 

Off Topic


Изображение



Изображение

 

Off Topic


Изображение



Изображение

 

Off Topic


Изображение


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде вече и SM да ни погъделичкат по повод очаквания сингъл. 

Инстаграм 


K-pop Evolution - Еволюция на к-попа
Документален филм в седем части, създаден от YouTube Originals, който ще може да се види на 31.03.2021 г.
Както казват създателите: "Какво е к-поп? Как така нарастна до световна забележителност? Това е нова поредица в седем части, която ви казва всичко, което трябва да знаете - от историята до създателите на хитове, фендъмите и още - разказано от перспективата на тези, които бяха там. К-поп Еволюция отчита световния феномен. С участие на SuperM, H.O.T., BoA, Super Junior, KARA, Wonder Girls, Kanf Daniel, Sandara Park (2NE1), Red Velvet, EXO, NCT, (G)I-DLE и Pentagon"

Off Topic


What is K-Pop? How did it rise to worldwide prominence? This new 7-part series tells you everything you need to know – from its history to its hitmakers, its fandoms, and more – told from the perspective of those who were there. K-Pop Evolution is the definitive accounting of a global phenomenon. With appearances from SuperM, H.O.T., BoA, SUPER JUNIOR, KARA, Ha:tfelt (Wonder Girls), Kang Daniel, Sandara Park (2NE1), Red Velvet, EXO, NCT, (G)I-DLE, and PENTAGON.


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRUDENTIAL ни обещават новото видео на SuperM да бъде забавно и да окуражава хората да бъдат по-активни и да водят здравословен живот.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един ъпдейт от компанията PRUDENTIAL.
"НИЕ ПРАВИМ уелнес както никога преди.
Гордо представяме многоочакваното видео We Do, представено ви ексклузивно от Prudential и SuperM.
Бъдете готови да бъдете отнесени."
Премиерата е утре, 19:00 KST.
Аз - готова, да видим колко пък ще ни отвеят.  :D

Изображение


Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе песента We Do на SuperM. 

Енергична, забавна песничка, чудесна за рекламна кампания ориентирана към общественото здраве и благоденствие. 

Щом ми се дотанцува, значи си е изпълнила целта. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...