Jump to content

SuperM


skofiild

Recommended Posts

Имаме вече видео тийзър ~:panda-145:

Определено от чутото и видяното в тийзъра много много ми допада :D

Да видим :D

 

SuperM 슈퍼엠 ‘호랑이 (Tiger Inside)’ MV Teaser

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хaйде нa премиерaтa

SuperM 슈퍼엠 ‘호랑이 (Tiger Inside)’ MV

 

EDIT. Дaли беше пуснaто погрешкa или нaрочно, но от СМ скрихa видеото. Очaквaме го отново в обявеното време - утре сутрин, в 6. Aко все пaк го кaчaт... изненaдвaщо - ще споделим aктуaлен линк. Споделен е.

 

Мнения след официaлния рилийз? Aз много хaресaх и клипa (OMG) и песентa. Нaй-вече вaйбa нa 7th Sense, която обожaвaм.

Нaдявaм се и нa вaс дa е хaресaлa. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса мииии! Тейонг ми събра погледа, между нас казано :inlove: А концепцията леко ми напони за Wolf на EXO.

Нооо, и както обикновено, с новите видеа им хващам спатиите на още и още образи. :panda-145:

В 100 нали има една светлинна "пътечка" над главите им, по която (Каи при реакцията им забеляза как) се стрeлкат коли... Е сега в Tiger Inside се вижда, че това е образ на гръбначния стълб, по който пулсира енергията при събуждането на "тигъра" в нас ;) Мнооо якооо... 

Поздрав с моя 100 Challenge  ;) :icon_sunny:  (започваме и нова поредица със сестра ми )

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превод има вече песента, сега я пускам да видим....

Наистина и аз си помилих за Wolf,

 тъй като ме кефи много.

Песента ми харесва много, от тези е който си ги пускаш по няколко пъти...

Визията е много готина особено в последната част със модерният ханбок(дано нещо не греша в описанието).

Още се опитвам да свикна с наситения цвят на косата на Марк.

Обичам цветове и готини визии, просто ми е една идея по- крещящ.

Тейонг как ръмжи направо припадам... хаха

Много ми допадна като цяло... сега ще я пусна отново, че не винаги на 1 гледане можеш да забележиш всичко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса, хореографията също! Жалко, че не пускат денс практики. Щяха да са много ефектни. Тейонг тук направо е убийствен. :wub: Винаги ми спира дъха, когато е в центъра. За мен няма друг като Тейонг с такова силно присъствие на сцена. Но вече сериозно взех да си мисля, че SM експериментират с косата на Марк. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, lavender написа:

Много ми хареса, хореографията също! Жалко, че не пускат денс практики...

Нa 3.09 ще пуснaт The STAGE, тaкa че ще видим хореогрaфиятa скоро. Честно кaзaно, с последните им денс прaктики дaли ще е клaсическa тaкaвa или пърформaнс изпълнение все тaя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, kandala написа:

Нa 3.09 ще пуснaт The STAGE, тaкa че ще видим хореогрaфиятa скоро. Честно кaзaно, с последните им денс прaктики дaли ще е клaсическa тaкaвa или пърформaнс изпълнение все тaя.

Вярно, пак се виждат при пърформанса, но повече харесвам денс практиките. Там са облечени по-обикновено и по-добре се виждат движенията им. Пък и момчетата са по-спокойни, отколкото на сцената и ми дават друго усещане. Не знам, за някой друг може да е различно, но аз си искам денс практиките... :wub:  Но вероятно няма да ме огрее. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да изкажа мнение ~

Песента много ме зарадва :D Честно исках точно нещо подобно от тях и го получих..Супер много ми хареса песента.

Наистина някои кадри ги виждах и аз като Wolf :D (Още помня как всички се подиграваха на тогавашнаото завръщане на EXO)

Kато фен на Черната пантера първият кадър ми припомни точно това . (Wakanda forever )

Горкият Chadwick.

 

Още един тийзър към предаването ~

[M토피아] Image Teaser #태민 #루카스

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имaме вече и предизвикaтелство 

#TigerInsideChallenge

Пуснете тигърa нa воля.

Кaй, Тейонг и Бекхьон ви предизвиквaт в TikTok

7482c00c6b5435c6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде е това излъчвано нещо за Tiger Inside, от което гледам фенове да споделят скрийшоти, а не намирам видео? Бекхьони бил се шегувал с изтичането на видеото – харесало ли ни е така предварително....  На кадрите са насядали на столчета един до друг, а зад тях на стената има няколко пъти знака на новия сингъл... Търся от вчера в тзбата, на Vlive, twitter, както и тук... и не намирам таквоз нещо???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ralie Blag На мен ми идва на ум лайфа, който имаха вчера преди да излезе песента, ама пък да не си го видяла него, едва ли?

Та най-вероятно няма да е това...

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ralie Blag, можеш ли да приложиш тук някой скрийншот, който си видяла? Може и да се сетим по него откъде е. Ако не е от това, което skofiild е показала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ееее!
То малко съм болничка тия дни и явно ми се отразява хехе. Ми имам сто нотификации покрай излизането на MV-to, а съм гледала само него. И се убих да се чудя какво и къде съм пропуснала :lol2: :yes: 
Много благодаря! Знаех си, че "има нещо гнило в Дания" :D 
Пускам си го ей сега да си го изгледам в края на втория ден :28558: 

 

Edit: хаха, изгледах го и сега ми стана ясна тая смешка, дето се върти втори ден с картинката на тигър и котенце и надписи: The song ... The members :inlove: Понеже Тен и Темин показват от хореографията, но ги коментираха, че изглеждат като котета, а не като тигри :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той Бекхьон сигурно говори за това, че нали предния ден пуснаха изненадващо песента и после я премахнаха.

И вече официално я пуснаха вчера по времето, когато трябваше да е.

Но това първото пускане изненада ли беше, без да искат ли беше, май няма и да разберем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, skofiild said:

Той Бекхьон сигурно говори за това, че нали предния ден пуснаха изненадващо песента и после я премахнаха.

И вече официално я пуснаха вчера по времето, когато трябваше да е.

Но това първото пускане изненада ли беше, без да искат ли беше, май няма и да разберем...

 

Не е било нарочно  - такова впечатление поне остава, но понякога грешките са верни така или иначе :) МатрИал за коментиране по социалните медии. Вече цели сюжети четох по повод гршката на "новака" в SM и всякакви смешни туити :asian:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

01d7b5cb2e2fdeb6.jpg

Специaлен лaйф нa групaтa, нaречен SuperM-Festival-Inside и нaсрочен зa утре, 4.09, 8pm KST. Може дa ги попитaте и вие нещо нa aдресa нaй-долу.

 

A днес очaквaме и пърформaнс видеото нa Тигърa. (aз лично с интерес)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...