Jump to content

SuperM


skofiild

Recommended Posts

И мен "едва" ме заинтригуваха, еле пък с тия визии  :inlove: , които обаче вече са променили, доколкото виждаме :) 


Тейонг и Марк...

Spoiler

 

 

Иии, препоръчаните филми от Марк:

Hacksaw Ridge, 2018
Eternal Sunshine of the Spotless Mind, 2004
Extreme Job, 2019

Spoiler

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/25/2020 at 3:10 PM, skofiild said:

А какво ще имаме утре, че аз нещо пак не съм разбрала....

 

Утре в 9 сутринта наше време е концерта на SuperМ Beyond Future от проекта на SM  Beyond LIVE - с допълнителни някакви ефекти при излъчването и поне една нова песен! Те половин албум ще издадат преди да го издадат реално, хехе. До тук имаме поне три нови песни - With You, Dangerous Women и солото на Лукас Bass go Boom – и трите супер сладурки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концертът беше страхотен. 

Благодаря за възможността! 

Момчетата бяха много готини. Взаимодействаха си с публиката, онлайн бяха включени фенове, някои от тях имаха възможност да се поздравят с групата, а самите изпълнители бяха подготвили кратки поздрави на няколко езика, много сладко се получи. Момчетата изпълниха солата си, пяха песни от първия си албум, разбрахме, че очакваме втори, а SM се заканиха, че ще предприемат правни действия срещу хората стримващи концерта.

Докато свалят нещата от Тубата, нека се порадваме на една от новите им песни - Tiger

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много се радвам, че такова нещо се осъществи с прекрасни близки визии, при които изпълненията на Тен и Тейонг просто разцъфтяха пред погледа ми сега – преди на живо не можах да ги усетя така! Спестиха хубавите With You и Dangerous Women, но пък ни издадоха още един куп нови песни – ето частички от We Got и Drip,. освен горната Tiger... Отсега мога да кажа, че съм влюбена във всичките до една вече :wub:

Междудругото това "hundred", което повтарят тука, присъства и в текста на Limitless на NCT в концепцията им за безчислените версии на ЕДНОТО –частички, от което сме всички... Като в трейлътите на Лукас или Тейонг... Имаше го спомената и в епизодите на NCTmentary, може би в Dream Lab или Synchronization of the Dreams, не помня...  Та ще ми е интересно какъв е точно текстът в тази песен... :) 
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и нещо от смешките след концерта, а при интеракцията с фенове бяха включени за малко и три от момичетата от Red Velvet – Joy, Irene, Seulgi.

Сценката в разширен вариант:

Spoiler

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

 

Тук сме да споделяме мнения, нали?

Всеки, който има такова, може да го сподели, ако иска, спазвайки добрия тон. 

Казвам го не за друго, а за да провокирам повече хора да се включат в темата, без да се опасяват, че се очакват само позитиви и хвалебствия. Става малко скучно да сипем суперлативи постоянно, нали? Пък и чуждото мнение може да е повод да погледнем от една по-различна гледна точка. :)

 

Казвам горното по повод една статия на която попаднах днес - Allkpop.

Мнозина фенове на EXO, Shinee, NCT и WayV, изразяват позиция против СуперМ и настояват за разформироването й. (Да, нека се знае, че и такива кампании има.)

Хората са недоволни от по-бедното промотиране на някои, особено първите две групи, и ги разбирам. Но предвид това, което предлагат SuperM и публиката до която стигат, намирам исканията за неуместни. 

Както и да е. 

В крайна сметка първият онлайн, AR интегриран концерт - BEYOND Future, организиран от SM и Naver е бил "посетен" от 75 000 души от 109 държави, а четох, че приходите се около $ 2 млн. 

Имайки предвид  НЕ-благотворителната същност на развлекателната индустрия, занапред очаквам още такива събития. 

Една статия на по темата - ABCN

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

„K-pop отбеляза нова ера на концерти на живо с най-съвременна AR технология и комуникация в реално време на фона на епидемията от коронавирус“

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама много ми харесват предстоящите песни на SuperM с този леко забавен, свеж елемент!!! Дори и Tiger Inside е така – усмихват ме до уши всички, които ни издадоха и нямам търпениееее да си ги въртя нон-стоп вече:panda-145: :es:

Ето качени спойлерите с добро качество – Hundred, Drip, Line Them Up и пак Hundred накрая:

 

И това на Tiger Inside:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...