Jump to content

SuperM


skofiild

Recommended Posts

Преди 11 часа, kandala написа:

...Аз толкова да исках да видя на живо барем един кпоп дебют, ама не успях...

 

То мойто стана случайно. Нали днес излиза клипа, но не знаех по кое време, та викам я да проверя и това става към 7 без 10 сутринта...Влизайки в ютуб ми показа, че след десет минути ще е премиерата, е викам си ще я гледам. Оставих аз лаптопа така и почнах да се приготвям за работа. По едно време се чу някакъв звук, аз бях забравила даже, че го оставих и си викам какво е това пък и гледам почнало обратното броене: 1:45, 1:44 и т.н.  И така изгледах песента.. 

/И окъснях за работа/:ilovethis:

 

Да не  е само спам, ето и целия албум на момчетата:

 

Аз пропреслушах още две песни, освен Joping и ето тази ми допадна също...

 

А, и една статия в Soompi:

SuperM’s Debut With “Jopping” MV Leaves Fans In Awe: Check Out The Best Reaction Tweets :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тук реакциите на момчетата от първото им гледане на клипа. Беки много сериозен през повечето време, нищо, че на стоп кадъра е усмихнат...Доколкото разбрах и те не са били гледали готовия продукт.

 

 

Лайф от представянето им в Холивуд:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лайф от онзи ден. Нищо не разбирам, ама се хиля като ряпа докато ги гледам.
И е време хейтърите да спрат с простотията. 
Момчетата се забавляват, кефят се, че могат да се представят на международна сцена, гордеят се с труда си.
Да, САЩ не е света, но няма какво да си кривим душата - това е мечтата на всеки изпълнител и успеха на американския пазар е от огромно значение за кариерата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SuperM влезе в Билборд класациите директно на 1-во място. 

Billboard

Според изданието групата завършва седмицата 4 - 10.10 със 164 000 бр. продадени албума в САЩ.  Тези класации отчитат периода от петък до четвъртък вкл. и в случая съвпада с дебюта на групата. Дали е случайност? Аз мисля, че от Капитол добре са си направили сметката, а Бек е щастлив и ние с него. 

Чудесен старт за момчетата. Успех и занапред!

А днес и утре имат снимки, предстои им и  дебют в Корея. Кпоп сцената става още по-интересна.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SBS сподели поглед към „SuperM The Beginning“!

По-рано този месец беше потвърдено, че SBS ще се обединява със SuperM за специално предаване. Те не само ще излъчват първото представление на SuperM в Корея във формат за завръщане на шоуто, но и ще проследят пътуването на групата в Съединените щати след излизането на дебютната им песен „Jopping“.

Новият клип на тийзъра показва малки фрагменти от членовете, които се подготвят за своя U.S. showcase, среща с фенове и заедно се мотает във временната си резиденция в Лос Анджелис. Членовете изглеждат развълнувани, докато се подготвят да излязат на сцената, а феновете също ще могат да видят по-лична страна, докато членовете играят игри и се хранят.

Всичко за SuperM е зададено да бъде разкрито в специалната програма, която ще излъчи на 25 октомври от 23:00. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За втора поредна седмица SuperM  са начело на World Albums Chart на BB.
9744da6e33f2255f.jpg


На 11 място в ТОП20 на BB и на 3-то място в Social 50, като Бекхьон е на 5-то място в същата класация. :yes:
Цялата статия в Soompi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да кажа.
7c8e7063c4b5591a.jpg

 

Или както пеят колежките: "People talking. they keep walking..." :yes:

 

И един страхотен денс кавър на Jopping. Вижте описанието само :rofl:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...