Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Off Topic

 

EDhpWJ6UEAALq5c.jpg

EDdD7ViUYAEdXti.jpgEDdD7VjVUAI72ZR.jpg

EDfzOFAUEAAUxmb.pngEDfzO5ZVUAAY-TG.png

 

V.I.P. (브이아이피)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: VIP
Период на излъчване: 28 октомври 2019 – 17 декември 2019 г.
Време на излъчване: Понеделник - Вторник 22:00
Жанр: Бизнес, Романс, Мелодрама
Канал: SBS
Епизоди: 32
Режисьор: Lee Jung Rim
Сценарист: Hae Won
Субтитри: Английски
           
Участват:
Jang Na Ra като Na Jung Sun
Lee Sang Yoon като Park Sung Joon
Lee Chung Ah като Lee Hyun A
Kwak Sun Young като Song Mi Na
Pyo Ye Jin като On Yoo Ri
Jung Joon Won като Cha Jin Ho
Shin Jae Ha като Ma Sang Woo
Lee Jae Won като Lee Byung Hoon
Jung Si Yul като Kang Gun Woo

 

Резюме: Драмата разказва за работещи жени, които изпадат в различни житейски неприятности, но с помощта на упорития си труд те се изправят отново и продължават напред. Сюжетът се фокусира върху На Джонг Сон (Jang Na Ra), отговаряща за ВИП клиентите в голям универсален магазин и омъжена за началника на екипа Пак Сонг Джун (Lee Sang Yoon). Тя е интелигентна и има блестяща личност, докато той има талант и благоразумие. Но двойката е изправена пред неочакван случай, заради който животът им е на път да се разпадне…

 

Тийзър

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Свали с руско озвучаване :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от bealonenomore
Добавен линк за онлайн с български субтитри.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха. Свърталище на хиенки. Мъжете ще бъдат разфасовани, сдъвкани и изплюти.:28558:

И  чак не е за вярване- певачки и певачи няма.:o

Чакам  с нетърпение да се появи и Kim Mi-Kyung  ,та да стане веселбата пълна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Lawandula написа:

Ха-ха. Свърталище на хиенки. Мъжете ще бъдат разфасовани, сдъвкани и изплюти.:28558:

И  чак не е за вярване- певачки и певачи няма.:o

Чакам  с нетърпение да се появи и Kim Mi-Kyung  ,та да стане веселбата пълна.

Смяташ да го гледаш? :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, dido100 написа:

Смяташ да го гледаш? 

 

Малка кучка, голяма кучка, скрита лимонка и измамената светица, която ще влезе в кюпа. Не е толкова интересно кой с кого спи, а това, че е  разчупен образа на непорочната корейка.Няма и една за цвят да остане май.  Тия пък, сценарист и режисьор- тотално неизвестни. Ами, знае ли се? Може пък, след като разкриха играчите веднага, да се мъти нещо интересно. А може и да не е така, както изглежда. Външният вид лъже- на няколко пъти го споменаха. Освен това и почти нищо корейско няма за гледане." Пегаса" го чакам цял. А и кафА от непорочни айдълски романтики.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно ли не гледа никой!?

Грешка голяма!Изпускате.:D

Вечните  Добродушка(На Ра)  и Добродушко( И Сан Юн), женени и в схватка, даже по-точно направо хватка.:28558:

От целомъдрие и следа няма. Всички са нагоре по стълбата, която води надолу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Lawandula написа:

Вярно ли не гледа никой!?

Грешка голяма!Изпускате.

Вечните  Добродушка(На Ра)  и Добродушко( И Сан Юн), женени и в схватка, даже по-точно направо хватка.

От целомъдрие и следа няма. Всички са нагоре по стълбата, която води надолу.

Както писах и по-горе, го зарязах след втората серия. Нищо интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях гледала корейски сериал( от оня недостижимия:28558:),  с такава полемика по форумите и с по над 100 мнения след всеки епизод.

Вярно ще  взема да повярвам, че форумът тук е Умрел.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не гледам текущи сериали. Този със сигурност ще го гледам. Харесвам На Ра и гледам всичко с нея. Чета из форумите много противоречиви мнения, а рейтингът е доста висок. Харесва, не харесва, но народът явно гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го загледах.... На трети епизод съм и ми допада. Точно нещо такова ми се гледаше. Хареса ми това с клучките: малката, голямата, скритата и т.н. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е сериалът на годината.От една наглед най-банална история за изневяра, държаха маса народ до последната секунда в напрежение и разбуниха духовете по всички форуми.Хората мразеха и ненавиждаха, осъждаха и оправдаваха, съчувстваха и обичаха заедно с героите.Накараха главния да се оправдава пред 10000 човека в онлайн транслация, че не е кофти и, че това е само сериал.

И защо VIP?Не защото обслужваха такива клиенти, а защото всеки един, дори и най-незначителен герой "порасна" .

На всичко отгоре дадоха един нетипичен край за корейски сериал, напълно достоверен и логичен, барнат с всички малки детайли- от отминаващите влакове, до черните чадъри на бял фон.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30.12.2019 г. at 23:24, Lawandula написа:

Това ми е сериалът на годината.От една наглед най-банална история за изневяра, държаха маса народ до последната секунда в напрежение и разбуниха духовете по всички форуми.Хората мразеха и ненавиждаха, осъждаха и оправдаваха, съчувстваха и обичаха заедно с героите.Накараха главния да се оправдава пред 10000 човека в онлайн транслация, че не е кофти и, че това е само сериал.

И защо VIP?Не защото обслужваха такива клиенти, а защото всеки един, дори и най-незначителен герой "порасна" .

На всичко отгоре дадоха един нетипичен край за корейски сериал, напълно достоверен и логичен, барнат с всички малки детайли- от отминаващите влакове, до черните чадъри на бял фон.

 

 

Щом ти е харесал-добре. Дадох му две серии аванта-с нищо не ме заинтересува. Аз си гледам The Mandalorian. Честита Нова година!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се замисли човек, нищо особено. Неща, които се случват всеки ден и на всеки ъгъл. Но някак подмолно ти влиза под кожата. Точно от тези, уж с нищо незабележими истории, а ги помниш много дълго. Единствена забележка имам към онази "многострадална Геновева". Ужасно дразнещо игра това същество. Еднообразно и скучно. Добре, че беше от лошите. Чанг На Ра както винаги не ме разочарова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, bond написа:

Като се замисли човек, нищо особено. Неща, които се случват всеки ден и на всеки ъгъл. Но някак подмолно ти влиза под кожата. Точно от тези, уж с нищо незабележими истории, а ги помниш много дълго. Единствена забележка имам към онази "многострадална Геновева". Ужасно дразнещо игра това същество. Еднообразно и скучно. Добре, че беше от лошите. Чанг На Ра както винаги не ме разочарова.

 

Много точен израза- "подмолно ти влиза под кожата". Само с едно не съм съгласна.Многострадалната,  игра така, че с кеф да и биеш един на екрана и значи си е свършила работата( макар тая  актриса да ми е антипатична и без ролята, тук показа идеално  егоистичната кучка). Сценаристите не се и мъчиха особено да ѝ припишат нещо положително, освен многострадалството, но и то  не хвана дикиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина ми идваше да я сритам на едно място. Аз съм мъж и ме дразни, мога да си представя как дразни жените. Явно добре играе себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото на 3 – та серия съм. Може ли да помоля някой от гледалите сериала да ми отговори на въпроса:

Off Topic

Съпругът на ГГ – гей ли е? Защото ако е така, просто ще спра да гледам – Не защото имам нещо против хората с такава ориентация, а защото просто съм уморена от толкова предвидимите сценарии на корейците....... покрай загадката коя е любовницата /а ще се окаже любовник/ ще разкажем историите на всяка жена в колектива и ще направим 16 сериен филм! А на мен историите на тези жени не са ми интересни – не и по начина по който го разказва сега корейската сериална индустрия. Да си бяха останали на извънбрачните деца, амнезията и социлното неравенство – поне бяха занимателни!

Така, че:  Е ли във възможностите на възможното някой да отговори на екзистенциалния въпрос, изложен по-горе в спойлера? Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...