Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

ПОТОМЦИТЕ НА ХОНГ ГИЛ ДОНГ

Времетраене: 117 мин.
Режисьор: Чонг Йонгги (정용기)

Сценарист: Пак Чонгу (박정우)

В главните роли:
И Помсу (이범수)
Ким Суро (김수로)
Сонг Тонгил (성동일)
И Шийонг (이시영)
Пак Инхуан (박인환)

Ким Чаок (김자옥)

Сюжет: Семейство Хонг, потомците на Хонг Гил Донг и Чосонското кралство (1392-1910) продължават семейната традиция да се въплъщават като Робин Худ. Крадат от богатите, за да дават на бедни. Изправят се срещу корумпирания бизнес бос И Чонг Мин. Но семейната тайна се превръща в проблем, когато Хонг Му Хьок решава да се ожени за приятелката си.

:essub:

С български субтитри:  :click:  :click: 

С английски субтитри:  :click: 

С руски субтитри:  :click:

Приятно филмче! От всичко по малко има. И актьорите си ги бива. Определено си струва гледането.

п.п. В Bgshare-а също го има, (нямам идея какъв релийз е) но там вторият диск се разминава със субтитрите в този линк. Битрейта е ок, но са с 10-тина секунди напред.

п.п.п. А и браво за превода. ;)

Най-напред искам да благодаря за субките! Филмът е страхотен... екшън и с нотки на комедия - най-много ги обичам такива! Актьорите бяха много добри. Да си призная гледах го заради участието на Lee Si Young. И тук ролята й беше малко на "чалнато" момиче - явно й подхождат такива роли :D Нямам търпение за следващото й превъплащение!

И аз да похваля филмчето. Това е лека и непретенциозна комедия. Нула екшън обаче,

защото и него са омаскарили по най забавния начин. Харесаха ми специалните ефекти и якия саунд.

От актьорите познати са ми майката,таткото и прокурора. Lee Si Young отново блестеше с истеричността си.

Най-много ме изкефи сцената когато

братът взриви сейфа, появи се и каза едно протяжно хьоооонг :rofl:

В общи линии филма заслужава по едно око. Не е върха на филмовото изкуство, но в никакъв случай няма да ви разочарова ;)

П.С Благодаря на Десжер и Фокуска за удоволствието да се насладя на филма с такъв страхотен превод. Евала!!! :bow:

Аре и аз де не се цепя от колектива :lol:

Изключително забавен и увлекателен филм, през по-голямата чест от него си умирах от смях, най-вече заради

Му Хьок, който с един спрей си пръскаше в устата и гласът му звучеше като на МАЛКО джудже :lol:

Приятно гледане!

А, не - тоя филм направо ме разтърси!

Смях се много с него, особено на момента, когато

ония танцуваха и охраната зад тях - не, няма такива движения просто! Сщо много ми хареса онова шептящо "баткооо" :д Мацката си я биваше - имена не помня, но помня, че играеше в Целувката - ролята й ме разби..

В заключение - страхотен филм!

Много приятно филмче изгледах го доста отдавна ,но темата нещо май не съм я видял да си кажа мнението. Страшна комедия смях, смях и пак смях и да тук съм съгласен със ivana93 точно като джудже пък и сцените когато пие вода/ бира и тем подобни други течности избиват рибата :lol: :lol: :lol:

Страхотни субтитри , Благодаря ^ ^ :thanks:

Интересен филм.Имаше омента на който се спуках от смях най-вече на вечерята.Там направо бях туш :D

Филма найстина си заслужава гледането :)