Jump to content

Recommended Posts

TyiGKJFSNfB0jBJpV7wFKvjwYZ.jpg

Off Topic
 
EG2NqzSUUAYnmf3
EHig4G4VUAEcq8f

EHkRC2oU0AEFny3.jpgEHkRC17VAAA8Jjk.jpg

EHkROskUYAAqTDW.jpgEHkRC14UwAEGq_2.jpg

EHkROs_UUAA5usJ.jpgEHkROs-UUAEdERj.jpg

 

A Little Thing Called First Love 


 初恋这件小事 / Chu Lian Zhe Jian Xiao Shi

Държава: Китай

Тип: Драма

Епизоди: 32

Излъчване: 23 октомври 2019 г. - 17 декември 2019 г.

Дни: понеделник, вторник, сряда, четвъртък

Мрежа: Hunan TV

Продължителност: 45 минути

Жанр: романтика,драма,младежки

Свързано съдържание

Crazy Little Thing Called Love (оригинална тайландска история)
Режисьор: Qi Xiao Hui (綦晓卉)
Сценарист: Zhao Qian Qian (赵乾乾)
Субтитри: Английски

 

Участват:

 

Lai Kuan Lin

Liang You Nian

Angel Zhao

Xia Miao Miao

Wang Run Ze

Lin Kai Ta

Chai Wei

He Xin

Wang Bo Wen

Wang Yi Chao

Chen Ke Fan

Wang Yu Wu
 

Описание:

История за младостта и първата любов, за непривлекателно 14-годишно момиче,

което тайно е влюбено в най-популярното момче в гимназията

и се опитва да направи всичко, с надеждата да привлече вниманието му.

Сериалът е римейк на Тайландския филм „Crazy Little Thing Called Love (2010)“

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладурски сериал! Като цяло, явно имам предпочитание към този тип китайски сериали, започващи в ученическите години и развиващи взаимоотношенията на героите до зряла възраст. Сериалът май е базиран, донякъде, на един тайландски филм. Всички персонажи до един са готини и интересни, а главните ми радват очите(о да, дори в 'грозната' фаза на момичето, макар че това със зъбите изби рибата). Предвидим сюжет, разбира се, но такива сериали се гледат заради персонажите и техните моменти. Може би, от време на време ми липсва по-експресивната натура на корейците, но съм свикнала и на китайско. Продължавам да го гледам с интерес и чакам първите по-сериозни моменти между двамата главни сладури. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рускините се накъсват да хвалят сериала. В други интернационални сайтове също. Май ще трябва да му се обърне внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/21/2019 at 9:27 AM, bond said:

Рускините се накъсват да хвалят сериала. В други интернационални сайтове също. Май ще трябва да му се обърне внимание.

На мен ми върви много леко, забавно и сладко-романтично. Предвидимо е, но красиво и трепетно.

Впрочем, описанието на сериала горе е погрешно. Главният нито е дявол(освен дяволски сладък),нито има нещо общо с музиката. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.11.2019 г. at 13:09, itadakimasu написа:

На мен ми върви много леко, забавно и сладко-романтично. Предвидимо е, но красиво и трепетно.

Впрочем, описанието на сериала горе е погрешно. Главният нито е дявол(освен дяволски сладък),нито има нещо общо с музиката. 

И аз това се учудих като гледах първите серии,но това са 32 серии,  а и от снимките се вижда,че той свири.

Който го изгледа целия да пише,за да внеса поправките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, lukreciana said:

И аз това се учудих като гледах първите серии,но това са 32 серии,  а и от снимките се вижда,че той свири.

Който го изгледа целия да пише,за да внеса поправките.

Аз съм вече на 30-ти, няма никаква музика. Главният учи за архитект и му се отдава рисуването, не музиката. По-скоро изкуството около, което се въртят нещата е рисуването. 

И да добавя ъпдейт на мнението ми: каква сладост се лее последните серии, то бива захарно сладурско, но пък ми допада страшно много(а принципно се дразня на толкова захаросаност), някак ненатрапчиво им се получава тук, или просто много ме радват двамата главни. Ако може само да се смили режисьорът, дано една нормална целувчица да докарат, че с това втренчено гледане ако си останат... язък. 

То че и двамата са шматки и половина... 

Ох, тия забавени кадри понякога са влудяващо идиотски, макар красотата им. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето е много нежно, но пълно дърво,никаква артистичност, поне за мен, но нали му е първа роля му прощавам.

Един нежен поглед се лее през целия сериал към главната героиня,която с очилата и къдравата коса е по-добре. Да ме прощава актрисата, но ми е антипатична и за мен сериалчето е негледаемо 
Изгледах с превъртане няколко серии, убедих се ,че няма музика.

Off Topic

 

Мисля в последния момент са изменили сценария, с оглед неопитността на айдъла. Това е мое мнение, въпреки че с музиката

можеше да се получи по-добре. За мен,не е ли красив артистът или доста кадърен, сериалчето е негледаемо.

Може замисълът да е страхотен, но пак го зарязвам. Но тук и замисълът не е нищо особено...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те и двамата главни са дръвца, ама са такива невероятни сладури, че ми пълнят сърцето... Наистина не е нищо особено сериалът, но аз го хванах в такъв момент, че наистина трепетно си гледам всяка серия. Красиво е, невинно е, нежно е, има си дори забавните моменти, а the slow-paced действие ми допада също. Типичен ученически романс. 

В 31-ва ни измъчихаааа с тая целувка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всичко в тоя сериал имам една дума - сладко. И още една - сладури.Толкова младежко, толкова... първо, и мило, и топло. Без да е досадно. Горката ми романтична душа получи всичко, каквото си търсеше. Доста герои, един от друг по-интересни. Главният, хм, че той има само един, този сериал, пък не беше зле. Главната, леле, каква коса ѝ бяха направили, горката, и в зъбите като саблезъб, и тъмното лице. Ама грозното патенце стана лебед, какъв кеф! Дървета? Да, съгласна /ама мноооого милички, беее/, само че кой от нас не е бил дърво в първото си влюбване? Че то друго е невъзможно. Само дето студенти-първа целувка-целувка по бузата е нелепо, даже и в Китай, ама карай да върви, мир да има с цензурата. 

Страхотно сериалче, гледайте, романтици!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...