Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Cheap Cheonlima Mart/Pegasus Market (쌉니다 천리마마트)
Страна: Южна Корея
По уебтууна на Kim Kyu Sam „Cheap Cheonlima Mart“
Период на излъчване: 20 септември 2019 – 6 декември 2019
Време на излъчване: Петък 23:00
Жанр: Комедия, Драма
Канал: tvN
Епизоди: 12
Режисьор: Baek Seung Ryong (Surplus Princess, Ugly Young A)
Сценарист: Kim Sol Ji (Joseon Survival, Syndrome, No Limit)
Субтитри: Английски
           
Участват:
Lee Dong Hwi като Moon Suk Goo
Kim Byung Chul като Jung Bok Dong
Park Ho San като Kwon Young Goo
Lee Soon Jae като Kim Dae Ma
Jung Hye Sung като Jo Mi Ran
Jung Min Sung като Choi Il Nam
Kim Ho Young като Jo Min Dal
Kang Hong Suk като Oh In Bae
Yeon Woo (ex MOMOLAND) като Kwon Ji Na

 

Резюме: Мун Сок Ку е управител в супермаркет "Пегас", който принадлежи към "Дема груп". Магазинът е пред затваряне, тъй като не носи печалби. В същото време Чонг Бок Тонг, директор в "Дема груп", е понижен изненадващо до директор на "Пегас". Това дава надежда на Мун Сок Ку за светло бъдеще на магазина. Но Чонг Бок Тонг иска само да отмъсти на компанията майка, като унищожи магазина. Планът му обаче поема неочакван обрат, когато всяка негова идея привлича нови клиенти в супермаркета…

 

:essub:

 

:subs: Свали с български субтитри :click: :click:

:subs: Онлайн с български субтитри :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:    
Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам да се посъберат серии, че иначе изпускам нишката докато излезе нов епизод и понякога дори ми се отщява да го гледам от толкова чакане, а не защото не ми е харесала дадена драма. Така, че от мен мнение по- натам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го следя, въпреки че още не съм намерила време да изгледам последния епизод. Отдавна не съм се смяла толкова много на корейски сериал.

То не бяха племена, еко врати, танци с арабски инвеститори и какви ли не още щуротии, които за жалост на нашия герой само облагодетелстват супермаркета.

Нямам проблем, че се излъчва веднъж в седмицата, но пък от 75 минути намалиха епизодите на няма и час като изключим интрото и повторенията :(

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод 8

 

Пускам си днес щастливо епизода, очаквайки седмичната ми свръхдоза хумор, но разкритието в този епизод ми дойде като гръм от ясно небе. Сърцето ми се сви, когато влязоха в празния апартамент и нямаше следи от присъствието на майката. Ах, Suk Goo води прекалено самотен и лишен от удоволствия живот. Надявам се това да се промени поне малко до края на сериала. Много сложна работа се оказаха обаче тези пилета чак Jung Bok Dong се обърка :D Искаше ми се изпълнението на Blood Sweat & Tears да е по-дълго. От миналите епизоди много ме зарадва пародията на The Man From Nowhere. В този епизод нямаше толкова хумор, но поне превюто за следващия е обещаващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свърши сериалчето. Нямаше изненади в последния епизод, но въпреки това ми хареса финала - приятен епизод с някоя друга смешка, който ни позволи да се сбогуваме с героите и със супермаркета. Сега остава само да чакаме да качат спинофчето в Youtube и да се надяваме да има субтитри за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@dqvol4e131 , много ти благодаря, че реши да го преведеш и на български за нас. :kiss2:
Още от първи епизод много смях пада. Май хироу като гангстер крал, отговорник за отдел "Обслужване на клиенти" :lol2: И не само той, всички наети са едни образи, "количките" особено ми направиха впечатление. На мойта работа на тая длъжност - да водиш клиентите до точния избор, че и да им го носиш на касата -  й викат "продавач-консултант", ама я няма частта с монетките.

Ако направим класация с "интересни песни" из сюжетните сериалски дебри, мисля, че тези тук обират точките отвсякъде. :28558::rofl:

Сериалче без "плочници", обаче пък си струва. Гледайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Побърквам се от смях с този сериал. :ilovethis: Ама чуждестранните имена на племето (3 еп.) ме изкъртиха просто. Още не мога да си събера мислите от смях. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Порових се мъничко. Имало и spin-off 4 серийки - Vroom Vroom Pegasus Market (2019)

За гледане онлайн го открих тук :click: и :click:

или в ютюб:

1 епизод

2 епизод

3 епизод

4 епизод

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да се изкажа лаишки, ама има ли някакъв препоръчителен тайминг да се гледат тези spin-off серийки, накрая след целия сериал, или някой епизод от тях след някой от редовните?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах първа серия и съм без думи, защото изобщо не знам какво се случва в това нещо и се чудя колко и каква дрога са вземали сценаристът и режисьорът. Май съм до тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След толкова положителни коментари ще се наложи да го гледам. В момента пак съм в сериална пауза, но този път се очертава по-дълга за жалост.... Ще си запиша името на сериала, въпреки, че не съм фен на комедийния жанр, може да се окаже някое скрито съкровище.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани, мани, страшен е. Удава му се командоренето на клиентите и да ги кара да му се кланят. Искам у тоз магазин да работя - служителят е прав, клиентът трябва да се извини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...