Jump to content

Recommended Posts

On 9/23/2019 at 8:05 PM, cucyta said:

Я, Май Хироу съзират очите ми на един от плакатите.Епизодична роля пак, но @Чингулинка....

Цуци, не знам как съм пропуснала тая новина нещо, ама сега ще наваксам. Направо цвиля от смях с тоя Пегас. Доживях да видя Май Хироу като крал! :es:Обаче в тоя сериал, който е нещо средно между Чийф Ким и Фермерчетата, безспорни любимци са ми Племето! Уникални колички просто!

Нема такава лудница в целата К-филм индустрия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@helyg И ти и Тьоленката, а гледам и Цуцито, мани-мани! :slap: 

Другия път по всички възможни канали да ме уведомите, плюс на лични по няколко пъти на ден и да пуснете извънреден брифинг и Генералът да ми съобщи, че белки да чуя...

@seal_reinforce вече освен кОличката очаквам да ми подариш и една такава колИчка да ходя с нея до магазина да ми носи покупките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пони ще ти купя, че на коня може и да не успееш да се покатериш :D

Гледайте там, че после да отворим един корейски супермаркет насред Софето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce не ме разбра, не ща кон (освен ако не е Макши), искам колИчка от племето Бая, да ми носи продуктите, да ми се кланя и да ми вика когиним. 

За корейски супермаркет не знам - ама ДМ има под път и над път, интересно дали са си платили за рекламата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна плейлиста на сериала с бг субтитри.

До дни към нея ще бъдат качени и спин-офф-ите.

Приятно гледане!

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4-ти епизод съм. Супер съм доволна от това, което виждам до сега. Фен съм на племето Пая и количките в супермаркета. :D Комедията и апсурда са на макс, придружени с малка доза човешка драма и несгоди. И в този ред на мисли

Off Topic

имам усещането че Мун Сок Ку, прибирайки се вечер вкъщи, говори с въoбражаемата си майка, която е починала, преди той да получи работата си в Дема Груп. И имено заради нейното желание, приживе, да работи в тази компания, той усилено иска да задържи позицията си на служител във фирмата....

или гледането на много сериали, ме кара да си мисля вече какви ли не неща и съм в пълна заблуда и грешка .. . :D  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам сама себе си, че съмненията ми се оказаха верни! Много докосващ 8-ми епизод. А племето Пая отново доказаха, че необременените от съвременния начин на живот хора имат най-голям усет за грижа и човечност. Очаквам да се върне ведрия дух и обстановка в последните епизоди. :) Не съм фен на комедийния жанр, когато не е придружен с романтика или нещо друго, но сериала е направен изключително добре.  Пародията, която ни показва, няма общо с простотията и пошлостта, а е в умерени количества и създава голямо настроение. Съжалявам, че някои филми и сериали, които се представят, не съм ги гледала, за да е пълно забавлението. 

За тези като мен, които не са запомнили чуждестранните имена на племето: :D 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си продължа самописанията тук. Изгледах го и сега намирам време да финализирам. :D

Сериал без плочковци, както беше споменато, пълен с много забавни сцени, приятна пародия, настроение, малко тъга и драма, и докосващи сърцето житейски истории. Племето Пая са ми любимци. Вече като ходя на пазар си мечтая за такава количка, и се хиля като си спомня

Off Topic

как директор Чонг танцуваше на музиката от flashdance. :D 

Какви ли не безумия измисляше този човек, за да срине Дема Груп. Голям тандем в ръководенето на супермаркет Пегас бяха с управител Мун Сок Ку. Без самите те да го осъзнават много се допълваха в идеите си. Великолепна игра и от двамата актьори. Супермаркет събрал служителите си от кол и въже и превърнал се в едно голямо семейство за тях. Много ми беше тъжно за малката сладурана, която "работеше" в книжарницата, както и историята на Мун Сок Ку. Докосващи житейски драми....

Като цяло много добре реализиран проект е сериала. Актьорите прекрасно подбрани за ролите си, музика- допълваща цялото настроение и атмосфера, идеен и креативен сценарий. Развитията на финала се подразбираха, но това не ми пречеше да си изгледам всяка една минутка от него. 

Много различен сериал, от всичко, което съм гледала до сега и съм доволна. Чудесно решение е ако човек иска да разнообрази с малко пародия. :D 

Благодаря за труда положен по превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не лош и определено различен сериал! С комедията на моменти не се спогаждахме добре (не че ѝ имаше нещо, но явно аз не бях на такава вълна), но за сметка на това сериозните теми, които вкараха, ме разчувстваха – историите и на момиченцето от книжарницата, и на главния и майка му, и на бабата на Май Хироу, ако щете. Безспорен любимец ми беше директорът на "Пегас" – такъв щурак отдавна не бях гледала, чаках си сцените с него с най-голямо нетърпение! Танцът от "Флашданс" беше един път! :P И хорът Паявароти също!!! А полето със зелките веднага ме върна към Modern Farmer :28558:

 

Благодарности за субтитрите, @dqvol4e131 и @helyg! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/10/2020 at 10:16 PM, seal_reinforce said:

Пони ще ти купя, че на коня може и да не успееш да се покатериш :D

Гледайте там, че после да отворим един корейски супермаркет насред Софето.

@seal_reinforce Явно някой е гледал какви сме ги писали. Има корейски супермаркет насред Софето. Откраднали са ти идеята :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...