Jump to content

Melting Me Softly (2019)


Recommended Posts

Сериозно се закучиха нещата в епизод 12, който вече е наличен тук и тук.

Какво още може да се обърка или оправи, ще разберем другата седмица. :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Kaya написа:

Сериозно се закучиха нещата в епизод 12, който вече е наличен тук и тук.

Какво още може да се обърка или оправи, ще разберем другата седмица. :ph34r:

Ми те останаха още 4 епизода. Но може би за начало ще вметнат някоя целувка или с нещо, като в 10 епизод за да вдигнат рейтинга малко. Иначе другото, което ни очаква по реда на основните неща  в един корейски сериал е да се измисли нещо може и без причина и главните да се разделят например в най - добрият случай за месеци, но в повечето сериали за предпочитание ги разделят за 2 години за да ни докажат, че тяхната любов е истинска и въпреки времето  и това, че не се виждат чуват незнайно как при положение, че живеем в 21 век и вече ако не друго постваш стори и чакай да видиш дали имаш сийн от него или нея. Ама на тях им е простено, защото все още са умствено са в 90-те и не са напреднали толкова бързо с материала и социалните мрежи. И за край за предпочитание в предвид как се развиват нещата до сега ми е розов сладникав край " и заживели щастливо", но не мога да пренебрегна голямата страст на корейските сценаристи да едни такива тъпи никакви финали, които нито е като финал, нито се разбира нещо и седиш и гледаш тъпо в екрана.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаталният епизод 13. Всъщност, изобщо не е фатален, само цифрата е такава. :ilovethis:

Какво се случи вижте тук или тук.

  • Харесвам 1
  • Мерси 1
  • Хаха 2
  • Upvote 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питам аз, какво стана с бившия съпруг на Донг Джу. :unsure:

Вижте и вие - тук или тук. Ако някой разбере, моля да ми каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Финалният епизод 16 тук и тук.

Благодаря на всички, които се разтопяваха заедно с героите до самия край на сериала. :bow:

Благодаря на всички, които тепърва смятат да го направят. :bow:

Приятно гледане и до нови срещи. (Чанг Ук обмисля главната роля в следващ сериал. Пу за мен! Заплювам си го отсега, нищо че не е ясно дали наистина ще направят сериала и дали точно Уки ще е в главната роля. :ilovethis:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за упорития труд, @Kaya! Това ще е следващият сериал, който смятам да изгледам. Желая ти още много преводи! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...