Jump to content

Recommended Posts

On 10/19/2019 at 4:43 PM, zaharchee said:

Чакайте да мине 8-ми епизод и Уки да претърпи метаморфоза (поне така се надявам, че сега ми идва малко постен) :D

Стайлинг, прически и ще покаже някоя и друга плочка.

Ще стане модерен секси дядка на 52 :D

Очаквам тогава да се разгърне и да започне нежното разтопяване. Двамата са много сладка двойка.

Бившата аджума е прекалила с пластичните операции, клепачите й са различни и все едно е кривогледа. Много анти ми е.

Двамата шефове и Фройд няма да ги коментирам, преиграват с чупките и стойките. Добре, че не запълват много от екранното време.

Всички останали персонажи са приятно откачени :) 

Постен, постен...не стана модерен, но за сметка на това много напорист...дядка:yes: Вкараха го под душа, но плочки не показа...:lol2: Характер показа...:lol2: при това дълго сдържан...:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго си е да си е 40 годишна девойката :D, та влезе под душа, без да се притеснява, че ще й се видят презрамките на сутиена D: Kaкво ли да очаквам през следващата серия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 minutes ago, seal_reinforce said:

@excape, поне изпра ли го под душа тоя сутиен или? 

Spoiler

снощи точно гледахме за кой ли път серия на Двама мъже и половина, та и там.., даже Чарли прави секс с *приятелката си*, а в леглото тя със сутиен :ilovethis:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офффф, бавно ми върви с тези сцени дето се гледаме "десет дена, пет часа". То да превърташ ли или да се дразниш само. Таквиз ми ти сапунени прийоми ми докарват уртикария...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докарах го до 7 епизод и повече не мо-га. Съжалявам, че това прекрасно момче все не може да попадне на свестен проект. Като искам да го гледам, ще си превъртам "Императрица Ки", "Healar"-а, "Воинът Пек Тон Су". 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То май само тези трите сериала си заслужават. А иначе момчето не само е прекрасно, но и талант има. Проекти като за него няма явно. Аз не съм го почвал още и май ще се откажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето тамън се уволни от казармата и това му е първият проект. Пари му трябват сигурно, пък и като гледам в Корея как сериали, като Хотел де Луна обират високитя рейтинг, този сериал тука на Чани не е по - тъп от хотела ама е с доста по нисък рейтинг. Според мен просто той се опитва в момента да махне етикета "готин агент", който му лепнаха след Хилъра и започнаха да го търсят само за такъв тип роли и много добре видяхме, че не се получава в К2. Макар, че там по спомени мога да кажа, че нещата ги разваляше Йуна. Няма изобщо как да сравняваме тези едно дневки с императрица Ки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама аз и Хилъра не можах да догледам, сигурно с императрицата трябва да се пробвам, макар, че изначално не харесвам исторически, исторически продукции. А тук историята е интересна с добри моменти и нямам забележки към играта на актьорите. Само да не бяха тези "аз гледам тебе, ти гледаш нея, тя гледа теб, аз гледам нея, тя мен" и така 5 минути. Сериалчето е лековато, романтично и комедийно от време на време. Хич не съм и търсила някакъв дълбок смисъл. То не може и да бъде намерен в морето от стереотипни ситуации като за всеки средностатистически корейски сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, cucyta написа:

Ама аз и Хилъра не можах да догледам, сигурно с императрицата трябва да се пробвам, макар, че изначално не харесвам исторически, исторически продукции. А тук историята е интересна с добри моменти и нямам забележки към играта на актьорите. Само да не бяха тези "аз гледам тебе, ти гледаш нея, тя гледа теб, аз гледам нея, тя мен" и така 5 минути. Сериалчето е лековато, романтично и комедийно от време на време. Хич не съм и търсила някакъв дълбок смисъл. То не може и да бъде намерен в морето от стереотипни ситуации като за всеки средностатистически корейски сериал.

 

Аз също не харесвам исторически сериали, ама хич.

НО! "Empress Ki" и "Moon Embracing the Sun" са единствените такива, които съм изгледала на един дъх и са ми любими!

Уки прави чудесна роля в "Императрицата", заслужава се да се види.

Забелязала съм (поне при моите любимци), че първите им проекти, след като излязат от казармата, не са особено успешни.

Все още не мога да се изкажа за "Melting Me Softly", но като цяло не е лош. Ще му дам шанс и ще го изгледам до края.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема на тая продукция е че е сериал, а не просто един двучасов филм.  Гледам го само заради двамцата главни. Пубертета хич не на място е сложен. Незнам защо са го направили да продължава да се натиска при условие че знае всичко вече. Той секънд ли трябва да го играе ?! Въобще не вирее около Чани .... Толкова ли нямат актьори че точно него са избрали. Сега остава и главната да изпростее и да започне да се замисля...

Най - слабата роля на Чани... Много добра е идеята ама сценария е супер глупав. Иначе сцената под душа обра точките :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък проблем в продукцията не виждам - романтичен, комедиен, лека кримка за примамка, но предимно розовее. Не съм се пренавивала и нямам високи очаквания и поставени горе летви, които да очаквам да надмине, и всъщност много ми харесва. Точно това е, което си пише като жанрове. И далеч не е най-слабата му роля на Чанг Ук. Оня "Зеленчуков магазин" още не мога да се изнасиля да го гледам брррр :blink: Тук си е бонбон направо. Много са ми сладки с Джина и им се получава. Дразнят ме единствено Хьон Ги и шефа на телевизията. Всички други са ми приятно луди - и роднини, и приятели, и даже Фройд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce Те тоя

 

В 11 все още не дадоха отговор на моя екзистенциален въпрос. Що аджеба се къпят облечени?

Обаче ми хареса как успя да повлияе на сестра си, много убедителен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 hours ago, helyg said:

Оня "Зеленчуков магазин" още не мога да се изнасиля да го гледам брррр :blink:

аз като вегетарианче много пък се кефех като ходиха по пазарчета да избират зеленчучета :P , беше си готин Укито и в магазина, даже мисля, че в последващите му сериали има нещо във формата на устните му, или в начина, по който ги лекоотваря.., което не ме кефи, но все още го харесвам, де :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.11.2019 г. at 23:45, seal_reinforce написа:

Кой е тоя магазин? Аз па не съм и нема и да гледам Хилъра, от прическата на Минка ме втриса.

 

Голяма грешка ;) На Мин-ка всичко й отива. Най-вече Уки. Страхотна двойка бяха.

То химия, то чудо. Но да не се отплесваме по други сериали.

И тоз си ми харесва :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...