Jump to content

Recommended Posts

На 7.10.2019 г. at 18:51, seal_reinforce написа:

Аз съм още в началото на 2ри. А бе, оная кола не се ли взриви? Или корейците имат по 16 живота и в тяхна чест броя на епизодите им 

 

Че кой па не би оцелял при взрив на кола?! Ама си и ти, баси детайлната :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То целият живот е една подробност, ве :D

Ама е баси кефа да проспиш 20 години - събуждаш се и си по-красива от сичките си познати :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това само, ако преди това си била най-грозната :D 

Отдавна не обръщам внимание на недомислиците в корейските сериали.

Не им ли свикнахте вече?! ;) Там им е чарът :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On ‎10‎/‎8‎/‎2019 at 8:31 PM, seal_reinforce said:

То целият живот е една подробност, ве :D

Ама е баси кефа да проспиш 20 години - събуждаш се и си по-красива от сичките си познати :D

И по-млада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, zaharchee написа:

Кифли :D

Аз предпочитам да бъда с близките си през тия 20 години ;)

 И с Чи Чанг Ук :D  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двамата главни радват много. Особено потни. И някой няма ли да научи тоз момък млад на 52 годинки, че не е редно да се къпе с дрехите? Ще кажете ууу, ааа, в болница бил. Ама беше сам все пак. Я у К2 какво мазало направи с теракота! Тука се стиска нещо засега. Някак неусетно ми идва сравнението с К2 заради аджумата, много ми е подобна на аджумата оттам, макар да знам, че не е тя. Но пък прокрадва химия с Джина вече и аз съм доволна.

Двойката пишман шефове в телевизията обаче, вместо да са ми смешни и забавни, ми идват в повече с врещенето и вайкането си. Надявам се да не продължат така до края на сериала.

Искрено се забавлявам с приятелките на Ми Ран и идиота професор. Нямам търпение да й видя реакцията, като разбере чий мъж е.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани ги шефовете, родните и други изнервящи и дразнещи фактори напълно изчезват, като се появи Чани. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, helyg написа:

Я, чий син се оказа сладурът от даскалото, ти да видиш! :lol:

Май се е метнал на майката, че като гледам 

Off Topic

Фройд грам не го влече :D:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакайте да мине 8-ми епизод и Уки да претърпи метаморфоза (поне така се надявам, че сега ми идва малко постен) :D

Стайлинг, прически и ще покаже някоя и друга плочка.

Ще стане модерен секси дядка на 52 :D

Очаквам тогава да се разгърне и да започне нежното разтопяване. Двамата са много сладка двойка.

Бившата аджума е прекалила с пластичните операции, клепачите й са различни и все едно е кривогледа. Много анти ми е.

Двамата шефове и Фройд няма да ги коментирам, преиграват с чупките и стойките. Добре, че не запълват много от екранното време.

Всички останали персонажи са приятно откачени :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На същото мнение съм за аджумата.. оле току що видях спойлер в инстаграм и не издържах без да пиша 

Off Topic

Не знам в съня на аджумата ли се случва или в реалност, защото уж очакваме Пидиним да се вклюби в малката. Тоя идва на врата на аджумата и така почва да я целува :inlove: грам не  е изгубил тренинг в казармата. Още сънена не мога да определя дали даже не е по - добро от тези в suspicious partner

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз кретам на опашката, както обикновено :D

 

Нов бонус - освен, че си най-красивата, семейството ти и бизнес е развъртело и не се налага да работиш.

Ама тоя, професора, на Дъмбълдор са го докарали :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резюмето на филма ми напомня сюжета на "Атомния човек" на Любен Дилов баща. Когато я прочетох, трудно схващах хумора, който отнасяше действителността към жаргона на 50-те години на миналия век, а аз съм родена през 60-те на същия век. Въпреки всичко този роман си остава единствения любим роман от този жанр, който определено не е любимия ми жанр - аз съм консерва от където и да се погледна. Мисля, че ще гледам този филм с любопитство, надявам се да ми хареса, но ще видим.... Като преведат целия филм ще го гледам.

 

 

Редактирано от dimitrinali
допълнение
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можело да се целуват колежките. Че те му зеха на Уки хляба, бе :D

 

Малката нещо се разфантазира,

Off Topic

тя ако си мисли, че с оная мижава целувка ще го впечатли... Да се зима у ръце и да не витае у облаците, че като се нанесе и Фройд у тех, освен Дъмбълдор, ептен ще стане кахърна и нема да има време да си боядиса корените :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне от много време корейски сериал да ми хареса :yes:. Главният е фога, а лудите роднини са върха. Каката има твърде много лицеви ъпгрейди, но бива, поне до 8-ми епизод. Само дано видим и читава целувка до края.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че това е най - доброто му изпълнение до сега. И в предишният му сериал беше много добре с целувките ама тука просто е 10 точни. Само как се телепортираха в банята не ми е ясно хаха 

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...