Jump to content

Recommended Posts

EC87i5OUYAAA3Yl

 

Off Topic

EDRZYm7XUAAvbYP.jpg

 

Melting Me Softly (날 녹여줘)
Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 28 септември 2019 –17 ноември 2019
Време на излъчване: Събота – Неделя 21:00
Жанр: Романс, Мистерия, Фентъзи, Комедия
Канал: tvN
Епизоди: 16
Режисьор: Shin Woo Cheol (Where Stars Land, Gu Family Book, Secret Garden)
Сценарист: Baek Mi Kyeong (Strong Woman Do Bong Soon)
Субтитри: Английски
           
Участват:
Ji Chang Wook като Ma Dong Chan
Won Jin A като Ko Mi Ran
Yoon Se Ah като Na Ha Young
Lim Won Hee като Son Hyun Ki

Lee Hong Ki (F.T. Island) като младия Son Hyun Ki
Kim Won Hae като Ma Dong Sik
Jeon Su Kyeong като Ma Dong Joo
Shim Hyung Tak като Hwang Byeong Sim
Yoon Seok Hwa като Kim Won Jo
Jung Hae Kyun като Kim Hong Seok
Gil Hae Yeon като Mi Ran's mother
Seo Jung Yeon като Oh Young Sun
Seo Hyun Chul като Hwang Kap Soo
Lee Moo Saeng като Jo Ki Beom

Kim Soo Ro като Yu Ji Min

L.Joe (ex Teen Pop) като variety show staff (1999)

 

Резюме: Ма Донг Чан (Ji Chang Wook) и Го Ми Ран (Won Jin A) участват в проект, наречен “Frozen Human”, но нещата се объркват, когато вместо след 24 часа се събуждат 20 години по-късно. За да оцелеят, те трябва да поддържат средна телесна температура от 31,5° по Целзий. 


Ма Донг Чан (Ji Chang Wook) е продуцент на популярно шоу. Той и участниците в шоуто приемат офертата да участват в проекта за 24-часово замразяване. Но Донг Чан се събужда не 24 часа след замразяването, а 20 години по-късно. Външният му вид е същият, но родителите му, по-малкият му брат, приятелите и колегите от работата са вече възрастни. За капак на всичко той разбира, че На Ха Йонг (Yoon Se Ah), водеща и негова първа любов, с която са планирали да се оженят, се е превърнала в безмилостна материалистка, която се интересува само от успеха. В същото време Го Ми Ран (Won Jin A) е млада жена, която се включва в проекта, след като ѝ предлагат сумата от 5 милиона. Но всичко се обърква за нея, след като се събужда 20 години по-късно…

 

 

:essub:

 

:subs: Свали с български субтитри :click: :click:

:subs: Онлайн с български субтитри :click:  :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Свали с руски субтитри + OST :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще следя, само се чудя как в ежедневието ще поддържат тази температура :D

Жалко, няма да го видим на плаж, потен от тренировка и т.н. хахахахахахах 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, NyXe написа:

И аз ще следя, само се чудя как в ежедневието ще поддържат тази температура :D

Жалко, няма да го видим на плаж, потен от тренировка и т.н. хахахахахахах 

Не е сигурно, може често да се съблича, щото ще му е топло ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да поддържат такава Т, ще трябва да ходят постоянно голи :D

Освен ако не е зима, и да метнат по една бяла тениска :)

 

Интересно резюме, Чанг Ук няма какво да коментираме... Мацката не съм я гледала в други сериали.

Задължителен за гледане! Особено ме радва фактът, че каналът е tvN.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, NyXe написа:

И аз ще следя, само се чудя как в ежедневието ще поддържат тази температура :D

Жалко, няма да го видим на плаж, потен от тренировка и т.н. хахахахахахах 

Е, плаж като няма, баня нали има? Я някоя тежка житейска дилема ще обмисля, опрян на плочките под душа, я нещо друго... или ще да го изкъпят поне, няма да го оставят да му се размине...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да съм гледала филма, се сетих за книгата на Любен Дилов баща - Атомния човек. Велика книга за любителите на фентъзито. Само дето няма да схванат хумора, при добро желание днешната младеж може да помоли дядо и баба да четат заедно с тях. Ще гледам филма, за да видя колко са откраднали от Дилов. Все пак Дилов е автор на един от законите за фантастиката или нещо такова, не съм любител на жанра и за това моля да ме извините за неточностите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, освен Уки, девойката ми е много интересна как ще се представи тук. Защото в първата и драма Just Between Lovers (2017-2018) беше страхотна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оня като изпружи устни да я целува по едно време и си викам "тия ей ся ще се върнат 7 дена назад" :D

 

Малко кат Съспишъс партнера почна, Уки и тука намери неква луда и й гледа сеира :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.10.2019 г. at 6:05, seal_reinforce написа:

Малко кат Съспишъс партнера почна, Уки и тука намери неква луда и й гледа сеира 

 

С по-луда досега не се е снимал :D 

Ще цитирам Фройд - тази е тотална шматка :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че вече има коментари за сериала. Надявам се, че ви допада, защото аз искрено се забавлявам с всички персонажи. Освен с руската мафия. Ама трябва да им призная заслугите. Без тях, нямаше да има 16 епизода, нали?

Между другото, мога ли да помоля към описанието да се включи “Комедия”? Поне дотук така изглежда. От първо лице мога да ви кажа, че и в трети, и в четвърти епизоди, все още е такава. За края не гарантирам. Ама, ако се налага и в името на каузата, ще уволня сценариста. :nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами те са забавни, особено мацката :) Тя ми е много симпатична и смятам, че стои добре до Чани. Смятах, че Фройд ще ми липсва, ама като видях кой го играе като възрастен... Той е може да бъде голяма шматка също :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз почнах да го следя, има много комични моменти,   харесва ми и връзката между Ми Ран и брат й /не разбрах той някакво заболяване ли има? /, тази бившата на главния как се осмелява да стои срещу него след онова, което направи, не ги виждам като двойка. очаквам още изненадващи моменти. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.10.2019 г. at 6:05, seal_reinforce написа:

Оня като изпружи устни да я целува по едно време и си викам "тия ей ся ще се върнат 7 дена назад" 

 

Малко кат Съспишъс партнера почна, Уки и тука намери неква луда и й гледа сеира 

 

И той не е много читав :D Тамън са се намерили. 

Хилила съм се като идиот снощи. Един нормален няма в тоя сериал, барабар с професора.

Припознах се с ММ в сцената с родителите на Уки по време на вечерята :lol2: Само дето аз съм умната и красивата... :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм още в началото на 2ри. А бе, оная кола не се ли взриви? Или корейците имат по 16 живота и в тяхна чест броя на епизодите им :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...