Jump to content

The Most Ordinary Romance (2019)


Recommended Posts

kgpTfQFV_o.jpg

 

Spoiler

cgym0po39lRpAsfMHtRHSSr6ryY.jpgcc74a570c7eb35cc.jpge2d6cceeb401659c.jpgd427edb4275b0f83.jpg77ade48f129b4da1.jpg50241233ac697cf5.jpg

 

 

 

The Most Ordinary Romance (2019)

Хангъл: 가장 보통의 연애

Романизация: Kajang Botongui Yeonae

Също така известен като: Crazy Romance; The Most Common Date

Премиера: октомври 2019
Държава: Южна Корея

Жанр: драма, романтика

Времетраене: 115  мин.
Режисьор: Ким Хан Гьол

Сценарист: Ким Хан Гьол

Продукция: Zip Cinema

Разпространител: Next Entertainment World

Субтитри: Английски

AsianWiki

 

Участват:

Ким Не Уон като Дже Хун

Конг Хьо Джин като Сон Йонг

Канг Ги Йонг като Бьонг Чол

Jung Woong In / Чонг Унг Ин като Гуан Су

Jang So Yeon / Чанг Со Йон като Ми Йонг

Joo Min Kyung / Чу Мин Гьонг

Пе Хьон Сонг

 

Резюме:

Историята разказва за романса между Дже Хун и Сон Йонг. Дже Хун е зарязан от годеницата си преди месец, но все още не може да я забрави. Същевременно Сон Йонг зарязва приятеля си, след като разбира, че ѝ изневерява. Двамата "каръци" в любовта започват да работят заедно.

 

:essub:

 

:subs: Свали с български субтитри :click: :click:

 

:subs: Онлайн с български субтитри онлайн :click: :click: :click:

 

Свали с английски субтитри  :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски превод :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ким Ре Уон и на годинки, прекрасен. Любимец. Хьо  Джин не ми е от любимките,но също играе и игра добре.

И двмата ненормалници, нямаше свенливи ученически целувки, точно и право в целта,

А бикините на гърба му, допълниха лудата картинка.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.01.2020 г. at 20:07, lukreciana написа:

Ким Ре Уон и на годинки, прекрасен. Любимец. Хьо  Джин не ми е от любимките,но също играе и игра добре.

И двмата ненормалници, нямаше свенливи ученически целувки, точно и право в целта,

А бикините на гърба му, допълниха лудата картинка.:D

 

Това беше култово!:D

Няма ти сложим лайк,:P шот Хьо Джин ми е от любимките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми – главните актьори прекрасни, а героите им истински, неподправени, няма идеализиране, розови финтифлюшки, свенливост и преструвки. Не говоря  само за отношенията между тях двамата, а за характерите и поведението им като цяло. Имаше много комични ситуации, на които от сърце съм се смяла, най-много се накефих на появата на главната на партито по случай напускането ѝ – и доволната усмивка на главния от действията ѝ.

 

Благодаря за субтитрите и за удоволствието! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Найййссс! Хареса ми! Много адекватни и зряло-луди отношения.

Филм за събиранията, разделите, опитите и това, че все пак, наистина някога и някъде, човек ще срещне своята половинка в живота, и ще получи своята потребност от личните взаимоотношения. 

Препоръчвам за всеки, който иска да гледа на живота чисто и ясно, без розовите очила. 

Благодаря за превода. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса! Това ми е представата за готин корейски филм, с чувство за хумор, разкрепостен и ироничен.

Те го могат това, само дето рядко го показват, свенливите бози са им на почит.

Дори не говоря за докосване и целувки, а за това да говорят за себе си и за чувствата си, този път се отсрамиха.

Мааалко не ми хареса, че пак се завъртяха с темата, че алкохола ги караше да говорят, много го обичат това клише, но прощавам и това.

Харесвам много непукизма на Конг Хьо Джин т.е. изражението на лицето и, външно много малко, но реално виждаме всичко.

Разкошна жена е, не е типична красавица, освен че е много емоционална, се раздава пред камерата максимално.

Още с появата и в първите сцени на филма я усетих, че ще направи шоуто, така и стана, особено на финала си беше във вихър. :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...