Jump to content

Recommended Posts

Зад кадър- видео към промоционалните снимките към поредния епизод на street dance of china  :)

• Like 4

Posted (edited)

Отборът на И Бо завърши втори при отборната битка в Street Dance of China 3. Днес е финала.

Много клипчета и снимки има в туитър, да има време и желание само човек да гледа.

#StreetDanceOfChina3 #SDC3theFinalxYibo

Танцът на неговият отбор: :click:

Тук и четиримата ментори: :click:

Yibo: "Всички се наслаждавайте на сцената, насладете се на последния еп. Изпълнете добре танца си. Бъдете щастливи."

:click:

А той с каква хубава зеленикава коса е...

Ej-Zbf1v-Vc-AE7mle.jpg

П.П: Понеже има интересни неща, около този финал, може и да допълвам постта...

Допълвам...

Да ви кажа само, аз гледам, гледам клипчета и имам чувството, че нищо не разбирам...

Мислех, че предаването е свършило и И Бо е на второ място.

Обаче то всъщност не менторите са важните, а участниците.

Сега се появяват нови неща. Изглежда все пак крайният победител е човек от отбора на И Бо.

Keven Yang Kai от "Yibo Wang Zha Boom!" е коронясан за шампион на „Street Dance of China".

Значи пак си е някаква победа и на И Бо. Неговият отбор спечели...:panda-145:

Радвам се защото исках той да спечели, макар да харесвам и другите ментори/капитани.

Снимки: :click:

Клип: :click:

И Бо говори след обявяването на победителя: :click:

Още снимки: :click:

Eja3-RIKU0-AMGOCj.jpg Eja3-RJn-U0-AAxa2.jpg

Off Topic

Ejaywgb-Vg-AAm-PT.jpg

Edited by skofiild
  • Like 5

Първи ден на Zhuha ZIC  Motorcycle  Race. Доколкото разбрах днес е било само тренировъчно , а утре са състезанията.  Нашият човек си е номер 85.... Monster 85 :D За съжаление тази година маската скрива хубавото му лице :( Още снимки може да разгледате тук. 

hqdefault.jpg

И видео 

Off Topic

• Like 3

Ааааааа, толкова ме е яд,е трябва да си го излея, гррррррррр.

Днес И Бо се представи супер на квалификациите и до преди малко , в последната обиколка беше 2ри. И изведнъж един пада с мотора точно в него и го събаря. Направо не е истина как се вбесих :mad2:

Ето 

Edit: феновете вярват, че катастрофата е била умишлена. Ето Тук се вижда как тима на състезателя, който свали И Бо се радват и ликуват. 

И Бо е в световните  и уейбо трендовете сега. Неговия тим е подал жалба за инцидента.

• Sad 3

Posted (edited)

Е, не... Аз днес до обяд като влизах, все ми излизаше в туитър неща от сорта, че е първи, но много не ги четях, то доста постове имаше, а то явно е и било за квалификациите. Снимките гледах най-вече. И сега виждам това.

Какво да кажа. Заради едно състезание и победа да застрашиш живота на човек, защото знае ли се какво може да се случи при препречването, това си е направо отвратително...И да се радваш на такава победа...:mad:

Какво е написал той в уейбо:

"Моите фенове, не псувайте от мое име. Някои неща мога да кажа сам. Падането беше жалко, но това е нещо, с което всеки спортист трябва да се сблъска с нормално отношение. Вашето усещане за спортен дух е погрешно! "

На друго място го видях последното изречение като:

Но не е редно да губите спортен дух! "

Евала му казвам.

Да му се порадваме...

Аз се радвам, че поне е добре, не е пострадал.

Eju-RIoq-U0-AEKICi.jpg Ejt-J1w-YU0-AERnx-D.jpg

Допълвам...

Сега прочетох това:

Китайската федерация за автомобилни и мотоциклетни спортове и организационният комитет на състезанията са постановили състезателен инцидент. Всички резултати от състезанието ще останат същите.
 (Новини от GuangDong Sports )

Edited by skofiild
  • Upvote 4

Толкова ме хвана яд с този "инцидент". И Бо така добре се представи вчера... а и не мога да си представя  с този натоварен график дето има, как съумява да тренира за състезание, защото това не е да излезеш и от раз да се качиш на мотора.... И онзи другият да се качи на мотора и да тръгне отново... 

Ще копирам един пост към видеото по -долу - "No. 85 racer Wang Yibo score 1:56.764 is a single lap, breaking his own record. Before the CRASH, he maintained hia second place and first place in the group. There is talent and hard work" 

• Like 2
  • Sad 1

Даааа, "инцидент" ... Тоз същия е правил това и предишните две години и му се е разминавало. Семейството му се оказва влиятелно, военни или нещо такова. Човекът се чувства недосегаем. Все още вътрешно си беснея...

• Sad 1

Тези хора не са ли чували....за  третия закон на динамиката поне, ако не за карма? Колко пъти този младеж ще си решава състезанията така? :mad2:Рано или късно няма да може да го прави , ако не и по-лошо (веднъж стомна за вода, втори път и на третия ще се счупи)... Знам, че щом предишните пъти и сега му се е разминало, няма да се стърпи и пак ще го направи, но не се знае какво  ще е следващия път и може да му струва живота...

Радвам се, че поне И Бо не пострада, щото с такава скорост при падане всичко може да се случи, ако и да е опитен спортист. А  той е амбициозно момче с много спортен хъс. Само да е здрав и следващия път ще е победител и такива пишман състезатели като този дето го подсече, ще му дишат праха!

• Like 1
  • Upvote 3

Ето още по темата:

Точно! Карма ! Застига те някой "недосегаем", когато с манипулации и лъжи печелиш фенове ! 

Крайно време е този момък Wang Yibo  да се замисли на какво дължи временната си "слава" !

преди 21 минути, tikitoliq написа:

Точно! Карма ! Застига те някой "недосегаем", когато с манипулации и лъжи печелиш фенове ! 

Крайно време е този момък Wang Yibo  да се замисли на какво дължи временната си "слава" !

Хмммм, бре, това изказване изобщо не знам дали си заслужава вниманието и отговарянето... (то май имаше някакво такова и в темата за Сяо Джан)

Ама понеже не съм сигурна, ще попитам. Как се спрявате с троловете тук във форума: отговаряте, игнорирате, репортвате? 

И Бо е вече световен представител на  марката Shu Uemura

Малко снимки от фенмийтинга днес:

EkX0DH5X0AE0Q3C?format=jpg&name=medium  EkX02DZXYAEvylD?format=jpg&name=large

EkXzj-DUwAs9dZR?format=jpg&name=large  EkXxHFFUwAo_vuX?format=jpg&name=4096x409

• Like 3

Цял ден днес в туитър И Бо, та И Бо, за тия награди Golden Eagle.

Как е облечен, как е пристигнал, какво били направили феновете по повода, как водел в гласуването /с 2,6 млн вота видях на едно място/.

Хайде вече официално, честита му награда Audience Favourite Actor (GankYourHeart)

Най-добре приветстваният актьор на 30th Golden Eagle TV Awards!!!

#Yibo_GoldenEagle

Ekne-Htg-Vc-AAyr11.jpg

Клип: :click:

Какво е казал в речта си:

"Здравейте на всички. Аз съм новият приятел на телевизионните награди" Златен орел ", Уан И Бо. Голяма благодарност, че ми дадохте тази награда. Наградата, която спечелих, е най-приветстваният актьор. Знам, че има много хора, които ме подкрепят и обичат като моя публика. Ще работя по-усилено, за да оправдая това. Благодаря".

:click:

Off Topic

Ekngjh-VUYAIs-Ms-H.jpg

Ekni-YDCUUAIy-J76.jpg

Направеното от феновете: :click:

• Like 1
  • Thanks 3

Гледах наградите онлайн. Нищо не разбрах, освен това, че имаше огромно количество реклами и много блясък. Да му е честита наградата!

• Like 2
  • Upvote 1

Честито да му е :) Ето малко официални снимки " зад сцена"  :)

Да добавя.... с видео винаги е по добре :D

• Like 1
  • Thanks 1